Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

N Kolay Bono

N Kolay Bono hesaplaması yapın, ne kadar faiz getirisi elde edebileceğinizi öğrenin.


10.000 TL için 92 Günlük Mevduat Kazançları

N Kolay'ın Kredi Ürünleri

N Kolay Mevduat Faiz Oranları Tablosu

Ana Para
200 - 1.000.000 TL
1 - 380 Gün
%26

Mevduat Hesabı için Diğer Bankalar

N Kolay Bono Nedir?

 

Bir Aktif Bank ürünü olan N Kolay Bono, paranızı bono vadesi boyunca yüksek faizle değerlendirebileceğiniz bir yatırım ürünüdür.

N Kolay Bono’da faiz kazanmak için vadenin dolmasını beklemeniz gerekmez. Aldığınız N Kolay Bono’yu itfa tarihini beklemeden ve faiz kaybı yaşamadan N Kolay’a satabilirsiniz. Bu satış işlemi ile anaparanız ile birlikte satışı yaptığınız güne kadar işleyen faizi de alabilirsiniz. Ayrıca N Kolay Bono’da stopaj oranı, vadeli mevduat hesaplarına göre daha düşüktür.

N Kolay Bono Faiz Oranları

 

N Kolay Bono’da tüm tutarlar için aynı faiz oranı sunulmaktır. İstediğiniz tutarda bono satın alarak aynı tutarda faiz getirisi elde edebilirsiniz. N Kolay Bono güncel faiz oranlarına her zaman bu sayfa üzerinden ulaşabilir, kolayca hesaplama yapabilirsiniz.

N Kolay Bono Faiz Hesaplama

 

N Kolay Bono’da stopaj oranı tüm vadelerde %5 olarak uygulanır. Güncel faiz oranı ile elde ettiğiniz kazanç üzerinden stopaj kesintisi yapıldıktan sonra tüm tutar size ait olur. Bononuz için uygulanacak faiz sizin isteğiniz doğrultusunda günlük faiz ya da aylık faiz olabilir. N Kolay Bono hesaplama işlemini Hangikredi.com bono hesaplama aracını kullanarak kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Diğer bankalara ait banka faiz oranları için mevduat sayfamızda yer alan hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

N Kolay Bono Güvenilir Mi?

 

N Kolay Bono, tıpkı vadeli mevduat hesabı gibi güvenilir bir yatırım aracıdır. N Kolay Bono alırken hiçbir işlem ücreti ödemeyeceğiniz gibi, bononuz olduğu sürece Aktif Bank’tan EFT ve havale gibi bankacılık işlemlerinizi ücretsiz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Aktifbank ve N Kolay Bono’nun Avantajı Ne?

 

N Kolay Bono’da düşük stopaj oranı uygulandığından kazancınız vadeli mevduat hesabına göre daha fazla olur. Vadenin dolmasını beklemeden dilediğiniz zaman bononuzu bankaya satarak hem ana paranızı hem de birikmiş faizinizi alabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.