Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi hesaplaması yapabilir, tüketici kredisi faiz oranlarını karşılaştırabilir ve internetten bireysel kredi başvurusunda bulunabilirsiniz!

Banka Faiz Tahsis Ücreti Aylık Taksit Toplam Ödeme
3 Ay Ertelemeli Kredi
Faiz:
%1,39
Aylık Taksit:
371,72 TL
Toplam Ödeme:
13.431,92 TL ?

Toplam Ödemeye Dahil Olan Ücretler

Kredi Tutarı: 10.000,00 TL

Banka Tahsis Ücreti: 50,00 TL

Faiz Tutarı: 3.381,92 TL

Toplam Ödeme:13.431,92 TL

Bankanız ile çalıştığınız veya maaş müşterisi olduğunuz için hangikredi.com'dan yapacağınız başvuruda evrak istenmeyecektir. Bankanızın size özel faiz indirimlerinden yararlanmak için hemen tıklayınız.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

 • Kredi Tutarı
 • Vade
 • Faiz
 •  
 • 1.000 TL - 35.000 TL
 • 3 - 36 Ay
 • %1,39

QNB Finansbank'ın Diğer Kredi,Kredi Kartı ve Mevduat Ürünleri

İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi İçin Kredi Notu Kaç Olmalı?

 

QNB Finansbank kredi notuna en çok önem veren bankalar arasında yer alıyor. Kredi seçenekleri ve uygun faiz oranları ile avantajlı seçenek sunan en önemli kurumlar arasında.  Geri ödemelerde çok önemli olan kredi notunun yüksek olması, en azından risk grubunun dışında bulunması gerekiyor. Risk grubunun dışında yer almanız halinde kolaylıkla kredi başvurusunda bulunabilir ve onay alabilirsiniz. Bankaların kontrol için kullandıkları kredi notu gruplarını aşağıda bulabilirsiniz:

 • 0-699 en riskli
 • 700-1099 orta riskli
 • 1100-1499 az riskli
 • 1500-1699 iyi
 • 1700-1900 çok iyi

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi için HangiKredi ihtiyaç kredisi sayfası üzerinden anında başvuru yapabilirsiniz. Hesaplama yöntemlerini kullanarak size en uygun kredi seçeneğini görebileceğiniz gibi aynı sayfa üzerinden başvuru yapmanız da mümkün. Aynı zamanda bankanın internet şubesi, cep şubesi, çağrı merkezi ve fiziksel şubelerinden de anında kredi başvurusunda bulunmanız mümkün.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisine Kimler Başvurabilir?

 

QNB Finansbank ihtiyaç kredisine başvuranların öncelikle kredi notunun yüksek olması gerekli. Bankacılık sistemine girdiğiniz günden bu yana yaptığınız kredi ve kredi kartı ödemeleri hakkında referans olan kredi notunun düşük olması, bankaların gözünde ödemelerini düzenli yapmayan biri olduğunuzu gösterir. Dolayısıyla kredi vermekten çekinebilirler. Bu yüzden kredi notunuzun yüksek olması çok önemli. Aynı zamanda belgelenebilir bir gelir ve bunun yanında sigorta girişiniz olması da çok önemli. 

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Olan Belgeler

 

QNB Finansbank ihtiyaç kredi için temel belgeler kimlik ve ikametgah bilgileridir. Eğer adres sistemine kayıtlı bir bilginiz yoksa son döneme ait herhangi bir fatura da banka tarafından kabul ediliyor. Bunun yanında iş yerinden imzalı gelir belgesi de istenen evraklar arasında yerini alıyor. Eğer ipotek ile işlem yapacak olan müşteriler varsa da gayrimenkule ait tapu fotokopileri, kira kontratları gibi noktalar devreye giriyor.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Düşecek mi?

 

QNB Finansbank avantajlı faiz oranları ile ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. Faiz oranlarının düzenlenmesi bankaların elinde olduğu için güncelleme konusunda herhangi bir bilgi vermek mümkün değil. Aşağıda güncel oranlarla yapılmış hesaplama tablosunu bulabilirsiniz:

Kredi Tutarı (TL)

Vade (Ay)

Aylık Taksit Tutarı (TL)

Toplam Geri Ödeme (TL)

Aylık Faiz Oranı (%)

15.000

12

1.369

16.503

1,19

15.000

24

742,61

17.897

1,19

15.000

36

535,81

19.364

 

1,19

Tablodaki hesaplamalar 02.10.2020 tarihindeki güncel faiz oranları ile yapılmıştır. 

 

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Çeşitleri Nedir?

