Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Çordaş Çorlu Doğal Gaz Fatura Ödeme

Doğal Gaz Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • ÇORDAŞ’a ait doğal gaz faturalarını birçok farklı kanaldan sorgulayabilirsiniz. Bu kanalların en pratiklerinden biri HangiKredi’dir. HangiKredi’nin internet sitesinde yer alan ödeme merkezini kullanarak ÇORDAŞ fatura sorgulama işlemini birkaç dakika içinde tamamlayabilirsiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken HangiKredi internet sitesinin ana sayfasındaki “Fatura Ödeme” butonuna tıklamaktır. Yönlendirildiğiniz sayfadan “Doğalgaz” seçeneğini tercih ederek bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz. Faturalarını ödeyebileceğiniz tüm kurumların toplu listesini bulabileceğiniz bu sayfanın üst kısmında yer alan “Hemen Fatura Öde” butonu sizi bir sonraki ekrana götürür. Bu ekranda “Kurum Adı” listesinden “ÇORDAŞ (Çorlu)” şirketini seçip altında yer alan ilgili boşluklara abone ve sözleşme numaralarınızı girin. Ardından “Devam Et” butonuna tıklamanız sizi ödenmemiş faturalarınızın olduğu sayfaya ulaştırır. Bu adımları takip ederek ÇORDAŞ borç sorgulama işlemini kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

  ÇORDAŞ faturalarınızı kurumun internet sitesinde yer alan “Online İşlemler” bölümünden de sorgulayabilirsiniz. e-Devlet Kapısı uygulamasının ÇORDAŞ’a ayrılmış kısmından da bu işlemi yapmanız mümkündür. Ayrıca konu ile ilgili kurumun iletişim numarasını arayarak da bilgi alabilirsiniz.

 • ÇORDAŞ faturalarınızı HangiKredi’nin ödeme merkezi üzerinden kolaylıkla yatırabilirsiniz. Bunun için HangiKredi’nin ana sayfasında rahatlıkla bulabileceğiniz ödeme merkezindeki doğal gaz bölümüne girdikten sonra “Hemen Fatura Öde” ibaresine tıklamanız gerekir. Sonrasında karşınıza çıkan sayfada bulunan kurum isimleri arasından ÇORDAŞ’ı seçmelisiniz. Bu listede isimler alfabetik olarak sıralanmış olduğu için aradığınız kuruma kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ardından “Abone Numarası” ve “Sözleşme Numarası” bilgilerini girip sonraki sayfaya geçebilirsiniz. Bu adımda ödemek istediğiniz faturaları seçin. Devamında kredi ya da banka kartı bilgilerinizi girerek ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.

  HangiKredi’nin ödeme merkezi, çok sade ve kolay anlaşılır bir arayüze sahiptir. Bu arayüz, her seviyedeki internet kullanıcısının gerekli işlemleri zorlanmadan ve hatasız şekilde yapmasına olanak tanır. ÇORDAŞ doğal gaz ödeme işlemini kurumun internet sitesinden de yapmanız mümkündür.

 • İnternetten fatura ödeme işleminin güvenli olup olmadığı sık sık sorgulanan bir konudur. Birçok kişi, ödeme esnasında kullanılan kart bilgilerinin kötü niyetli kişilerin eline geçmesinden endişe eder. Bu durum ÇORDAŞ faturaları için de geçerlidir. ÇORDAŞ doğal gaz faturalarını HangiKredi üzerinden ödemek son derece güvenlidir. 

  HangiKredi’nin sahip olduğu ödeme altyapısı, kart bilgilerinizi güçlü bir şekilde koruma altına alır. Bu bilgilerin ilgili kurumlara iletimi yüksek güvenlik önlemleri altında gerçekleşir. Ödemeniz esnasında istenmeyen durumların oluşmasına hiçbir şekilde izin vermez. Doğal gaz faturalarınız için HangiKredi ödeme merkezini hiçbir güvenlik endişesi duymadan tercih edebilirsiniz. 

 • ÇORDAŞ iletişim numarası 0 (282) 654 94 95’tir. Bu numara üzerinden kuruma ulaşarak merak ettiğiniz tüm konular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Şirkete e-posta yolu ile ulaşmak isterseniz cordas@cordas.com.tr adresini kullanabilirsiniz. Kurumun merkez adresi ise; Hürriyet Mah., Erim Sok., Kılıçoğlu Danış Vizyon Konutları, No:1 Dük. D-1 C-9, Çorlu/Tekirdağ’dır. Bu adresi ziyaret ederek de kurumla iletişime geçmeniz mümkündür.

 • ÇORDAŞ doğal gaz aboneliğini iptal etme yetkisi firmanın kendisindedir. Aboneliğinizi, firmaya konu ile ilgili müracaat ederek sonlandırabilirsiniz. Bu işlemi ÇORDAŞ’ın müşterilerine hizmet verdiği birimlerden birine giderek gerçekleştirmeniz mümkündür. Abonelik sözleşmesini feshetmek için istenilen belgeler ve diğer merak ettikleriniz için kurumun internet sitesinin ilgili bölümlerine göz atabilirsiniz. Dilerseniz müşteri hizmetleri iletişim hattını da arayabilirsiniz.

  ÇORDAŞ abonelik iptali için kullanabileceğiniz bir diğer yöntem de e-Devlet Kapısı uygulamasından konu hakkında başvuru oluşturmaktır. Bu da “e-Devletten doğal gaz abonelik iptali nasıl olur?” sorusunu doğurur. T.C. kimlik numaranız ile giriş yapabildiğiniz bu uygulamada ÇORDAŞ’ın sayfasına ulaşarak adınıza tanımlanmış olan doğal gaz aboneliğinin feshi için talepte bulunabilirsiniz. “e-Devlet abonelik iptali için gereken belgeler nelerdir?” sorusunun cevabı için ise kurum ile iletişime geçebilirsiniz.

 • ÇORDAŞ, kendisinden doğal gaz dağıtım hizmeti alan tüm abonelerine bir numara verir. Bu numarayı almak için şirket ile abonelik sözleşmesi yapmanız gerekir. ÇORDAŞ’tan doğal gaz aboneliği açtırmak için kurumun hizmet birimlerine başvuruda bulunabilirsiniz. Bu başvuru şahsen ya da vekâleten gerçekleştirilebilir. Farklı abonelik tipleri için talep edilen belgeler ve güncel ÇORDAŞ abonelik ücreti gibi konularda detaylı bilgilere ulaşmak için kurumun internet sitesine ziyaret edebilir ya da müşteri hizmetleri telefon hattını arayabilirsiniz. Ayrıca ÇORDAŞ abonelik başvurusu e-Devlet Kapısı üzerinden de yapılabilmektedir.

 • ÇORDAŞ abone numarası, kurum tarafından düzenlenen faturaların sağ üst köşesinde yer alır. Size verilmiş abone numarasını burada kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu sorgulamayı internet üzerinden yapmak için e-Devlet uygulaması oldukça kullanışlıdır. Bu uygulamada kuruma özel olarak hazırlanmış sayfadaki “Doğal Gaz Aboneliği Sorgulama” hizmeti üzerinden ilgili bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu bilgiye telefon ile ulaşmak istiyorsanız ÇORDAŞ müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Abone numarası başta HangiKredi üzerinden fatura ödeme olmak üzere birçok işlem esnasında sizden talep edilir.

 • HangiKredi üzerinden ÇORDAŞ fatura ödeme işlemi için banka kartınızı kullanabilirsiniz. Bunun için kartın internet alışverişlerine açık olması gerekir. Bankadan hesap açtırdığınızda size verilen banka kartlarının bu özelliği her zaman aktif olmayabilir. Şayet öyle ise kartınızı; bankanızın şubelerinden, dijital kanallarından ya da müşteri hizmetleri hattından internet alışverişlerine açık hâle getirebilirsiniz. Bu işlem sonrasında ödediğiniz faturaların tutarı, kartın ilişkili olduğu banka hesap bakiyesinden düşer.

 • ÇORDAŞ online ödeme işlemini kredi kartınızı kullanarak HangiKredi üzerinden pratik ve güvenli şekilde yapabilirsiniz. HangiKredi’nin internet sitesinde kolaylıkla bulabileceğiniz ödeme merkezine girerek ilgili yönlendirmeli takip etmeniz ve ekrana kredi kartı bilgilerini girmeniz bu işlem için yeterlidir. Kredi kartınızı kullanarak yaptığınız ödemenin tutarı o dönemki ekstrenize yansıtılır.

 • Kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı vermek için bankanız ile iletişime geçmeniz gerekir. Şubelerden, telefon bankacılığı hattından, internet sitesinden ya da mobil cihazlar için geliştirilmiş uygulamalardan bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Doğal gaz gideleriniz için otomatik ödeme talimatı vermeniz hâlinde fatura tarihi geldiğinde ilgili tutar kartınızdan çekilir. Böylece fatura takip etme gerekliğinden kurtulursunuz ve ödeme tarihini kaçırma gibi olumsuzluklar yaşamazsınız.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon