Hangikredi.com

Bankalardan güncel ve avantajlı kredi faiz oranları alınıyor.

Türk Telekom İnternet Kampanyaları

Türk Telekom sınırsız ADSL ve fiber internet paketleri için ücretsiz Türk Telekom başvuru hizmeti Hangikredi.com'da! 

TÜM KAMPANYALARI GÖSTER
İnternet Kampanya ve Paketleri

TOPLAM {{totalCount}} İNTERNET KAMPANYASI

{{item.Package}}
 • {{item.Name}}
 • Tür: {{item.Connection}}
 • Kota: {{item.Limit==1?'Limitli':'Limitsiz'}}
 • Hız: {{item.Speed}}
 • AKK*: {{item.FairUseQuota||'Yok'}}
 • Taahhüt: {{item.CommitmentPeriod||'Yok'}}
Son Başvuru: {{item.EndDate}}
Fiyat {{item.MonthlyFee | currency:'':2}} TL/AY
İNCELE
DAHA FAZLA TARİFE GÖSTER
MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ
 • Müşteri İlişkileri

  2,5

 • İnternet Hızı

  2,4

 • Kesintisiz İnternet

  2,4

 • Hizmet Kalitesi

  2,4

 • Değerlendirme Ortalaması

  2,4

Hemen Siz de Değerlendirin

DİĞER KAMPANYALAR

Tüm internet paketlerini sorgulayın,
en hızlı fiber kampanyalarına veya en ucuz fiyatlara sahip ADSL tarifelerine anında başvurun!

TÜM MARKA KAMPANYALARINI GÖSTER

Türk Telekom internet paketleri ile hızlı ve kaliteli internet evinizde! Türk Telekom'un fiber internet, hiper internet ve ultra internet gibi bağlantı seçenekleri ile oluşturduğu internet paketlerinden size uyan bir tanesini seçerek kaliteli internet keyfini hemen yaşamaya başlayabilirsiniz.Türk Telekom internet paketleri ile hızlı ve kaliteli internet evinizde! Türk Telekom internet paketleri ile hızlı ve kaliteli internet evinizde! 

Türk Telekom İnternet

 

Türk Telekom internet hızlı ve kaliteli interneti ayağınıza getiriyor. İnternet hizmetinin yanı sıra TV ve telefon hizmeti de sunan Türk Telekom, farklı paket seçenekleri ile her tür ihtiyaca hitap ediyor. Türk Telekom internet hız testi ile mevcut internetinizin hızını ölçümleyebilirsiniz.Türk Telekom internet paketlerine ve Türk Telekom kampanyalarına Hangikredi.com'dan ulaşabilirsiniz. 

Türk Telekom İnternet Paketleri

 

Türk Telekom internet paketleri kullanıcı ihtiyaçları düşünülerek oluşturulmuştur. Türk Telekom fiber internet, Türk Telekom limitsiz internet ve Türk Telekom adsl gibi seçeneklerin tek başına ya da TV yayını ve telefon hizmeti ile birlikte alınabileceği paket seçeneklerinden kendi kullanımınıza uygun olan bir tanesini seçebilirsiniz. Türk Telekom tarifeleri ve Türk Telekom kampanyaları ile ilgili detaylı bilgiler Hangikredi.com'da!

Türk Telekom İnternet Kampanyaları

 

Farklı dönemlerde uygulanan Türk Telekom internet kampanyaları kaliteli hizmeti daha uygun fiyatlarla almanızı sağlar. Bir ya da birkaç hizmetin bir araya getirildiği Türk Telekom kampanyalarnı sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Türk Telekom telefon kampanyası ile internet ve telefon hizmetini birlikte satın alabilirsiniz. Türk Telekom kampanyaları sayesinde kaliteli internet hizmetini daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. 

Türk Telekom Fiber İnternet

 

Türk Telekom fiber internet, Türkiye’de fiber internetin öncüsü. İnternet hızını kat kat arttıran fiber interneti evinizde ya da iş yerinizde kullanabilirsiniz. Türk Telekom'un "Fiber Nerede Hizmeti" ile bulunduğunuz noktada fiber altyapısı olup olmadığını sorgulayabilirsiniz.

Türk Telekom Sorgulama ve Başvuru

 

Türk Telekom ​internet sorgulamasını Hangikredi.com İnternet Kampanyaları sayfasından gerçekleştirebilirsiniz. Sayfamızda yer alan ilgili alanları istekleriniz doğrultusunda doldurarak Türk Telekom paket sorgulaması yapabilir, tek ekran üzerinde görüntülenen ürünleri detaylarıyla inceleyebilrisiniz. Dilerseniz karşılaştırma seçeneğini kullanarak fiyat ve özellik bakımından ürünler arası karşılaştırma yapabilirsiniz. Türk Telekom ​internet başvurusunu da yine sitemiz üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün.

TTNET ve Türk Telekom Birleşti

 

Türkiye’nin internet servis sağlayıcı olarak kurulan TTNET ve Türk Telekom birleşti. Esas itibari ile bir Türk Telekom iştiraki olan TTNET, Nisan 2006’dan beri hizmetlerini bu isim altında yürütüyordu. TTNET, 10 yıldır kesintisiz olarak sürdürdüğü ticari faaliyetlerine Ocak 2016 itibariyleyse Avea ve Türk Telekom ile birleşmek suretiyle devam edecek.

Yıllar içerisinde kurumsal bir marka değeri kazanan TTNET, operasyonel gücünü bu şekilde daha da arttırmış oluyor. TTNET ismini kullandığı dönemdeki tüm ürün ve kampanyalarını sürdürmeye devam eden şirket, tüketicilerinin haklarını da aynen korumaktadır.