Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hellobar image
hangikredi.com

Belirttiğiniz kriterlere uyan TurkNet,ADSL internet kampanyası bulunamadı.

Sizin için seçtiğimiz aşağıdaki internet kampanyalarına göz atabilirsiniz.


TOPLAM 13 İNTERNET KAMPANYASI

DAHA FAZLA TARİFE GÖSTER

TurkNet ADSL Kampanyaları

 

Turcell Superonline ADSL kampanyaları ile kesintisiz internet en uygun fiyat ile sizin olabilir. TurkNet’ın sunduğu kaliteli internet hizmeti ve avantajlı internet paket seçeneğiile ev ya da iş yeriniz için avantajlı fiyatlar ile internet paketi satın alabilirsiniz. TurkNet, diğer internet sağlayıcılarından farklı olarak tüketiciler için sadece bir internet paketi sunmaktadır. 100 Mbps’ye kadar hızlı intermet, 150 GB adil kullanım kotası ve ev telefonuyla her yöne 1000 dk konuşma içeriğine sahip ADSL paketine sadece 59.99 TL’ye sahip olabilirsiniz.

TurkNet ADSL Sorgulama

 

TurkNet ADSL paketini sorgulamak için Hangikredi.com internet tarifeleri sayfasından destek alabilirsiniz. İnternet tarifeleri sayfamızda yer alan sorgulama aracının ilgili alanlarını internet paketi kriterlerinize uygun olarak doldurduktan sonra sorgulama işlemi başlatabilir, bu sorgulama TurkNet ADSL paketlerini tek bir ekranda görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz TurkNet ile birlikte diğer internet sağlayıcılarının internet paketi ürünlerini de görebilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.