Bankaların güncel ve avantajlı kredi faiz oranları listeleniyor.

Ethica Sigorta
Zorunlu Trafik Sigortası

Ethica Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası İle En Ucuz Trafik Sigortası Poliçesini Yaptırın,Kazançlı Çıkın.

TRAFİK SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Zorunlu trafik sigortası trafikteki risk durumlarına karşı üçüncü kişileri korumaya yöneliktir. Trafikte üçüncü kişileri koruyan zorunlu trafik sigortası poliçesini Ethica Sigorta’nın sunduğu avantajlı poliçe fiyatlarıyla alabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Ethica Sigorta Trafik Sigortası

 

Trafik sigortası,bir kaza sonucunda diğer araçlara ve üçüncü şahıslara verilebilecek zararlar için maddi güvence sağlayan bir sigorta türü. Zorunlu trafik sigortanızı avantajlı poliçe fiyatlarıyla Ethica Sigorta’dan yaptırabilirsiniz.

Ethica Sigorta Trafik Sigortası Teminatları

 

Zorunlu trafik sigortasında her sigorta şirketinin sunmak zorunda olduğu temel teminatlar vardır. Bu temel teminatlar Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenir. Ethica trafik sigortası teminatları da bu temel teminatları sunar ancak dilerseniz ek teminatlarla poliçenizin kapsamını genişletebilirsiniz.

Ethica Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

 

Ethica trafik sigortası fiyatları poliçenize dahil ettireceğiniz ek teminatlara göre poliçenizin fiyatı değişiklik gösterebilir. Ayrıca aracın kayıtlı olduğu il,yaşı,modeli ve kullanım amacı da trafik sigortası poliçe fiyatlarını doğrudan etkilemektedir. Ethica Sigorta trafik sigortası fiyatlarını öğrenmek için Hangikredi.com Sigorta sayfasından trafik sigortası sorgulaması yaparak trafik sigortası teklifi alabilirsiniz.