Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Kablonet İnternet Kampanyaları

Kablonet (Uydunet) Fiber İnternet ve ADSL Sorgulama

Firma Kampanyaları

Dördü Bir Arada Kampanyası 25 mbps + TV PAKETİ
 • Limitsiz
 • 24 Ay
 • 25 Mbit
 • Fiber
Fiber
199,00 TL / Ay
Hızlı ve Net Kampanyası 100 mbps + TV PAKETİ
 • Limitsiz
 • 24 Ay
 • 100 Mbit
 • Fiber
Fiber
204,00 TL / Ay

Tüm İnternet Kampanyaları

Tüm internet ve TV paketlerini sorugulayın, en uygun fiyatlı ve en hızlı tarifeyi bulun, anında başvurun.

Kolay Başvur

Neden HangiKredi?

 • neden-hangi-kredi

  Karşılaştır

  Tüm internet tarifelerini kolayca karşılaştırın, en uygununa güvenle başvurun!

 • neden-hangi-kredi

  Tamamen Ücretsiz

  HangiKredi ile avantajlı tarifeleri karşılaştırabilir, ücretsiz bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz!

 • neden-hangi-kredi

  Bilgileriniz Güvende

  HangiKredi internet güvenliği sertifikalarına sahiptir ve tüm yasal mevzuatlara uygun çalışır.

Kablonet İnternet Paketleri

 

Kablonet (Uydunet) internet paketleri ile hem internet hem de KabloTV uygun fiyatlarla evinizde. Kablonet’in paket halinde sunduğu seçeneklerle hem televizyon yayını hem de internet kulanım hakkını birlikte uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Farklı hız seçenekleri ile fiyat alternatifi sunan Kablonet’te her bütçeye uygun internet var!

Kablonet İnternet Fiyatları

 

Kablonet internet kampanyaları her bütçeye uygun seçenek sunuyor! Farklı hız ve taahhüte sahip paketlerin hiçbirinde adil kullanım kotası yok. Kullanım ihtiyaçlarınıza uygun hız ve kotadaki paketlerin fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun bir internet paketi satın alabilirsiniz.

Kablonet internet paketleri hız ve kota gibi seçeneklerle birbirinden ayrılmakla birlikte pakete dahil olan TV yayın hizmeti ve bunun kapsamına göre de farklılıklar oluyor. Standart TV paketine ek olarak satın alabileceğiniz film paketi, spor paketi ya da belgelesel paketi gibi seçeneklerle uygun fiyatlarla TV kefynizi artırabilirsiniz.

Kablonet İnternet Kampanyaları

 

Türksat hizmeti olan Kablonet, kullanıcılarına farklı kapsamlara sahip internet paketleri sunar. Fiber internet hizmeti veren Kablonet; farklı hız, taahhüt ve ek hizmetlerle sunduğu internet paketleriyle her bütçeye hitap eder. Kablonet internet paketleri ile sadece internet bağlantısı satın alabileceğiniz gibi TV yayını da satın alabilirsiniz. Kablo TV hizmeti ile birlikte beIN Sports Paketi, Premium Spor, Paketi, Nat Geo+, FilmBox Live, KabloWebTV, Altın Sinema Paketi, Vizioon Sinema Paketi gibi farklı yayın seçenekleri de paketinize dahil edilebilir.

Kablonet internet kampanyaları için HangiKredi’den sorgulama yapabilir ve online başvuruda bulunabilirsiniz.

Kablonet İnternet Sorgulama

 

Kablonet internet sorgulama işlemini HangiKredi İnternet Kampanyaları sayfasından kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kablonet’in her bütçeye uygun olarak sunduğu farklı internet paketlerini HangiKredi İnternet Kampanyaları sayfasından inceleyebilirsiniz. Bu sayfa üzerinden paketleri incelerken, paketlerle igili şu detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz:

 • Hız
 • Kota
 • Taahhüt
 • Adil kullanım kotası
 • Fiyat
 • Bağlantı türü
 • Kullanıcı değerlendirme puanı
 • Ek hizmetler (TV yayını)

Kablonet İnternet Başvurusu

 

Kablonet (Uydunet) internet başvurusunu sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Uydu internet fiyatları için sorgulama yapıp ürünleri inceledikten sonra dilediğiniz ürüne hızla ve güvenle online başvuruda bulunabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgede Kablonet altyapısı olup olmadığını öğrenmek için Kablonet müşteri hizmetlerinden destek alabilir ya da web sitelerinde yer alan altyapı sorgulama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Uydunet İnternet Paketleri

 

2008-2016 yılları arasında Uydunet olarak hizmet veren Türksat internet hizmeti şu an Kablonet adıyla hizmet vermektedir. Uydunet internet paketleri, yeni adıyla Kablonet internet paketleri için HangiKredi İnternet Kampanyaları sayfasından destek alabilirsiniz. Kablonet’in her bütçeye uygun olacak şekilde farklı hız, kota ve fiyat seçeneği ile sunduğu paket seçeneklerini inceleyerek sitemiz üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Dilerseniz diğer internet sağlayıcılarının paketleri ile kolayca karşılaştırma yapabilirsiniz.

