Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

Halkbank Kredi Kartı

Halkbank kredi kartı başvurusu yapmak, kredi kartlarını incelemek ve karşılaştırmak için Hangikredi.com

Halkbank'ın Kredi ve Mevduat Ürünleri

Bankaların Avantajlı Kredi Kartları

Halkbank Kredi Kartı

 

Halkbank kredi kartı seçenekleri ile alışveriş yapmak daha da keyifli hala geliyor. Yüzlerce noktada kampanya sunan Halkbank kredi kartları ile harcarken kazanabilirsiniz. Halkbank Paraf kart ile yapacağınız alışverişlerde hem kampanyalardan faydalanabilir hem de ParafPara biriktirirek bir sonraki alışverişinizi bedavaya getirebilirsiniz. Farklı Paraf kart seçeneklerinden size uygun olanı seçerek Halkbank’ın sunduğu avantajlı alışveriş dünyasına adım atın!

Paraf Card: Paraf Card ile ayrıcalıklar dünyası sizi bekliyor! Paraf kart ile yurt içi ya da yurt dışından yapacağınız tüm alışverişlerden ParafPara kazanabilir, üye iş yerlerinde para yerine kullanabilirsiniz. Paraf Card kampanyaları ile farklı ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. 

Paraf Gold: Paraf Card'ın tüm özelliklerine sahip olan Paraf Gold ile daha fazla ayrıcalık sizi bekliyor. 

Parafly: Parafly kartınız ile yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizden ParafPara kazanabilir, üye iş yerlerinde harcayabilirsiniz. Parafly Card ile havaalanlarında lounge, asistans ve shuttle hizmetleri başta olmak üzere size özel farklı ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. 

Halkbank Kredi Kartı Sorgulama

 

Halkbank kredi kartı sorgulaması yapmak için Hangikredi.com yeter. Kredi kartı ile ilgili kriterlerinizi sorgulama aracının ilgili yerlerine girerek sorgulama yapabilirsiniz. Sorgulama sonucunda yazmış olduğunuz kriterlere yönelik tüm kart seçenekleri tek ekranda karşınıza gelir. Dilerseniz kart detaylarını inceleyerek kartla ilgili faiz oranları, yıllık kart aidatı gibi bilgilere de ulaşabilirsiniz. Hangi kartı seçeceğinize karar veremediyseniz ve kararsız kaldıysanız karşılaştırma seçeneğini kullanarak kartları karşılaştırarak hangisinin sizin için daha avantajlı olduğuna karar verebilirsiniz.

Halkbank Kredi Kartı Başvurusu

 

Halkbank kredi kartı başvurusu yapmak için bankaya gitmenize gerek yok. Hangikredi.com sunduğu hizmetlerden biri de online kredi kartı başvurusu. Şubeye gitmenize gerek kalmadan güvenle ve ücretsiz olarak sitemiz üzerinden online Paraf kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kredi kartı kampanyalarından haberdar olmak için bilgilerinizi bırakın!