Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

ikon

2006 yılında kurulan HangiKredi, 2010 yılından beri Kariyer.net, Sigortam.net, Emlakjet.com, Arabam.com, Neredekal.com, Steelorbis, Chemorbis ve Cimri.com'un da aralarında yer aldığı bir iLab Holding iştirakidir.

ikon

Her ay, internette kredi araştırması yapan iki kişiden birinin ziyaret ettiği HangiKredi, 20'den fazla bankanın tekliflerini karşılaştırarak kullanıcıların, bütçelerine uygun en doğru seçeneğe ulaşmalarını sağlar.

Üst Yönetim

oray durmazoğlu

Oray DURMAZOĞLU, CEO

2019’un başından beri HangiKredi’nin CEO’su olarak görev yapmaktadır. Galatasaray Lisesi’nin ardından Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü’nden mezun olan Durmazoğlu, ayrıca Arizona Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği ve Özyeğin Üniversitesi’nde Executive MBA eğitimleri almıştır.

Kariyerine Frito Lay’de pazarlama sorumlusu olarak başlayan Oray Durmazoğlu; Philip Morris International, Citibank ve QNB Finansbank’ta çeşitli görevlerde çalıştıktan sonra Hepsiburada’da yöneticilik yapmıştır.

onur oğuz

Onur Oğuz, CCO

2019 yılında iLab Holding bünyesinde yer alan Sigortam.net’e Direktör olarak katılmıştır. 2020 itibariyle HangiKredi’de “İş Geliştirme ve Strateji Genel Müdür Yardımcısı” olarak görev yapmaktadır.

Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü mezunu olan Onur Oğuz kariyerine Allianz Türkiye’de başlamıştır. Sonrasında QNB Finansbank ve CarrefourSA’da çeşitli pozisyonlarda bulunmuştur.

mustafa oral

Mustafa Oral, CMO

2013 yılından bu yana HangiKredi’nin Pazarlama, Ürün ve Analitikten Sorumlu Direktör’ü olarak görev yapmaktadır. Uludağ Üniversitesi’nde eğitim görmüştür.

Kariyerine Red Bull’da başladıktan sonra internet şirketlerinde 10 yıllık iş tecrübesi edinmiştir. HangiKredi öncesinde kendi e-ticaret girişiminde kurucu ortak olarak çalışmıştır.

muammer hallaç

Muammer Hallaç, CTO

2019 yılından bu yana HangiKredi’de Uygulama ve Yazılım Geliştirme Direktörü olarak görev yapmaktadır. Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Bölümü mezunudur.

Kariyerine Doğan Online’da Yazılım Uzmanı olarak başladıktan sonra nesine.com, hepsiburada.com, trendyol.com, teknosa.com, beymen.com, beymenclub.com, boyner.com.tr, divarese.com.tr, network.com.tr, supplementler.com gibi sektörün önde gelen e-ticaret şirketlerinde uçtan uca yazılım geliştirme ve yönetim görevlerinde rol almıştır.

ilab holding

iLab Ventures, Nisan 2000 tarihinde Access Turkey Capital Group bünyesinde, yüksek büyüme potansiyeli olan sektörlerde, şirketlere ve projelere yatırım yapmak üzere kurulan, internet ve teknolojiyi çalışmalarının odağına alan bir "girişim sermayesi" ("venture capital") şirketidir.

  • kariyer.net
  • sigortam.net
  • cimri.com
  • arabam.com
  • emlakjet
  • neredekal
  • chemorbis
  • steelorbis

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon