Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi hesaplaması yapabilir, tüketici kredisi faiz oranlarını karşılaştırabilir ve internetten bireysel kredi başvurusunda bulunabilirsiniz!

Banka Faiz Tahsis Ücreti Aylık Taksit Toplam Ödeme
ye Özel Kampanya
Faiz:
%1,45
Aylık Taksit:
1.128,40 TL
Toplam Ödeme:
40.772,40 TL ?

Toplam Ödemeye Dahil Olan Ücretler

Kredi Tutarı: 30.000,00 TL

Banka Tahsis Ücreti: 150,00 TL

Faiz Tutarı: 10.622,40 TL

Toplam Ödeme:40.772,40 TL

Bankanız ile çalıştığınız veya maaş müşterisi olduğunuz için hangikredi.com'dan yapacağınız başvuruda evrak istenmeyecektir. Bankanızın size özel faiz indirimlerinden yararlanmak için hemen tıklayınız.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

 • Kredi Tutarı
 • Vade
 • Faiz
 •  
 • 1.000 TL - 100.000 TL
 • 3 - 36 Ay
 • %1,45

CEPTETEB'in Kredi Kartı ve Mevduat Ürünleri

İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi İçin Kredi Notu Kaç Olmalı?

 

CEPTETEB ihtiyaç kredisi müşterilere en kolay nakit elde etme imkanı sunan bankalar arasında. Tamamen online ve teminat gerektirmeyen sistemi sayesinde, adeta tek tıkla kredi çekebilmek mümkün. Tüm bankalarda olduğu gibi CEPTETEB için de kredi notu, başvurunun değerlendirilmesindeki en büyük referans. Şubesiz bankacılık sistemini benimsediği için riskli gruba da şans verse de genelde risk grubunun dışında olan müşterilerin kredi çekme imkanı çok daha fazla. Aşağıda belirtilen kredi notları üzerinden hangi risk grubunda yer aldığınızı öğrenebilirsiniz.

 • 0-699 en riskli
 • 700-1099 orta riskli
 • 1100-1499 az riskli
 • 1500-1699 iyi
 • 1700-1900 çok iyi

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurusu işlemleri tamamen online olarak yapılıyor. İnternet ya da cep telefonu üzerinden anında cepten ihtiyaç kredisine başvurabilir ve sonucu öğrenebilirsiniz. Hiçbir belge ve teminat talebinde bulunmayan bankanın kendi müşterisiyseniz anında kredinizi çekebilirsiniz. Eğer müşteri değilseniz bankanın danışmanları istediğiniz yer ve zamanda ziyaret ederek işlemlerin tamamlanmasını sağlıyor.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisine Kimler Başvurabilir?

 

18-65 yaş aralığındaki herkes CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir. Her ne kadar belgesiz ve teminatsız başvuru kabul edilse de kredi notu riskli grupta olanların başvurularının olumlu değerlendirilmesi mümkün değil. Aynı zamanda düzenli geliri ve sigorta girişi olmayan kişiler de olumsuz yanıt alırlar. 1.000 TL - 100.000 TL arasındaki nakit ihtiyaçları için CEPTETEB tüketici kredisine başvurmak çok kolay. Alışveriş, eğitim, sağlık, tatil, evlilik gibi pek çok ihtiyaç için CEPTETEB tüketici kredisi kullanabilirsiniz.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Olan Belgeler

 

CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurularınız için kimlik belgesi dışında herhangi bir belge gerekmiyor. Online olarak başvuru belgesini doldurmanızın ardından olumlu yanıt alırsanız müşteri temsilcileri sizinle iletişime geçerek müsait olduğunuz zamanda sizleri bulunduğunuz yerde ziyaret ediyor. Bu sırada kimlik belgeniz ile doğrulama yaparak anında işlemlerin yapılması sağlanıyor. CEPTETEB şubesiz hizmet verdiği için kredi başvurunuzun ardından gerekli olan tüm aşamalar sizin belirlediğiniz zaman ve yerde gerçekleşir.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Düşecek mi?

 

Bankaların faiz oranları dönemsel olarak farklılık gösterebiliyor. Bununla birlikte CEPTETEB ihtiyaç kredisi faiz oranları kredi notuna göre farklılık gösterir. Başvurunun değerlendirilmesi sırasında kredi notu incelenir ve kredi notuna göre faiz oranları belirlenir. Aynı zamanda kredi tutarı ve vadeye göre de faiz oranlarında belli değişiklikler söz konusu olmakta. Bu durumların dışında CEPTETEB faiz oranları düşecek ya da çıkacak demek mümkün değil. Kurumun kendi açıklaması olmaksızın belli bir zaman aralığı ve faiz oranı vermek mümkün değil.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Çeşitleri Nedir?

 

CEPTETEB kredi konusunda da şubesiz banka özelliğini koruduğu için tek bir ürün üzerinden müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanıyor. Alışveriş, evlilik, beyaz eşya, dekorasyon, eğitim, sağlık gibi ihtiyaçların tümü için CEPTETEB ihtiyaç kredisi ile nakit para çekebilirsiniz.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Hesaplama

 

CEPTETEB ihtiyaç kredisi hesaplama işlemlerinizin tamamını HangiKredi üzerinden kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda diğer bankaların da ihtiyaç kredilerini karşılaştırabileceğiniz alan sayesinde, kısa sürede size en uygun krediyi seçmeniz ve başvuru işlemlerinizi tamamlamanız mümkün. Aynı şekilde CEPTETEB internet sitesi üzerinden de hesaplama ve başvuru işlemlerini yürütebilirsiniz.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Dosya Masrafı Ne Kadar Tutar?

 

CEPTETEB tüketici kredisinin en çok tercih edilme sebeplerinden biri herhangi bir dosya masrafının olmaması. Teminat ve kefilin yanında dosya masraflarını da ortadan kaldıran şubesiz bankacılık sayesinde, kısa bir sürede nakit elde etmek mümkün. Eğer dosya masrafı kesintisi söz konusu olursa da yasal süreçler gereği kredi tutarının binde 5’inden daha fazla uygulanması mümkün değil.

CEPTETEB Kredi Başvurusu Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

 

CEPTETEB kredi başvurusu yaparken faiz oranlarının kredi notu, vade ve kredi miktarına göre fark edebileceğini unutmayın. Toplam geri ödeme tutarını ve aylık taksitlerinizi belirleyen faiz oranı ve vade seçeneklerini en iyi şekilde değerlendirmeniz, uzun vadede ekonomik durumunuzu zorlamadan kredinin ödenmesini sağlar. Kredi başvurunuzun reddedilmemesi için de herhangi bir yasal takip altında olmadığınızdan ve kredi notunuzun yeterli olduğundan emin olmanız gerekiyor. Geliriniz ne kadar yüksek olursa olsun kredi notunuzun düşük olması ya da yasal takip altında olmanız başvurunun olumsuz değerlendirilmesine sebep olur.

İhtiyaç Kredisi

Min. Tutar 1.000 TL

Max. Tutar 100.000 TL

Vade süresi 3-36 Ay

Min. Yıllık Maliyet Oranı %23,0000

Max. Yıllık Maliyet Oranı %23,7600

Örnek: 36 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi çekmek istediğinizde, CEPTETEB'in yer alan en düşük faiz oranına göre aylık taksit ödemesi 376,13 TL, banka tahsis ücreti 50,00 TL, yıllık maliyet oranı ise %23,4400'dir. 36 ayın sonunda ödeyeceğiniz toplam ödeme tutarı ise 13.590,68 TL'dir.

Faiz indirimlerinden ve kredi kampanyalarından haberdar olmak için bilgilerinizi bırakın!

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.