Uydunet İnternet Kampanyaları

 

Uydunet internet kampanyaları HangiKredi’de! Kullanılan yeni adıyla Kablonet’in sunduğu internet kampanyalarına HangiKredi internet kampanyaları sayfalarından ulaşarak detaylı ürün incelemesi yapabilirsiniz. Farklı hız ve kota seçeneklerine bağlı olarak farklı fiyatlarla sunulan paketlerden hem bütçenize hem de ihtiyacına uygun bir paket seçerek sitemiz üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Uydunet İnternet Başvurusu

 

Bütçenize en uygun internet paketi seçeneğine karar verdikten sonra sitemiz üzerinden Uydunet internet başvurusu  yapabilirsiniz. Başvuru yaparken internet paketlerinin taahhüt sürelerine ve olası durumlara karşı taahhüt cayma bedellerine dikkat etmenizi öneririz.

Uydunet Hızlı mı?

 

Uydunet, fiber internet altyapısı ile hizmet vermektedir. Bağlantı türü olarak fiber internet olsa da alacağınız paketin fiyatına göre hızında değişiklik olabilir. Uydunet internet paketlerinin indirme hızı 16-1000 Mbps aralığında, yükleme hızı ise 2-5 Mbps aralığında değişmektedir. HangiKredi’den Kablonet internet paketlerinin hız/fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Uydunet Ve Kablonet Aynı Firmalar mı?

 

Türksat tarafından işletilerek Kablo TV şebekesi üzerinden hizmet veren internet sağlayıcısı, 2008-2016 yılları arasında Uydunet olarak anılmaktaydı. 2016 isim değişikliğine giderek Kablonet olarak anılmaya başladı. 1997 yılında KabloNET İletişim Sistemleri adıyla Türk Telekom bünyesinde kurulduktan sonra Türk Telekom bünyesinden ayrılarak Türksat bünyesine geçmiştir. Türksat tarafından önce Uydunet olarak adı değiştirilse 2016’da eski adı olan Kablonet’e geri dönülmüştür.

Türksat Kablonet İnternet Başvurusu

 

Türksat Kablonet internet başvurusunu HangiKredi’den kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden internet paketlerini inceleyip karar verdikten sonra “Beni Arasın” butonuna tıklayarak Kablonet’in size ulaşabilmesi için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

Kablonet Yalın İnternet Özellikleri

 

Kablonet genel olarak sabit telefon hattına gerek olmayan yalın internet hizmeti vermektedir. Doğrudan evlerdeki kablolu televizyon hattına takılan modem ile internet sağlayan Kablonet’in farklı özelliklere sahip pek çok farklı internet paketi mevcut. Farklı hız, taahhüt süresi ve kotaya sahip paketlerin her biri farklı fiyatla sunuluyor. Sitemiz üzerinden Kablonet internet paketlerini inceleyerek hem fiyatlarını hem de özelliklerini öğrenebilirsiniz.

Kablonet Sınırsız Fiber İnternet ve TV Paketi Özellikleri

 

Kablonet sınırsız fiber internet paketleri farklı hız ve taahhüt seçeneklerine bağlı olarak farklı fiyatlardan sunulmaktadır. İnternet paketlerinde ayrıca internet hizmetine ek olarak Kablo TV televizyon yayın hizmeti ve film, spor, belgesel gibi tematik farklı yayın seçenekleri bulunmaktadır.

Kablonet Arıza Anında Yapılması Gerekenler

 

Kablonet internet bağlantınızda bir arıza yaşadığınızda öncelikle Kabonet’in resmi web sayfasını ziyart ederek Genel Arıza Listesi sekmesi altından genel bir arıza olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Genel bir arıza yoksa Kablonet müşteri hizmetleri ile iletişim kurarak şikayetinizi belirtebilir ve destek talep edebilirsiniz.

Buraya Başlık Gelecek

 

Buraya İçerik Gelecek

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.