Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hellobar image
hangikredi.com

VDSL Nedir?

 

Very High Speed Digital Subscriber Line açılımına sahip olan VDSL, çok yüksek hızlı dijital abone hattıdır. VDSL bağlantısının iletimi ADSL gibi bakır kablolar aracılığı ile gerçekleştirilir. VDSL bağlantısının hızı 100 Mbps’ye kadar çıkabilir. İnternet sağlayıcılarının sunduğu VDSL paketlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

VDSL’in ADSL’den Farkı Nedir?

 

VDSL, ADSL’den daha hızlı bir bağlantı türüdür. Her ikisi de bakır kablolarla iletilse de farklı altyapılara sahip olduklarından VDSL’in hızı 100 Mbps’ye kadar çıkan bant genişliği sunar. Bu nedenle iki bağlantının modemi birbirinden farklıdır. VDSL bağlantısına sahip olabilmek için VDSL modemi almanız gerekir.

VDSL Kampanyaları

 

İnternet sağlayıcılarının sunduğu avantajlı VDSL kampanyalarına ulaşmak için Hangikredi.com’dan internet paketleri sorgulaması yapabilirsiniz. Sorgualma aracını kriterlerinize uygun şekilde doldurarak internet paketi sorgulaması yapabilir, online VDSL başvurusunda bulunabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.