Bankalardan güncel ve avantajlı kredi faiz oranları alınıyor.

Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) yaptıran kullanıcılarımıza

MONTAJ HİZMETİ HEDİYE!

Kampanyadan sadece, aşağıdaki formu eksiksiz doldurup Hangikredi.com üzerinden DASK poliçesi alan kullanıcılar yararlanabilir.


Son Katılım Tarihi: 31.03.2019

DASK Başvuru Formu


DASK başvurusu yapın ve Montaj Hediyenizi alın.

Başvuru talebiniz alınmıştır.

ERGO Sigorta tarafından size dönüş sağlanacaktır.

ERGO DASK Kampanyası Şartları

 

Kampanya 05.11.2018 - 31.03.2019 tarihleri arasında geçerlidir. 

Kampanyadan Hangikredi.com internet sitesi üzerinden kampanya kaydı oluşturan ve DASK poliçesini alan tüm müşteriler yararlanabilir.

Kampanyaya katılmak isteyen kullanıcıların,  https://www.hangikredi.com/kampanyalar/ergo-dask-sigortasi-montaj-hizmeti internet adresinden DASK talep formunu doğru ve tam bir şekilde doldurmaları gerekmektedir.

Kampanya sayfası üzerinden kayıt oluşturulduktan sonra ERGO Müşteri Hizmetleri kayıt yapan kullanıcıyı arayacak ve ürün ile ilgili bilgilendirme yapacaktır. DASK poliçesinin telefonda ERGO Müşteri Hizmetleri aracılığıyla satın alınması durumunda, kullanıcılara ücretsiz Mini Montaj hizmeti hediye edilecektir.

Mini Montaj hizmeti kapsamında sigortalı, asagıda yer alan hizmetleri yıllık toplam 10 kez ücretsiz olarak, DASK poliçe süresi içinde diledigi zaman kullanma hakkına sahiptir. Hizmet yalnızca, isçilik hizmetlerini kapsayacak, monte edilecek cihaz/esya/aparatın temini sigortalıya ait olacaktır. Sigortalı Konut içinde birden fazla islem yapılması gerektiginde (birden fazla avize veya birden fazla mobilya montajı gibi) her bir islem için Sigortalının yıllık limitinden düsecektir.

1. Beyaz esya montaj, demontaj: Sigortalı konut içinde yer alan beyaz esya kapsamında çamasır makinası, bulasık makinası, kurutma, makinası, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocak, aspiratör ve davlumbaz bulunmaktadır. Sıfır veya garantisi, devam eden beyaz esyalar için bu hizmet verilmemektedir.

2. Süs aksesuar, ayna, tablo, sabunluk, havluluk, askılık vb montaj / demontaj: Sigortalı konut içinde yer alan Sabunluk, havluluk, kagıtlık, tablo resim, ayna, kornis, stor perde, yekpare raf.

3. Kapı ve pencere aksesuar ve Kol/Kilit Montajları: Sigortalı konutun Merkezi sistem içermeyen dıs kapı kilit/barel degisimleri, iç kapı kilit degisimleri, güvenlik zinciri veya süngü montajları, kapı veya pencere kolları degisimi.

4. Avize Montajları: Sigortalı konut içine monte edilecek özel baglantı gerektirmeyen avize ve aplik.

5. Elektrik Tesisat Aksesuar Montajları: Sigortalı Konut içindeki elektrik anahtarı, priz, dimmer anahtar, florasan, elektrik duyu, iç kapı zili ve kapıotomatı. Apartman/müstakil konutta topraklama olmaması nedeni ile akım rölesinin devre dısı kalması durumları (Konutta sürekli yüksek/düsük akımların gerçeklestigi durumlar) kapsam dışıdır.

Poliçe oluşturulurken beyan edilen cep telefonu bilgisi ile internet sitesine yapılan kayıt esnasında beyan edilen cep telefonu bilgisinin aynı olması gerekmektedir.

Kullanıcılar 0850 211 11 11 numaralı telefondan randevu alarak hizmet talebinde bulunabilir.

ERGO Sigorta kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.