Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Anadolubank Mevduat Hesabı

AnadoluBank mevduat hesabı faiz oranları hesaplaması yaparak yüksek kazanç için online başvuruda bulunabilirsiniz.


100.000 TL için 92 Günlük Mevduat Kazançları

Anadolubank'ın Kredi Ürünleri

Anadolubank Mevduat Faiz Oranları Tablosu

Ana Para
1.000 - 249.999 TL
250.000 - 1.000.000 TL
1 - 90 Gün 91 - 1000 Gün
%26 %21
%25 %20

Mevduat Hesabı için Diğer Bankalar

Anadolubank Vadeli Mevduat Hesabı Nedir?

 

Anadolubank Vadeli Mevduat Hesabı, birikimlerinize değer katmanızı sağlayan bir hesap türüdür. Risksiz bir yatırım aracı olan vadeli mevduatla birikimleriniz her zaman değerlenir. Birikimlerinizin değerini artırmak için Anadolubank’ın avantajlı faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Size en uygun vadeyi seçmek için HangiKredi’den hemen hesaplama yapabilir, vade bitiminde ne kadar kazanacağınızı görebilirsiniz. 

Anadolubank Renkli Mevduat Hesabının Getirisi Nedir?

 

Anadolubank Renkli Mevduat Hesabı, şubeye gitmenize gerek kalmadan, dijitale özel faiz oranları ile açabileceğiniz bir hesap türüdür. Renkli Hesap ile vade bitimini beklemeden, dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden birikimlerinizi yönetebilirsiniz. Renkli Hesap’ta birikimleriniz 90 gün boyunca sabit faiz oranı ile değerlenir. 91. günden itibaren hesap bakiyesine göre değişebilen özel faiz oranları ile birikimleriniz değerlenmeye devam eder. 

Anadolubank Renkli Hesap Mevduat Faiz Oranları

 

Anadolubank Renkli Hesap, vade bitimini beklemeden dilediğiniz zaman hesabınızdan para çekebilmeyi ve para yatırabilmeyi sağlayan bir hesap türüdür. Günlük faiz işlese de ilk üç ay Anadolubank’ın açıkladığı sabit faiz oranı üzerinden değerlenir. Ilk üç ay tamamlandıktan sonra güncel Renkli Hesap faiz oranıyla her gün değerlenmeye devam eder. 

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.