Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Net GSM Telekom Faturası Ödeme

Telekom Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • İletişim ve bilgiyi geliştirmek adına gelişmiş bir teknoloji kullanan Net Gsm, abonelerine hızlı ve pratik bir altyapı sunar. Sorgulama işlemini kurumun internet sitesinden yapabilirsiniz. Ana sayfada bulunan “Net Gsm Giriş” paneline tarafınıza ait kullanıcı adı ya da abone numarasını girebilirsiniz. Şifreniz ile birlikte güvenlik kodunu ilgili kutucuğa yazarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Sistem bünyesinde tarafınıza ait faturaları sorgulayabilirsiniz.

  Net Gsm İletişim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. üzerinden tarafınıza kesilen bir faturayı sorgulamak için çeşitli internet kanallarını da kullanabilirsiniz. HangiKredi ana sayfasında yer alan “Fatura Ödeme” seçeneğine tıkladıktan sonra tarafınıza ait telekom abonelikleri üzerinden bir sorgulama gerçekleştirebilirsiniz. Sistem üzerinde sorgulama yapabilmek için Net Gsm hizmet numaranızı bilmeniz gerekir. Sizden istenen bilgileri girdikten sonra fatura sorgulama işlemi yapabilirsiniz. HangiKredi üzerinden fatura sorgulama işlemi yapmak hem pratik hem de güvenlidir. 

 • Net Gsm teknolojiye ayak uyduran inovatif altyapısı sayesinde online olarak ödeme yapma imkânı sunar. Net Gsm Telekom tarafından size kesilen faturayı ödemek için kurumun internet sitesini kullanabilirsiniz. Ana sayfada bulunan “E-vezne” seçeneğine tıklamanız yeterlidir. Açılan sayfaya abonelik bilgilerinizi girerek faturalarınıza ulaşabilirsiniz. Ardından ödeme adımına geçebilirsiniz.

  Tarafınıza ait fatura ödeme işlemlerini HangiKredi üzerinden güvenle gerçekleştirebilirsiniz. HangiKredi, telekom faturalarını 3 adımda ödeme imkânı sunar. “Hemen Fatura Öde” seçeneğine tıkladıktan sonra gerekli bilgileri girerek devam edebilirsiniz. Sisteme kredi ya da banka kartı bilgilerinizi girdikten sonra ödeme işlemlerinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.

  Telekom faturalarınız için otomatik ödeme talimatı vermek de mümkündür. Otomatik fatura ödeme talimatı ile bankanızı faturanız için yetkilendirebilirsiniz. Belirlenen tarih geldiğinde bankanız sizin için ödeme işlemlerini gerçekleştirir. Müşterisi olduğunuz bankaya ait mobil uygulama üzerinden talimat kaydı oluşturabilirsiniz. İnternet ya da telefon bankacılığı kullanarak talimat kaydı oluşturmanız da mümkündür. Dilerseniz bankanızın en yakın şubesine giderek de bu işlemi yapabilirsiniz. Otomatik talimat vererek ödeme işlemlerinizi çok daha kolay bir hâle getirebilirsiniz. Ayrıca fatura takip etmenize de gerek kalmaz. 

 • İnternetten fatura ödeme işlemleri birçok kullanıcı için güvenliğe dair soru işaretleri barındırır. HangiKredi üzerinden gerçekleştirilen ödeme işlemlerinde güvenliğe dair bir problem söz konusu olmaz. HangiKredi ödeme ekranına girilen kart bilgileri sistemde saklanmadan doğrudan ilgili kurumların sunucularıyla paylaşılır. Bu sayede hassas bilgilerin üçüncü şahısların eline geçmesi ve kötü amaçlarla kullanılması engellenir. Gelişmiş ve güvenli altyapısı sayesinde online fatura ödemeleriniz için HangiKredi’yi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Böylece ödeme işlemleriniz için hem pratik hem de güvenli bir yol kullanırsınız. 

 • Net Gsm müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0800 606 0 606 ücretsiz destek hattını arayabilirsiniz. Kurum ile iletişim kurmak için kullanabileceğiniz bir diğer numara ise 0850 303 0 303’tür. Tarafınıza ait abonelik bilgileri başta olmak üzere merak ettiğiniz tüm soruların cevapları için Net Gsm telefon hatlarını kullanabilirsiniz. Web sitesinde yer alan mail adresi üzerinden de Netgsm ile iletişim kurmak mümkündür.

