Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

Turkland Sigorta
Kasko Sigortası

Turkland Sigorta'dan Kasko Yaptırın,Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

KASKO SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Kasko sigortası,aracınızı trafikte meydana gelebilecek olası hasarlar karşısında maddi olarak korur. Aracınıza kasko yaptırdığınızda aracınızda oluşacak hasar ve arızalar için yüksek bedeller ödemenize gerek kalmaz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Turkland Sigorta Kasko

 

Turkland Sigorta Aracım Güvende Genişletilmiş Kasko Sigortası ile aracınızı,trafikte meydana gelebilecek hasarlara karşı maddi güvence altına alın. Turkland Sigorta genişletilmiş kasko seçeneği ile çarpma,devrilme,yanma çalınma gibi hasarlara karşı aracınızı güvence altına alabilirsiniz. Turkland Sigorta kasko poliçenizi ek teminatlarla genişletebileceğiniz gibi yol yardım,hukuksal danışmanlık,cam değiştirme,bilgi danışmanlık,acil tıbbi müdahale ve ambulans,hasar süreç takibi gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Turkland Sigorta Kasko Sorgulama

 

Turtkland Sigorta kasko sorgulamasını Hangikredi.com Kasko sayfasından gerçekleştirebilirsiniz. Kasko sorgulama aracımızın ilgili alanlarını doğru ve güncel bilgilerle doldurarak sorgulama başlatabilir,saniyeler içinde sigorta şirketlerinden gelen teklifleri tek ekranda görüntüleyerek değerlendirebilirsiniz. Bütçeniz ve aracınız için en avantajlı kaskoyu en hızlı şekilde bulmanızı sağlayan Hangikredi.com kasko sorgulama aracı ile kârlı çıkın!

Turkland Sigorta Kasko Fiyatı

 

Turkland Sigorta kasko fiyatını öğrenmek için Hangikredi.com kasko sayfasından sorgulama yapabilirsiniz. Kasko fiyatları genel olarak bazı değişkenlere bağlıdır. Kasko poliçenizin kapsamı ve poliçeye dahil edilmesini istediğiniz ek teminatlar poliçe fiyatını etkiler. Ayrıca aracın yaşı,markası,modeli ve kullanım amacı ile birlikte ruhsat sahibinin yaşı,mesleği,cinsiyeti ve hasar geçmişi de kasko poliçesi fiyatını doğrudan etkiler.