Ethica Sigorta
Kasko Sigortası

Ethica Sigorta'dan Kasko Yaptırın, Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

KASKO SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Kasko sigortası, trafikte olası kazalar sonucunda aracınızda meydana gelebilecek hasarlara karşı maddi güvence sağlayan bir sigorta türüdür. Kasko sigortası yaptırarak aracınızı, pek çok farklı riskten dolayı oluşabilecek hasarlar için maddi koruma altına almış olursunuz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Ethica Sigorta Kasko

 

Ethica Sigorta kasko sigortası ile avantajlı poliçe fiyatlarından yararlanarak aracınızı olası risklere karşı maddi güvence altına alabilirsiniz. Ethica Sigorta’nın sunduğu temel teminatların yanı sıra farklı ek teminatlarla poliçenizin kapsamını genişletebilir, daha fazla riske karşı maddi önlem alabilirsiniz.

Ethica Sigorta Kasko Sorgulama

 

Ethica Sigorta kasko sorgulaması için Hangikredi.com Kasko sayfasından yararlanabilirsiniz. Sitemizde yer alan kasko sorgulama aracını kullanarak aracınız için sorgulama yapabilir ve saniyeler içinde sigorta şirketlerinin tekliflerini aynı ekranda görüntüleyebilirsiniz. Teklifleri karşılaştırarak sizin için en avantajlı olacak kasko ürününe kolayca karar verebilirsiniz.

Ethica Sigorta Kasko Fiyatları

 

Ethica Sigorta kasko fiyatları sigorta poliçesinin kapsamına gör değişir. Poliçenize dahil ettireceğiniz ek teminatlar poliçe fiyatını arttırabilir. Bunun yanı sıra ruhsat sahibinin geçmişte hasarı yoksa hasarsızlık indiriminden faydalanabilir. Ayrıca aracın yaşı, markası, modeli ve kullanım amacı ile birlikte ruhsat sahibinin yaş, cinsiyet, meslek gibi özellikleri de kasko poliçesinin fiyatını etkiler.