Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

Koru Sigorta
Kasko Sigortası

Koru Sigorta'dan Kasko Yaptırın,Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

KASKO SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Aranıza kasko yaptırarak aracınızı hasarlara karşı maddi güvence altına alabilirsiniz. Kasko poliçeniz sayesinde aracınızda meydana gelen arıza ve hasarların onarımı için daha az ödemiş olursunuz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Koru Sigorta Kasko

 

Koru Sigorta genişletilmiş kasko ile aracınız risklere karşı güvende! Koru Sigorta’nın sunduğu genişletilmiş kasko,aracınızın başına gelebilecek çarpma,çarpışma,yanma,çalınma gibi risklere karşı aracınızı maddi güvence altına alıyor. Genişletilmiş kaskonun temel teminatları dışında ek teminatlar da sunan Koru Sigorta kasko sigortası ile geniş asistans hizmetleri,hızlı onarım servisi,mini onarım gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Koru Sigorta Kasko Sorgulama

 

Koru Sigorta kasko sorgulamasını Hangikredi.com Kasko sayfasında yer alan kasko sorgulama aracını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde yer alan kasko sorgulama aracının ilgili kısımlarını doldurarak sorgulama başlatabilir,saniyeler içinde sigorta şirketlerinden gelen kasko poliçesi tekliflerini tek ekranda görüntüleyebilirsiniz.

Koru Sigorta Kasko Fiyatı

 

Koru Sigorta kasko fiyatını öğrenmek için sitemizdenkasko sorgulaması yapabilirsiniz. Koru Sigorta’nın sunduğu kasko sigortasının fiyatı bazı değişkenlere bağlıdır. Poliçenize dahil ettirmek istediğiniz ek teminatlar poliçenin fiyatını arttırabilir ancak buna karşılık ruhsat sahibi hasarsızlık indiriminden faydalanarak daha uygun fiyatla kasko yaptırabilir. Ayrıca aracın yaşı,markası,modeli ve kullanım amacı ile birlikte ruhsat sahibinin yaşı,mesleği ve cinsiyeti de kasko fiyatının belirleyicisidir.