Zorunlu Trafik Sigortası Sorgulama

Zorunlu trafik sigortası sorgulaması Hangikredi.com ile çok kolay ve çok hızlı! Sigorta şirketlerinin acentelerini gezmeden, online olarak sorgulama yapmak sadece birkaç dakikanızı almaktadır. Girdiğiniz tüm bilgiler Hangikredi.com tarafından korunmaktadır.

Araç Trafik Sigortası Fiyatları

Araç trafik sigortası fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve sigorta şirketlerinin tekliflerini incelemek için Hangikredi.com trafik sigortası sorgulama sayfasını ziyaret etmeniz yeterlidir. İlgili alanlara bilgilerinizi girerek aracınıza uygun ücret teklifleri ekranınızda belirir. Arzu ederseniz müşteri temsilcileri ile irtibata geçerek sizin için en uygun ve en ucuz poliçeyi onaylayabilirsiniz.

Trafik Sigortası Nedir?

Trafik sigortası sorgulaması yapıp poliçe imzalamanız yasal bir zorunluluktur. 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’na göre Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde trafiğe çıkan her araç bu poliçeye sahip olmalıdır.

Olası kazalarda karşı tarafta meydana gelebilecek maddi zararlar ile fiziksel zararların  (yaralanma, ölüm) ekonomik bedellerini belli bir sınıra kadar karşılayan zorunlu sigorta türüdür. Poliçe, sigortayı yaptıran tarafın zararlarını değil, karşı tarafın zararlarını karşılar. Her yıl yenilenmesi gerekmektedir. Trafiğe poliçesiz çıkılması halinde kolluk kuvvetlerinin cezai işlem uygulama hakkı bulunmaktadır.

Sizde daha fazla zaman kaybetmeden ve yorulmadan; en ucuz trafik sigortası poliçesinin hangi sigorta şirketinde olduğunu öğrenmek için sorgulamanızı yapın, gönül rahatlığı ile en ucuz teklife başvurun!

En Avantajlı Trafik Sigortasını Bul
Makaleyi faydalı buldunuz mu?
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Henüz yorum yapılmamış, yorumunuzu aşağıya ekleyin!


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir