Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Düzce Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Düzce su faturası sorgulama işlemini birbirinden farklı sanal kanallar ile yapmak mümkündür. Bu konuda ilk adım olarak Düzce Belediyesi’nin web sitesine giriş yapmak gerekir. E-Devlet bilgilerinizi kullanarak alternatif olarak giriş yapabilirsiniz. Ardından sitedeki “e-Ödeme” kısmına gelerek gerekli bilgileri doldurabilirsiniz. Burada aboneliğin olduğu T.C. Kimlik veya vergi numarası yazılmalıdır. Sonrasında da cep telefon numarasını uygun yere doldurabilirsiniz. “Yolla” tuşuna basıldıktan sonra cep telefonunuza bir doğrulama kodu gelir. O kod da web platformuna yazılır ve son olarak “Sorgula” tuşuna basılır. Böylece fatura borcu sorgulanmış olur. Hangikredi üzerinden de su faturası ödeme ve sorgulama işlemlerini oldukça kolay şekilde yapabilirsiniz.

 • Düzce’de bir konut için ilk kez abonelik açılacaksa bazı adımlar izlenmelidir. İlk olarak yapılması gereken, su dağıtım firmasının şubesine başvuru yapmak olacaktır. İlk kez abonelik açmak için ise bazı belgeleri yanınızda bulundurmanız gerekir. Bunların başında nüfus cüzdanı gelir. Su aboneliği açmak için bir diğer gereken evrak ise mülkiyeti belirten herhangi bir materyaldir. Buna örnek olarak kira kontratı veya tapu kaydı gibi evraklar verilebilir. Ayrıca sayaca ait eski bir fatura veya sayaç seri numarası da su aboneliği konusunda gerekli belgeler arasında yer alır. Sayacın güncel işareti ve zorunlu deprem sigortası poliçesi de abonelik için önemlidir.

 • Düzce su iletişim genel müdürlük telefonu 444 40 28’dir. Ayrıca genel müdürlük için müşteri hizmetleri numarası 185’tir. Düzce su aboneliği ile bilgi almak için bu numarayı arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine aynı zamanda talepte veya şikayette bulunmak için de ulaşabilirsiniz. Örneğin, sistemde fatura görünmediği durumlarda veya su faturası kullanımınızın çok üstünden geldiyse 185’i arayabilirsiniz. Su altyapısında bakım ve onarım yapıldığında resmi internet sitesi üzerindeki duyuruları da takip edebilirsiniz. Ayrıca Düzce Belediyesi’nin web platformu üzerinden su kesintisi sorgulaması da yapabilirsiniz. 

 • Fatura ödemek için abone numaranızı bilmeniz gerekir. Düzce su abone no öğrenme işleminin ardından HangiKredi üzerinden kolaylıkla ödeme yapabilirsiniz. Alternatif olarak Düzce Belediyesi’nin internet sitesi üzerinden de işlem yapmanız mümkündür. Düzce su abone numarasını, müşteri hizmetleri hattı olan 185’ten öğrenebilirsiniz. Aynı şekilde Düzce su aboneliği iptali de bu iletişim hattından basit bir şekilde yapılabilir. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerken açık adresinizin elinizin altında olması tavsiye edilir. Düzce Belediyesi’nin web sitesi aracılığı ile abonelik numarası öğrenmek de mümkündür. Abone numarasını öğrendikten sonra Düzce su ödeme işlemi yapmadan Fast ödeme nedir? makalesinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 • Düzce su faturası borç sorgulama işleminin ardından ödeme yapma aşamasına geçilebilir. Su faturalarını fiziksel olarak ödemek ne kadar mümkünse sanal olarak da aynı ölçüde mümkündür. Bu aşamada da banka veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yapılacak olan ödemeler çevrimiçi kanallar üzerinden gerçekleştirilebilir. E-Devlet veya Düzce Belediyesi’nin internet sitesi üzerinden sorgulama yaptıktan sonra “kredi kartı ile ödeme yap” seçeneğini seçebilirsiniz. Ayrıca HangiKredi üzerinden de kredi kartıyla güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Bunlara ek olarak HangiKredi üzerinde bulunan Aylık faturanızı azaltmanın yolları nelerdir? makalesinden su faturasını azaltma yöntemlerini inceleyerek faturalarınızın yükünü hafifletebilirsiniz. Düzce Belediyesi’nde bulunan e-ödeme kısmı kategorisinden T.C. Kimlik No ve cep telefonu bilgileri girildikten sonra kredi kartınızı kullanarak işlem yapabilirsiniz. 
   

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon