Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Burdur Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Burdur Belediyesi su faturası ödeme işlemlerini yetkili banka şubeleri, ödeme noktaları ve internet kanalları ile belediyede ilgili birime gelerek gerçekleştirmeniz mümkündür. Burdurbel.tr web sitesinde, kent bilgi sistemi sekmesinden e-belediye sayfasına ulaşılabilir. Bu sayfada diğer pek çok işlemle birlikte Burdur Belediyesi su borcu ödeme işlemlerini TC Kimlik No ve doğum tarihi bilgilerinizi girerek yapabileceğiniz menüler bulunur. Burdur Belediyesi su faturası ödemeleri için tercih edebileceğiniz hızlı ve kolay yöntemlerden bir tanesi de Hangi Kredi Ödeme Merkezini ziyaret etmektir. HangiKredi web sitesi üzerinden 3 kolay adımda, kredi ya da banka kartınızı kullanarak faturalarınızı evinizin rahatlığında güvenle yatırabilirsiniz. Burdur Belediyesi su abonelik, sorgu ve ödeme işlemlerini e-devlet üzerinden gerçekleştirebileceğiniz alt yapıya henüz sahip değildir. 

 • Burdur Su faturalarının banka kartı kullanılarak yatırılması da ödeme seçenekleri arasındadır. Banka kartı ile yapılacak ödemeler yetkili bankalar, ödeme noktaları ve online kanallar üzerinden gerçekleştirilebilir. İnternet üzerinden yapacağınız ödemeleriniz için “banka kartı ile öde” seçeneğini gördüğünüz tüm site ve uygulamalarda bu seçeneği tercih edebilirsiniz. Burdur Belediyesi su borcu sorgulama ve ödeme işlemleri için burdurbel.tr web sitesinde, kent bilgi sistemi menüsünden e-belediye sayfasına giriş yapılabilir. Buradan TC Kimlik No ve doğum tarihi bilgileri girilip, ilgili su faturası seçildikten sonra ödeme aşamasında banka kartı bilgileri ile işlem tamamlanabilir. Burdur su fatura ödemelerinizi Hangi Kredi Ödeme Merkezine giriş yaparak banka kartınızla yapmanız da son derece hızlı ve güvenli bir alternatiftir. Farklı bir ödeme yöntemi için kredi kartı ile fatura ödeme nasıl olur? yazısını okuyarak detaylı bilgilere erişebilirsiniz. 

 • Burdur Belediyesi su aboneliği sorgu işlemlerini şahsen, telefonla ya da internet üzerinden yapabilirsiniz. Burdurbel.tr websitesinde, kent bilgi sistemi menüsünden e-belediye sayfasına girerek Burdur Belediyesi su faturası sorgulama ve ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Buradan aboneye ait T.C. Kimlik No ve doğum tarihi bilgileri ile giriş yaparak sonraki adımları tamamlayabilirsiniz. Farklı abonelik türleri ile ilgili olarak belediyenin web sitesindeki su abonelik işlemleri sayfasında, gerekli evraklar ve koşullar hakkında detaylı bilgiler yer alır. Burdur Belediyesi su faturası ödeme ve abonelik başvuru ya da iptal işlemleri için Su ve Kanalizasyon İdaresine şahsen başvuru yapılabilir. Konu hakkında daha detaylı bilgi için e-devlet ile abonelik iptali nasıl yapılır? yazısını inceleyebilirsiniz. Böylece sözleşmenizi bulunduğunuz yerden sonlandırmak üzere yapılması gerekenleri kolayca öğrenebilirsiniz. 

 • Burdur Su ve Kanalizasyon İdaresi’ne, belediyenin 0 248 233 53 90 (pbx) numaralı telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Burdur Su’ya ait direkt telefon numarası ise 0 248 234 52 39’dur. Tüm arıza bildirimleri ve diğer konular için bu telefon numaralarına müracaat edebilirsiniz. Burdur Belediyesi ile Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü hafta içi her gün 08.30-12.30, 13.30-17.30 saatleri arasında hizmet verir. Ayrıca 7 gün ve 24 saat boyunca Beyaz Masa hizmet birimi 153 no’lu telefondan aranabilir. Burdurbel.tr websitesinde iletişim sayfasında yer alan form doldurularak da ilgili birimlere yazılı şekilde ulaşım sağlanabilir.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon