Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Çanakkale Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Çanakkale belediyesi su faturası ödeme işlemini HangiKredi Ödeme sistemi ile kolayca yapabilirsiniz. HangiKredi ödeme sisteminden su faturası ödeme ve sorgulama aracını kullanarak Çanakkale belediyesi su borcu sorgulama ve ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sadece üç adımda fatura ödemeyi mümkün kılan HangiKredi ödeme aracına sadece kurum adını ve abone numaranızı girerek faturanızı sorgulayıp ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu süreçleri tamamlamak için HangiKredi Ödeme sisteminde su faturası sorgulama ve ödeme sayfasına girebilirsiniz. Açılan ekranda, kurum adı bölümünden “Çanakkale Su”yu seçebilirsiniz. Ardından sağ taraftaki kutucuğuna abone numaranızı girerek faturanızı sorgulayabilirsiniz. Su borcunuzu öğrendikten sonra yönergeleri takip ederek Çanakkale Belediyesi online su faturası ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.

 • HangiKredi ödeme üzerinden Çanakkale Belediyesi su borcu ödemelerinizi gerçekleştirebilmeniz için abone numaranızı bilmeniz gerekir. Abone numaranızı Çanakkale Belediyesi’nin resmi web sitesinden öğrenebilirsiniz. Bunun için öncelikle sitede sağ üst köşede bulunan e-Belediye uygulamasına gitmelisiniz. Sorgulama işlemlerinden Su Abone No Sorgulama bağlantısını seçebilirsiniz. Açılan ekranda sicil kodu ve T.C. Kimlik Numaranızı yazmalısınız. Tek kullanımlık doğrulama kodunu da eksiksiz ve doğru şekilde gerekli alana ekledikten sonra “göster” butonuna basabilirsiniz. Ardından su abonelik numaranızı öğrenebilirsiniz. Bu sayede internet üzerinden Çanakkale Belediyesi su faturası ödemesini yapabilirsiniz. Dilerseniz otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. Peki otomatik ödeme talimatı nedir? Otomatik ödeme talimatı, ödeme işlemlerinizi kolaylaştıracak, faturaları unutma derdine son verecek oldukça pratik bir sistemdir. Kesilen faturalarınızın kendiliğinden yatırılmasını sağlar. Çanakkale Belediyesi su faturası ödemesini bu yollardan herhangi birini kullanarak kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 • Çanakkale Su ve Kanalizasyon İdaresi ile iletişime geçmek için kullanabileceğiniz araçlardan biri telefondur. Çanakkale Su ve Kanalizasyon İdaresi’ne ulaşmak isterseniz 0286 217 10 79 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Çanakkale Su ve Kanalizasyon İdaresini arayarak su abonelik, su bağlantısı, su kesintisi, abonelik iptal gibi eylemler hakkında bilgi alabilirsiniz. Su ve kanalizasyon işleriyle ilgili tüm sorularınıza bu numarayı tuşlayarak cevap alabilirsiniz. 

 • Çanakkale su aboneliğinizi iptal etmek için yerinizden kalkmanıza gerek yoktur. 28.10.2017 tarihinde Resmî Gazete’de yayımlanan Elektronik Haberleşme Yönetmeliğine İlişkin Tüketici Hakları Yönetmeliğinin ifadesine göre aboneler, aboneliklerini ücretsiz olarak iptal edebilirler. E-Devlet üzerinden gerçekleştirebileceğiniz abonelik iptal işlemi için T.C. Kimlik Numaranız ve e-Devlet şifreniz ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Abonelik iptal başvurusu bölümünden açılan listede Çanakkale Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü/ Abonelik Sözleşme Feshi Başvursu’nu seçebilirsiniz. Yönergeleri takip ederek iptal başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ancak abonelik iptal işlemi için hiçbir borcunuzun bulunmaması gerektiğini unutmamalısınız. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra abonelik iptaliniz için herhangi bir engel bulunmazsa aboneliğiniz hızlıca iptal edilir.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon