Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hellobar image
hangikredi.com

İnternet Paketi Sorgulama ve Fiyat Karşılaştırması

TOPLAM 13 İNTERNET KAMPANYASI

DAHA FAZLA TARİFE GÖSTER

ADSL Nedir?

 

Bir internet bağlantı türü olan ADSL ülkemizde de yaygın olarak kullanılmakta. Ülkemizdeki tüm internet sağlayıcı kuruluşlar ADSL hizmeti vermektedir. ADSL internet hizmeti telefon hattı üzerinden verilmektedir fakat sunulan internet kampanyaları arasında yalın internet seçeneği de mevcuttur. Yani, evinize ya da iş yerinize telefon bağlatmadan da internet hizmetinden faydalanabilirsiniz.

ADSL Kampanyaları

 

Evinizde ya da iş yerinizde ucuz ve kaliteli internet kullanmak istiyorsanız ADSL kampanyalarını takip etmenizde fayda var. Paket halinde sunulan seçenekler olduğu gibi internet sağlayacılarının dönem dönem oluşturduğu indirimli kampanyalar daha uygun fiyatlarla internet kullanmanızı sağlar. ADSL tarifeleri ve kampanyaları için Hangikredi.com İnternet Kampanyaları sayfasından sorgulama yapabilirsiniz. Kriterlerinize uygun olarak yaptığınız sorgulama sonucunda tüm internet sağlayacılarının sunduğu internet paketi seçeneklerini görebilir; ADSL kotası, hızı, fiyatı gibi detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

ADSL Başvurusu

 

ADSL başvurusu yapmak için Hangikredi.com’un sunduğu internet başvurusu hizmetinden faydalanabilirsiniz. Sitemiz üzerinden sorgulama işlemi gerçekleştirdikten sonra satın almak istediğiniz hizmet ürününün yanında yer alan başvuru butonuna tıklayarak başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.