 

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi alanında geniş seçenekler sunuyor. Aşağıda detaylı bilgi alabilirsiniz:

Kolay Ödemeli Kredi: Kolay ödemeli kredi sayesinde, klasik eşit taksit yöntemi kullanılmaz. Krediyi aldığınız ilk aylarda kolay ödeme sağlayabilmek için daha düşük taksit seçenekleri sunulur, ilerleyen dönemler ise buna göre hesaplanarak eşit olarak bölünür. 

Tanışma Kredisi: QNB Finansbank müşterisi olmayanların ve son 1 yıl içerisinde QNB Finansbank üzerinden kredi kullanmamış olanların tanışma adı altında daha düşük faiz oranları ile alabildikleri kredi türü.

Doğum Günü Kredisi: Doğum gününüzün denk geldiği ay boyunca uygun faiz oranları ve kampanyalarla kredi çekebilirsiniz.

Borç Transferi Kredisi: Diğer bankalarda dağınık halde olan borçların tek bir kredi altında toplanmasını sağlayarak ödemelerinizi daha düzenli hale getirebilirsiniz.

Kamu ve Finansmaaş Kredisi: Maaşlarını QNB Finansbank’tan alanların ve kamu çalışanlarının özel seçeneklerden yararlanabildikleri kredi türü.

3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi:Kkredinin onaylanmasının ve hesaba yatırılmasının ardından ödemelerin 3 ay sonra başladığı kredi türü.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

 

QNB ihtiyaç kredisi hesaplama işlemi kredi almadan önce ödeme planınızı görmenizi kolaylaştırır. Güncel faiz oranları üzerinden aylık ödeme limitinizi doldurmadan ne kadar vadelerde ve ne kadar taksitlerde kredi çekebileceğinizi görebilirsiniz. Bunun için de HangiKredi size yardımcı oluyor. Almak istediğiniz kredi miktarının girişini yaptıktan sonra, uygun faiz oranları vadelere göre karşılaştırabilirsiniz. Ardından yine aynı sayfa üzerinden QNB Finansbnak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmanız mümkün.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Dosya Masrafı Ne Kadar Tutar?

 

QNB Finansbank kredi başvurularının onaylanması durumunda, kredinin ana tutarı üzerinden binde 5’i geçemeyecek şekilde dosya masrafı alıyor. Dosya masrafı sayesinde bankanın onay sürecinde yaptığı işlemlerin ödemesi alınmış oluyor. Müşteri olarak binde 5’in üzerinde dosya masrafı alındığını fark etmeniz durumunda Tüketici Hakem Heyeti’ne başvurarak fazla kesintiyi geri alabilirsiniz.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Yaş Sınırı Var mı?

 

QNB Finansbank kredi başvurusu için 18 yaşı doldurmuş olmak gerekiyor. Emekliler için farklı kampanyalar ve kredi seçenekleri sunan banka, 65 yaşına kadarki müşterilerinden herhangi bir ekstra durum olmadıkça başvuru alıyor ve kredi notu ile gelir belgesine göre değerlendirme yapıyor.

QNB Finansbank Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Mümkün mü?

 

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kredi notu, gelir belgesi ve sigorta durumuna göre kefil ihtiyacı olmadan alınabiliyor. Gelir belgesine göre istenilen kredi miktarı fazla ise de kefil ya da teminat yöntemi ile bankadan kredi kullanabilmek mümkün.

QNB Finansbank Kredi Başvurusu Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

 

Başvuru yapmadan önce diğer bankalarda aktif başvurunuz olup olmadığını değerlendirmeniz gerekiyor. Kredinin çıkma olasılığını artırmak için aynı anda pek çok bankaya başvurmanız sonucunda olumlu dönüş olursa QNB Finansbank tarafından reddedilebilirsiniz. Bu yüzden sizin için en uygun kredileri öncelendirerek ve sırayla başvurmalısınız. Bir diğer konu ise ihtiyaç kredisi altında yer alan doğum günü, tanışma, kolay ödeme gibi seçenekleri de değerlendirmeniz. Birbirinden avantajlı faiz ve ödeme seçeneği sunan bu işlemler sayesinde kredilerinizi daha rahat ödeyebilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi

Min. Tutar 1.000 TL

Max. Tutar 35.000 TL

Vade süresi 3-36 Ay

Min. Yıllık Maliyet Oranı %21,9600

Max. Yıllık Maliyet Oranı %22,7000

Örnek: 36 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi çekmek istediğinizde, QNB Finansbank'ın yer alan en düşük faiz oranına göre aylık taksit ödemesi 371,72 TL, banka tahsis ücreti 50,00 TL, yıllık maliyet oranı ise %22,4000'dir. 36 ayın sonunda ödeyeceğiniz toplam ödeme tutarı ise 13.431,92 TL'dir.

Faiz indirimlerinden ve kredi kampanyalarından haberdar olmak için bilgilerinizi bırakın!

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.