BANKALARDAN GÜNCEL FAİZ ORANLARI ALINIYOR...

Kasko Değer Listesi

Sigorta şirketlerinin 2016 verileri ile güncellenmiş kasko değer listesine erişmek için kasko hesaplama aracımızdan ücretsiz faydalanabilirsiniz! 

HEMEN ARAYIN !
En uygun sigorta teklifini alın!
0216 636 56 36
KASKO DEĞER LİSTESİ

Aşağıdaki araç kasko değer listesi hesaplama aracını kullanarak otomobilinizin, sigorta şirketleri tarafından belirlenen değerini öğrenebilirsiniz. Lütfen aracınızın markasını, modelini ve üretim yılını seçerek “hesapla” butonuna basınız.
Araç Kasko Değerini Öğrenin
Aracınızın Kasko Değeri:  TL  
Kasko Karşılaştır  

Kasko Araç Değer Listesi Nedir?

Araç değer listesi, kasko sigortası yaptırırken veya motorlu taşıtlar vergisi ödemeleri sırasında kullanılan, Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği (TSRŞB) tarafından aylık olarak yayınlanan bir listedir. TSRŞB, sigorta işlemleri için motorlu kara taşıtlarının araç değeri belirlemede yardımcı olmak üzere piyasa fiyatlarını göz önüne alarak kasko değer listesini tespit eder. Araç kasko değer listesi, on beş yaşına kadar araçlar için hazırlanır. 15 yaşından eski model ve tiplere ait araçların sigorta bedelleri sigortalı ile sigorta şirketi arasında mutabık kalınarak tespit edilmektedir. Yapılacak işlemlerde kasko araç değer listesinin esas alınmasından Hangikredi.com hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.