 • Net Gsm internet sitesi üzerinden kolayca telekom aboneliği gerçekleştirebilirsiniz. Ana sayfada yer alan “Üyelik” seçeneğini tıklamanız gerekir. Ardından “Yeni Üyelik” sekmesi üzerinden devam edebilirsiniz. Karşınıza çıkan ekranda yer alan bilgi metnini okuduktan sonra “Abonelik Oluştur” menüsüne giriş yapmalısınız. Abonelik türüne ait bilgileri doğru ve eksiksiz girdikten sonra bir adres sayfasına yönlendirilirsiniz. Adres bilgilerinden sonra tanımlama işlemlerini gerçekleştirebilir ve son aşamaya geçebilirsiniz. Belge işlemleri de gerçekleştirildikten sonra aboneliğiniz başarılı bir şekilde başlatılır. Aktivasyon işleminin tamamlanması için şahsınıza ait bazı belgeler talep edilir:

  • Kimlik Fotokopisi
  • Faaliyet Belgesi veya Vergi Levhası fotokopisi
  • Abonelik Sözleşmesi ve Bilgi Formu (ıslak imza-kaşeli)
  • İmza Beyannamesi fotokopisi
  • Banka Havale / EFT doğrulaması
  • İkametgâh Belgesi

  Abonelik işlemleri gerçekleştirildikten sonra servis sağlayıcısından gelen ayarların tanımlanması için modem kurulumu yapılması gerekir. Modem kurulumu, hazır şemalar ve tablolar üzerinden doğru ve pratik biçimde yapılabilir. Modemizini güvenle kurduktan sonra bağlantınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. 

 • Net Gsm Telekom abonelik fesih işlemleri kurumun sitesi üzerinde kolay biçimde gerçekleştirilebilir. Abonelik iptali için;

  • Abonelik no / kullanıcı adı ve şifre ile Netgsm webportal sistemine giriş yapın.
  • Yardım menüsünden bir ticket oluşturun.
  • Başvuru sonrasında talebinize kısa sürede geri dönüş yapılır ve mail adresinize bir fesih dilekçesi gönderilir.
  • Fesih dilekçesi; aboneliği bulunan kişi tarafından imzalanıp kimlik fotokopisi ile Netgsm’e gönderilmelidir.
  • Net Gsm müşteri temsilcileri; fesih işlemleri için gerekli kontrolleri gerçekleştirdikten sonra aboneyi arar ve güvenlik teyidi yapar. 
  • Sesli onay gerçekleştirildikten sonra abonelik iptali sağlanır.
  • Abonelik iptal işlemlerinden sonra varsa kalan ödemelere dair fatura gönderilir.
 • Telekom aboneliğinize ait hizmet numarasını öğrenmek için tarafınıza gelen faturanın bilgi kısmını inceleyebilirsiniz. Faturaların bu bölümünde abonelik ve tarafınıza ait tüm bilgiler açık biçimde yer alır. Aboneliğinize ait bir faturaya erişiminiz yok ise Netgsm iletişim merkezlerini arayarak hizmet numaranızı öğrenebilirsiniz. Online kanallar aracılığı ile yapılan fatura sorgulama ve ödeme işlemleri için hizmet numarası kullanılır. 

 • Netgsm internet aboneliğinizi kolayca başka bir adrese devredebilirsiniz. Aboneliğinizi devretmek için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir: 

  • Aboneliği alacak kişi 29 TL devir işlem ücretini Netgsm banka hesabına göndermelidir.
  • “Netgsm Sözleşme ve Formlar” adresinden devir işlemine dair ilgili belgeler edinilebilir. Bu belgeler ıslak imzalı şekilde hazırlanmalıdır. Bu belgelere ve formlara dair detaylı bilgileri kurumun internet sitesinden veya çağrı merkezinden alabilirsiniz. 
  • İlgili belgelerin; Batı Bulvarı A.T.B İş Merkezi No: 194 Macunköy/Yenimahalle/Ankara adresine gönderilmesi gerekir.
  • Belgeler incelendikten sonra arşivlemesi yapılır ve aboneliği alacak kişi Netgsm müşteri temsilcisi tarafından aranarak devir işlemi tamamlanır.
 • Net Gsm İletişim ve Bilgi Teknolojileri Şirketi’nde yeni bir abonelik işlemi gerçekleştirilirken aktivasyon ücreti alınmaz. Yeni abonelik işlemleri ücretsiz şekilde gerçekleştirilebilir. Tarafınıza ait telekom aboneliklerinde yılda bir kere fatura kullanımlarına ek 13 TL “Numara Kullanım ve Destek” ücreti alınır. Numara Kullanım ve Destek Ücreti ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz kurum ile iletişime geçebilirsiniz. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon