Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

Turkland Sigorta
Zorunlu Trafik Sigortası

Turkland Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası İle En Ucuz Trafik Sigortası Poliçesini Yaptırın,Kazançlı Çıkın.

TRAFİK SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Zorunlu trafik sigortası herhangi bir kaza durumunda üçüncü kişiler üzerinde neden olabileceğiniz maddi hasarı güvence altına alır. Turkland Sigorta’nın avantajlı zorunlu trafik sigortası poliçe fiyatlarından yararlanarak uygun fiyata trafik sigortası poliçesi yaptırabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Turkland Sigorta Trafik Sigortası

 

Sigortalı aracın trafikte meydana gelebilecek bir kaza sonucu diğer araçlara ya da üçüncü kişilere hasar vermesine karşı maddi güvence sağlayan zorunlu trafik sigortasını Turkland Sigorta’dan avantajlı fiyatlarla yaptırabilirsiniz.

Turkland Sigorta Trafik Sigortası Teminatları

 

Zorunlu trafik sigortası temel teminatları Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenmektedir. Bu temel teminatlar tüm sigorta şirketlerinin sunduğu poliçeler için geçerlidir ancak dilerseniz poliçenize ek teminatlar da dahil ettirebilirsiniz. Temel teminatlar maddi teminatlar,sağlık giderleri teminatı ve ölüm teminatı olarak ayrılır.

Turkland Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

 

Turkland Sigorta zorunlu trafik sigortası fiyatları yaptırdığınız poliçenin kapsamına ve aracın bazı özelliklerine göre değişiklik gösterir. Poliçeye dahil ettireceğiniz ek teminatlar gibi aracın yaşı,modeli,kayıtlı olduğu il gibi durumlar poliçe fiyatını etkiler.