Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hellobar image
hangikredi.com

Millenicom İnternet Fiyatları ve Başvurusu

Firma Kampanyaları

Tüm İnternet Kampanyaları

Tüm internet ve TV paketlerini sorugulayın, en uygun fiyatlı ve en hızlı tarifeyi bulun, anında başvurun.

Kolay Başvur

Neden HangiKredi?

 • neden-hangi-kredi

  Karşılaştır

  Tüm internet tarifelerini kolayca karşılaştırın, en uygununa güvenle başvurun!

 • neden-hangi-kredi

  Tamamen Ücretsiz

  HangiKredi ile avantajlı tarifeleri karşılaştırabilir, ücretsiz bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz!

 • neden-hangi-kredi

  Bilgileriniz Güvende

  HangiKredi internet güvenliği sertifikalarına sahiptir ve tüm yasal mevzuatlara uygun çalışır.

Millenicom Nedir?

 

Millenicom internet, Millenicom tarafından sunulan internet hizmetidir. Kullanıcı memnuniyeti ve faydası için hazırlanan paket seçenekleri ile fiber internet, yalın internet, telefon + internet gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Millenicom'un sunduğu hızlı internet erişimi ile evinizde ve iş yerinizde kaliteli internet hizmetinin tadını çıkarabilirsiniz.

Millenicom Abone No Nerede Yazar?

 

Millenicom fatura ödeme işlemleri için gerekli olan abone numarası, faturanızda yer almaktadır. Faturanızda abone no alanında yazan 8 haneli müşteri numarası ile fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz yine bu numarayı kullanarak otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Millenicom Hangi Operatör?

 

Alternatif telekom sektörünün öncülerinden olan Millenicom 2004 yılından beri hizmet vermektedir. 2016 yılından beri Turkcell Superonline ve Türk Telekom altyapısını kullanarak kullanıcılarına ulaşmaktadır. Millenicom’un fiyat avantajı ve Superonline’nin kaliteli altyapısı ile hem ADSL hem de fiber internet kullanabilirsiniz.

Millenicom Müşteri Hizmetleri İletişim

 

Millenicom müşteri hizmetlerine 7/24 erişim sağlamanız mümkün. Çağrı merkezinin yanısıra WhatsApp destek hattından da desteğe ihtiyaç duyduğunuz her an yardım alabilirsiniz. Millenicom’un resmi sayfası üzerinden müşteri hizmetleri erişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Millenicom Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Millenicom’un resmi web sitesinde bulunan fatura sorgulama sayfası üzerinden fatura sorgulama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri no, T.C. kimlik no ya da vergi no girerek faturanızı sorgulayabilir dilerseniz ödemeleriniz için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Millenicom Fiber İnterneti Var mı?

 

Turkcell Superonline ve Türk Telekom internet altyapısı ile hizmet veren Millenicom, kullanıcılarına bu sağlayacıların fiber altyapısı ile hizmet vermektedir. Turkcell Superonline ve Türk Telekom fiber internet altyapısını Millenicom’un taahhütsiz ve uygun fiyatlı paketleri ile evinizde ve iş yerinizde kullanabilirsiniz.

Millenicom İnternet Hız Testi

 

Millenicom hız testi ile mevcut internetinizin hızını ölçümleyebilirsiniz. Millenicom'un resmi internet sitesinde yer alan bağlantı ile bilgisayarınıza indireceğiniz dosya sayesinde hız testi gerçekleştirebilirsiniz.

Millenicom İnternet Kampanyaları

 

Millenicom internet kampanyaları ile kaliteli inernet uygun fiyatlarla evinizde! Millenicom internet kampanyaları sayesinde kullanım amacınıza en uyumlu avantajlı internet tarifesini bulabilirsiniz. Millenicom internet kampanyalarını HangiKredi üzerinden takip edebilir, sorgulama yaparak en uygun internet tarifesi seçeneğine ulaşabilirsiniz.

Millenicom İnternet Fiyatları

 

Millenicom internet fiyatlarını HangiKredi üzerinden öğrenebilirsiniz. HangiKredi İnternet Kampanyaları kategorisinden kriterlerinize uygun sorgulama gerçekleştirebilirsiniz. Sorgulama sonucunda karşınıza çıkan sonuçları detayları ile inceleyebilir, karşılaştırma yapabilirsiniz.

Millenicom İnternet Başvurusunu Nasıl Yaparım?

 

Millenicom internet başvurusunu HangiKredi üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Millenicom'un avantajlı interent paketlerini inceleyip kullanmak istediğiniz pakete karar verdikten sonra kolayca ve güvenle online başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Ayı ve Boğa Sezonu Ne Demektir?

12.05.2023

0 Yorum

Ayı ve Boğa Sezonu Ne Demektir?

Boğalar ve ayılar, yatırım dünyasında piyasa koşullarını ifade etmek için sıkça kullanılır, borsaların genel olarak ne durumda olduğunu; yani değer kazanıp kazanmadığını ifade etmeye yardımcı olur.Boğa ve ayı metaforları, elbette piyasaların bu canlılarla özdeş yönlerinden esinlenilerek tercih edilmiştir. HangiKredi olarak bu yazımızda ayı ve boğa piyasasına özgü özelliklerden bu sezonlarda yatırımcıları nelerin beklediğine kadar pek çok hususu detaylı bir şekilde ele aldık.

Kripto Piyasalarını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

12.05.2023

0 Yorum

Kripto Piyasalarını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Günümüzde epey popüler hâle gelen dijital paraların geçmişi, aslında 90’lı yıllara dayanıyor, 2008 yılında Satoshi Nakamoto adını kullanan bir kişi veya grup tarafından icat edilen Bitcoin sayesinde kripto para dünya nezdinde saygınlık kazanarak önemli bir teknoloji hâline geldi.HangiKredi olarak bu yazımızda kripto parayı etkileyen faktörlerden söz konusu piyasanın dinamiklerine kadar merak edilen tüm detayları ayrıntılarıyla ele aldık.

Sürdürülebilir ve Yeşil Finans Nedir?

11.05.2023

0 Yorum

Sürdürülebilir ve Yeşil Finans Nedir?

Ekolojik dengeyi bozan iklim değişiklikleriyle mücadele etmek için benimsenen pek çok yaklaşım bulunuyor; bunlardan biri de Sürdürülebilir Finans (ESG) kavramı. Bu yazıdan çevreye ve topluma faydalı projelerde yeşil sermayeden destek alan bu finansman şekline dair detayları öğrenebilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.