Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

Premier Kredi Kartı

Avantajlar

Ayrıcalıklarınızın şartı yok, kartı var: HSBC Premier. 

  • Üye işyeri sayısı:200.000

  • ATM sayısı:208

  • Kazanç Türü:Puan

  • Kart Sağlayıcıları:MasterCard

  • Yıllık Ücret: 189,00 TL
Anlaşmalı olduğumuz bankaya başvurun, avantajlardan faydalanmaya başlayın!

  • Premier logolu, yüksek limitli, prestijli bir kredi kartı! HSBC Premier ücretsiz asıl ve ek kart avantajı, yurt içi tek çekim alışverişlerinizde ücretsiz 6 taksit fırsatı, Türkiye'nin her yerinde HSBC Advantage üye kuruluşlarından taksitli alışveriş olanağı, temassız  ödeme özelliği sayesinde daha hızlı alışveriş imkanı ve daha bir çok avantaj sunmaktadır.

  • Limit Aşım Ücret Bilgileri Yok

  • Yıllık Kart Ücreti (Ek Kartlar) 108 TL

  • Nakit Avans Ücreti Yurt içi Hsbc kanalları ve yurtdışı diğer bankalarda %1, Yurt içi diğer bankalarda ise %3,50+ 0,5TL'dir.

  • Asgari Ödeme Tutarı Yeni tahsis edilen kredi kartlarında ilk yıl dönem borcunun %40’ı, bir yıldan sonra dönem borcunun %30'u olacaktır.

HSBC Premier Kredi Kartı

 

Sık seyahat edenler için tasarlanmış olan HSBC Premier Kredi Kartı ile yaptığınız harcamalardan NakitPuan ya da TatilPuan kazanabilir, puanlarınızı alışveriş, seyahat ya da konaklama hizmetleri için harcayabilirsiniz. Pek çok ayrıcalığa sahip olacağınız HSBC Premier Kredi Kartı sayesinde taksitli alışveriş yapabilir, yüksek limitli nakit avans çekebilir, yurt dışı alışverişlerinizi taksitlendirebilir, yurt dışı ve yurt dışındaki restoran ve otel harcamalarınızdan indirim hakkı elde edebilir, havalimanı otoparklarını indirimli kullanabilir, indirimli araç kiralayabilirsiniz.  

HSBC Premier Kredi Kartı Kampanyaları

 

HSBC Premier Kredi Kartı kampanyalarını takip ederek yapacağınız alışverişlerden daha fazla NakitPuan ya da TatilPuan kazanarak alışverişlerinizi kazançlı hale getirebilirsiniz. HSBC kredi kartı kampanyaları ile ayrıca ekstra taksitli alışveriş yapabilir, çeşitli indirim ve ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

HSBC Premier Kredi Kartı Başvurusu

 

HSBC Premier Kredi Kartı başvurusunu Hangikredi.com Kredi Kartı sayfasından hızla ve güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayfa üzerinden HSBC Premier Kredi Kartına kolayca başvurabileceğiniz gibi başka bankaların kredi kartı ürünlerini incelemek ve online kredi kartı başvurusunda bulunmak için Kredi Kartı sayfamızı ziyaret edebilir, sorgulama aracını kullanarak kredi kartı araması yapabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.