Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Hıznet Telekom Faturası Ödeme

Telekom Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Hıznet Telekom Şirketi telekom faturanızı sorgulamak için 0850 333 8 449 nolu müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. hizonline.com web sitesindeki online ödeme menüsünü de kullanabilirsiniz. Online ödeme sayfasından faturanızı sorgulamak için hesap ya da telefon numarası bilgilerinden birini ve ekranda yer alan güvenlik kodunu girmeniz yeterlidir. Ödenmiş ve ödenmemiş faturalarınız bu ekranda görüntülenir. 

  HangiKredi ödeme merkezini ziyaret ederek de Hıznet telekom faturası sorgulama işleminizi güvenle ve zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz. HangiKredi üzerinden telekom faturası sorgulama işlemi için aboneliğinize ait MSISDN numarası gereklidir. Hıznet Telekom tarafından verilen bu özel numarayı öğrenmek için müşteri hizmetlerine başvurabilir ya da online işlem menüsünü kullanabilirsiniz.   

 • Hıznet Telekom hizmet numaranızı 0850 333 8 449 ve 0800 511 07 07 nolu çağrı merkezini arayarak öğrenebilirsiniz. İnternet hizmet numarası 18 ile başlar ve abonelik aktivasyonuyla oluşturulur. Bu numara 27.08.2011 tarihinden önce yapılan abonelikler için fatura ödeme işlemleri sırasında kullanılmaktadır. 701 ile başlayan fatura hesap numarası ise 27.08.2011 tarihinden sonra başlatılan aboneliklerde hizmet numarası yerine kullanılmaktadır. 

  Kullanıcı adınızı unutmanız durumunda çağrı merkezini arayarak öğrenmeniz mümkündür. Kullanıcı adınızı değiştirmek için hizmet aldığınız Hızonline ofisine şahsen ya da vekil aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz. Bu işlem ücretli olup bir sonraki dönem faturanıza yansıtılır. İnternet şifrenizi unutmanız durumunda ya da değişiklik yapmak istediğinizde bu işlemleri çağrı merkezinden ya da ADSL kota sorgu sayfası üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 • Hıznet Telekom yeni aboneliklerde bağlantı (aktivasyon) ücreti almaktadır. Bu ücret internet hizmet talebinize istinaden bağlı olduğunuz telefon santralinde yapılması gereken teknik işleme karşılık olarak tahsil edilir. Aktivasyon ücreti hakkında detaylı bilgi almak için kurum ile iletişime geçebilirsiniz. Bağlantı bedeli 12 ay boyunca taksitli olarak Hıznet faturanıza yansıtılır.

 • Hıznet Telekom iletişim ve çağrı merkezi numaraları 0850 333 8 449 ve 0800 511 07 07’dir. Bu numaralar üzerinden Hıznet çağrı merkezi 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Ayrıca çalışma saatleri içerisinde 0242 511 11 44 nolu telefon üzerinden Hıznet ofisine ulaşabilirsiniz. iletisim@hizonline.com.tr adresinden e-posta gönderimi de yapabilirsiniz. 

 • Hıznet Telekom Şirketi telekom fatura ödemelerini hızonline.com web sitesi ve diğer yetkili kanallar üzerinden online olarak yapmak mümkündür. Ödeme yapmak için Hıznet Telekom web sitesi ana sayfasında yer alan “Online Ödeme” butonuna tıklayabilirsiniz. Açılan sayfaya ilgili bilgileri girerek fatura sorgu ve ödeme işlemleri gerçekleştirilebilir. Online ödeme kanalları işlemleriniz ile ilgili olarak 0850 333 8 449 nolu Hıznet müşteri hizmetleri telefonundan da bilgi alabilirsiniz. 

  HangiKredi üzerinden Hıznet operatörünü seçerek de kolay ve hızlı bir şekilde telekom faturanızı ödeyebilirsiniz. HangiKredi’den yapacağınız ödeme işlemleri tamamen güvenlidir ve kişisel verileriniz kesinlikle üçüncü kişilerle ya da kurumlarla paylaşılmaz. Zamandan tasarruf etmek için otomatik fatura ödeme talimatı vermeniz de mümkündür. Bu sayede fatura ödemelerinizde gecikme ya da aksama söz konusu olmaz. 

