Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hellobar image
hangikredi.com

Turknet İnternet Kampanyaları

Özgür İletişim İnternet ve Telefon Paketi Başvurusu

TÜM KAMPANYALARI GÖSTER

Belirttiğiniz kriterlere uyan TurkNet internet kampanyası bulunamadı.

Sizin için seçtiğimiz aşağıdaki internet kampanyalarına göz atabilirsiniz.


TOPLAM 22 İNTERNET KAMPANYASI

DAHA FAZLA TARİFE GÖSTER
MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ
 • Müşteri İlişkileri

  4,0

 • İnternet Hızı

  4,2

 • Kesintisiz İnternet

  4,2

 • Hizmet Kalitesi

  4,1

 • Değerlendirme Ortalaması

  4,1

Hemen Siz de Değerlendirin

DİĞER KAMPANYALAR

Tüm internet paketlerini sorgulayın,
en hızlı fiber kampanyalarına veya en ucuz fiyatlara sahip ADSL tarifelerine anında başvurun!

TÜM MARKA KAMPANYALARINI GÖSTER

İnternet Türleri

TurkNet Sınırsız İnternet

TurkNet’te tek paket tek fiyat! Hattınızın desteklediği en yüksek hızda kullanabileceğiniz TurkNet internet paketi ile limitsiz internetin tadını çıkartın.

Limitsiz İnternet Kampanyaları

TurkNet Fiber İnternet

TurkNet fiber internet paketi ile hızlı internet keyfi evinizde! TurkNet internet paketine hemen başvurun, avantajlı TurkNet fiber internet tekliflerinden yararlanın.

Fiber İnternet Kampanyaları

TurkNet ADSL İnternet

Turknet ADSL internet paketi ile uygun fiyata kaliteli internet bağlantısına sahip olabilirsiniz. TurkNet ADSL inernet paketini hemen inceleyin!

ADSL İnternet Kampanyaları

Turknet Özgür İletişim Nedir?

 

Turknet Özgür İletişim internet paketi ile ucuz ve hızlı internet evinizde! Telefon hizmeti ile birlikte verilen Turknet Özgür İletişim ile hem ev telefonunuzda kullanabileceğiniz bedava dakika, hem de limitsiz internet kullanım hakkı elde edersiniz. TurkNet internet paketinde sunulan konuşma hakkınızla hem yurt içi hem yurt dışı hem de cep telefonlarını ücretsiz olarak arayabilir, özgürce konuşabilirsiniz. TurkNet'in sunduğu bu paketle 100 Mbps'e hıza kadar 150 GB adil kullanım kotasına sahip internet kullanım hakkına ve sabit telefondan kullanabileceğiniz dakikalara ucuz fiyatla sahip olabilirsiniz. 

TurkNet Özgür İletişim internet seçeneği ile internet ve telefon hizmetini birlikte alabilirsiniz. TurkNet'in hazırladığı avantajlı internet paketi ile yurt içi, yurt dışı ve GSM hatları için konuşma ve yüksek adil kullanım kotalı, hızlı internet kullanım hakkı elde edersiniz. Evinizde ya da iş yerinizde hem hızlı hem de ucuz internet kullanmak istiyorsanız TurkNet'i tercih edin! 

Turknet Limitsiz İnternet

 

Turknet limitsiz internet paketi internet ve telefon ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik hazırlanmıştır. TurkNet Özgür İletişim paket içeriğinde 150 GB adil kullanım kotasına sahip 100 Mbps'e ye kadar limitsiz internet ve her yöne 1000 dakika bedava konuşma vardır. TurkNet Özgür İletişim ucuz ve hızlı olmasının yanı sıra taahhütsüzdür. Kolay başvuru olanağının yanı sıra paketten memnun kalmadığınızda kolayca iptal edebilme olanağı da sunar. 

Turknet İnternet Kampanyaları

 

Turknet internet kampanyasına Hangikredi.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Evinizde ucuz ve hızlı internet kullanmak için Turknet’in kampanyası doğru seçim. Turknet internet paketinde 100Mbps’ye kadar limitsiz kullanım hakkı vardır. Ayrıca TurkNet ile kotayı dert etmenize gerek yok. Yüksek adil kullanım kotasına sahip TurkNet'in adil kullanım kotası 150 GB'dır. Turknet internet paketine Hangikredi.com'dan kolayca başvurabilirsiniz. 

Turknet Kotası Ne Kadar?

 

Turknet internet, tüketiciler için iyi bir kapsama sahip tek bir paket sunmakta. Turknet internet paketi, 150 GB adil kullanım kotasına sahip. 100 Mbps’ye kadar hızlı internet sunan bu paketin içeriğinde aynı zamanda 1000 dk her yöne konuşma var. Turknet internet ile hem interneti hem de telefonu sadece 59.99 TL'ye doya doya kullanabilirsiniz. 

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.