Hangikredi.com

Bankalardan güncel ve avantajlı kredi faiz oranları alınıyor.

BankPozitif İhtiyaç Kredisi

BankPozitif ihtiyaç kredisi hesaplaması yapabilir, tüketici kredisi faiz oranlarını karşılaştırabilir ve internetten bireysel kredi başvurusunda bulunabilirsiniz!

BankPozitif 5.000 TL 12 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Hesaplaması
0
KARŞILAŞTIRMA
BANKA FAİZ MASRAF AYLIK TAKSİT TOPLAM ÖDEME
Adrese Teslim Kredi
Kredi Detay
Faiz:
%1,49
Aylık Taksit:
466,66 TL
Toplam Ödeme:
5.599,92 TL

BankPozitif İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Kredi Tutarı Vade Faiz
3000TL - 50000 TL 3 - 48 Ay %1,49 Hesapla

BankPozitif İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

  • Kredi Tutarı
  • Vade
  • Faiz
  • {{item.ALT_LIMIT | number}}TL - {{item.UST_LIMIT | number}}TL
  • {{item.VADE_ILK}} - {{item.VADE_SON}} Ay
  • {{item.VADE_SON / 12}} Yıl
  • %{{item.KREDI_ORAN}}
  • Hesapla
DEVAMINI GÖR

Neden BankPozitif Tüketici Kredileri?

 

BankPozitif ihtiyaç krediler ile hiçbir ekstra ücret ödemeden nakit sıkıntınıza en düşük faiz oranları, en uzun vade süreleri ve en ucuz geri ödeme taksit miktarlarıyla son verin. BankPozitif en uygun ihtiyaç kredisini oluşturabilmek adına tüm ek giderleri ortadan kaldırıyor. BankPozitif bireysel kredi ürünleri ile kredi faizinden başka bir ödeme yapmak durumunda kalmazsınız. Böylece aylık taksitleriniz başladıktan sonra da gelir gideriniz sarsılmaz, bütçeniz rahat bir nefes almaya devam eder.

BankPozitif ihtiyaç kredisi seçeneklerinde dosya masrafı almıyor! Türkiye’de tüketici kredisi veren pek çok banka dosya masrafında çeşitli indirimlere giderken BankPozitif, dosya ücretini tamamen kaldırıyor. Bu sayede kredi kullanırken acaba fazladan kaç yüz lira masraf çıkacak diye düşünmenize gerek kalmıyor. Ayrıca BankPozitif’te kullanmak istediğiniz kredinin meblağsı ne olursa olsun tek kuruş komisyon ücreti de ödemezsiniz.

BankPozitif ihtiyaç kredisinin en uygun tüketici kredisi seçeneklerin biri olmasını sağlayan nedenlerden biri de sigortaya gerek olmaması. Bu sayede kullandığınız kredinin bir kısmını kendisine harcamanıza neden olan bir masraf daha ortadan kalkmış oluyor.

BankPozitif kefilsiz kredi kullanmanıza olanak tanıyarak bu masrafların tamamını sadece tüketicilerin işini kolaylaştırmak için yaptığını gösteriyor. Hiçbir ekstra ödeme yapmanız gerekmezken, kefil bulmak için tanıdıklarınızın kapısını çalmanıza da gerek yok.

Faiz oranlarını görmek için lütfen tıklayınız: İhtiyaç Kredisi Hesaplama

BankPozitif İhtiyaç Kredisi Hesaplama

 

BankPozitif ihtiyaç kredisi hesaplaması yapmak için Hangikredi.com tüketici kredisi hesaplama aracını kullanabilirsiniz. Bu hesaplama ile BankPozitif ihtiyaç kredisi faiz oranlarını ve diğer kredi detaylarını görüntüleyebilirsiniz. Bireysel kredi hesaplama işlemi bankaların güncel faiz oranları ile çekmek istediğiniz kredi tutarı ve vadesine göre yapılır. Kriterlerinize uygun olarak yapılan hesaplama sonucunda tüm bankalara ait kredi ürünleri tek ekranda görüntülenir. En uygun tüketici kredisi ürününü bulmak için ürünleri detaylarıyla inceleyebilir ve birbirleriyle karşılaştırabilirsiniz.

BankPozitif İhtiyaç Kredisi Başvurusu

 

BankPozitif ihtiyaç kredisi başvurusunun en kolay yolu Hangikredi.com! Sitemiz üzerinden kredi hesaplaması yaptıktan sonra dilediğiniz ürüne güvenle online başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz tarafımızca bankaya iletilir ve işlemleriniz başlatılır. En uygun krediyi en hızlı şekilde bulmak ve başvurmak için Hangikredi.com’u kullanabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi

Min. Tutar 3.000 TL

Max. Tutar 50.000 TL

Vade süresi 3-48 Ay

Min. Yıllık Maliyet Oranı %21,4560

Max. Yıllık Maliyet Oranı %21,4560

Örnek: 36 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi çekmek istediğinizde, BankPozitif'in sitemizde yer alan en düşük faiz oranına göre aylık taksit ödemesi 379,10 TL, dosya masrafı 0,00 TL, yıllık maliyet oranı ise %21,4600'dir. 36 ayın sonunda ödeyeceğiniz toplam ödeme tutarı ise 13.647,60 TL'dir.