 • Abonelik hizmeti sonlandırma işlemi için gerekli evrak ile Hıznet Telekom ofislerinden ya da 0850 333 8 449 nolu çağrı merkezinden başvuru yapılabilir. Abonelik iptali için iptal formu ekinde gerçek kişiler için kimlik belgesi verilmesi gerekir. Tüzel kişiler için yetki belgesi yanında şirket evrakı sunulmalıdır. Abonelik sonlandırma başvurusunun alındığı tarihte internet hizmeti kapatılır. Güncel kullanımlarınız takip eden dönemde son faturanıza yansıtılır. 

 • Hıznet Telekom’dan almakta olduğunuz internet hizmetini başka bir adrese nakil yaptırmanız mümkündür. Nakil işlemi Hızonline ofislerinden veya 0850 333 8 449 nolu müşteri hizmetlerinden yapılabilmektedir. İnternet ile birlikte sabit telefon hattının da yeni adrese nakli talep edilebilir. Bu durumda öncelikle telefon hattının taşıma işleminin tamamlanması gereklidir. Yeni adrese devir işlemleri 2 ila 15 gün içerisinde tamamlanmaktadır. 

  İsteğe bağlı olarak Hıznet aboneliğinin farklı bir kişiye devri de yapılabilmektedir. Kampanyalı abonelik durumunda özel bir koşul söz konusu değilse devir sonrası taahhüt olduğu gibi devam eder. Adrese ve kişiye devir işlemi ücretlidir. İnternet hattının borç nedeniyle kapalı olması durumunda ödeme gerçekleşinceye kadar devir işlemi yapılmaz. Söz konusu ücret devir işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk faturaya yansıtılır. 

 • Hıznet Telekom Şirketi telekom fatura ödeme işlemlerinizi online olarak gerçekleştirmek tamamen güvenli ve pratiktir. Ödeme işlemleri, gerekli her güvenlik önleminin alındığı Hıznet online işlemler menüsü üzerinden gerçekleştirilebilir. Ödeme işlemleri için diğer güvenilir web siteleri ve uygulamaları da tercih edilebilir. Veri aktarımı güvenli şekilde gerçekleşirken ödeme bilgileriniz ve kişisel verileriniz bir uçtan bir uca korunur. Gerekli yerlerde bilgiler web siteleri üzerine kaydedilmeden şifreli olarak aktarılır. Fatura ödeme işlemleriniz için her zaman kişisel verilerinizin ve kart bilgilerinizin yüksek güvenlik önlemleri ile korunduğu HangiKredi’yi tercih edebilirsiniz. Böylece Hıznet telekom faturalarınızı online olarak sıfır risk ile hızlı bir şekilde ödeyebilirsiniz.  

 • Hıznet Telekom Şirketi yeni telekom aboneliği başvurularınızı Hızonline ofislerine ve bayilerine gelerek yapabilirsiniz. Ayrıca 0850 333 8 449 nolu Hızonline müşteri hizmetlerini arayarak da abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Hıznet Telekom Şirketi; ADSL, VDSL ve Fibernet abonelik hizmetleri vermektedir. Size ve adresinizin altyapısına en uygun abonelik türünü Hıznet Telekom müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. Hıznet’te wi-fi hızı ile ilgili olarak farklı paket seçenekleri sunulur. Bireysel başvurular için; Hızonline abonelik sözleşmesi, ADSL/VDSL/yalın internet sözleşme eki, T.C. kimlik numarası bulunan belgenin aslı ve fotokopisi gerekmektedir. Başvurular abonenin kendisi ya da vekili tarafından yapılabilir. 

  Yabancı uyruklu kişilerin bireysel abonelik başvuruları için; geçerliliği devam eden pasaport, gemi adamı belgesi, yabancı görevli kartı veya NATO kimlik belgesinin bir sureti kabul edilir. Şirket ve diğer kurumların başvuruları için istenen belgelerin listesine müşteri hizmetlerini arayarak ya da hizonline.com web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. İnternet hizmetiniz başvuru tarihinden itibaren en geç 2 gün içinde açılır. Güncel internet paketleri ve kampanyalar hakkında bilgi almak için hizonline.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon