Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hellobar image
hangikredi.com

Digitürk İnternet Kampanyaları ve Digitürk Paketleri

Digiturk ADSL ve Fiber İnternet Paketleri

TÜM KAMPANYALARI GÖSTER
MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ
 • Müşteri İlişkileri

  4,2

 • İnternet Hızı

  4,3

 • Kesintisiz İnternet

  4,1

 • Hizmet Kalitesi

  4,0

 • Değerlendirme Ortalaması

  4,2

Hemen Siz de Değerlendirin

DİĞER KAMPANYALAR

Tüm internet paketlerini sorgulayın,
en hızlı fiber kampanyalarına veya en ucuz fiyatlara sahip ADSL tarifelerine anında başvurun!

TÜM MARKA KAMPANYALARINI GÖSTER

Digiturk İnternet Paketleri

 

Digiturk internet paketleri ile evinizde hızlı ve kaliteli internetin tadını çıkarabilirsiniz. Digiturk’un TV paketleri ile birlikte tercih edebileceğiniz Digiturk limitsiz internet ya da Digiturk fiber internet seçenekleri ile evinizde TV keyfinin yanı sıra kesintisiz internet keyfini de yaşayabilirsiniz.

Televiyzon yayın hizmeti sunan Digiturk bunun yanı sıra internet hizmeti de sunmaktadır. Televizyon ve internet paketi olarak sunulan bu hizmet ile uygun fiyatlara hem TV yayını hem de internet hizmeti satın alabilirsiniz. Digiturk paketleri ile:

 • Tek fiyata iki hizmet alırsınız,
 • TV paketinizle birlikte Turkcell Superonline limitsiz internet hizmetinden de faydalanırsınız,
 • İnternetinizi televizyonda, tablette, bilgisayarda ve cep telefonunda kullanabilirsiniz.

Digiturk İnternet Kampanyaları

 

Digiturk internet kampanyaları TV paketleri ile birlikte sunulur. Bu nedenle kampanya seçenekleri size iki ayrı hizmet sunacak şekilde düzenlenir. Seçtiğiniz paket hem Digiturk’un sunduğu TV paketi içeriğine hem de fiber ya da limitsiz internet seçeneğine sahiptir. TV alışkanlıklarınıza ve internet talebinize göre Digiturk’un sunduğu farklı paket seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Digiturk İnternet Sorgulamasını En Kolay Nasıl Yaparım?

 

Digiturk internet sorgulaması yapmak için Hangikredi.com İnternet Kampanyaları sayfasından faydalanabilirsiniz.  Sayfamızın sorgulama kısmından kriterlerinize uygun internet tarifesi sorgulaması yapmanız mümkün. Sorgulama sonucunda listelenen ürünleri detayları ile birlikte inceleyebilir, karşılaştırma yapabilirsiniz.

Digiturk İnternet’e Nereden Başvururum?

 

Digiturk internet başvurusu yapmak için de Hangikredi.com’dan faydalanabilirsiniz. Sorgulama yaptıktan sonra çıkan sonuçlar arasından dilediğiniz ürüne online başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz tarafımızca ilgili kuruma iletilecektir.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.