Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

Zorunlu Trafik Sigortası Sorgulama

Merve Mumcu

Yayımlama Tarihi: 10.10.2012 Güncelleme Tarihi: 29.01.2021

Zorunlu trafik sigortası sorgulaması Hangikredi.

Zorunlu Trafik Sigortası Sorgulama
com ile çok kolay ve çok hızlı! Sigorta şirketlerinin acentelerini gezmeden, online olarak sorgulama yapmak sadece birkaç dakikanızı almaktadır.

Zorunlu trafik sigortası sorgulaması Hangikredi.com ile çok kolay ve çok hızlı! Sigorta şirketlerinin acentelerini gezmeden, online olarak sorgulama yapmak sadece birkaç dakikanızı almaktadır. Girdiğiniz tüm bilgiler Hangikredi.com tarafından korunmaktadır.

Araç Trafik Sigortası Fiyatları

Araç trafik sigortası fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve sigorta şirketlerinin tekliflerini incelemek için Hangikredi.com trafik sigortası sorgulama sayfasını ziyaret etmeniz yeterlidir. İlgili alanlara bilgilerinizi girerek aracınıza uygun ücret teklifleri ekranınızda belirir. Arzu ederseniz müşteri temsilcileri ile irtibata geçerek sizin için en uygun ve en ucuz poliçeyi onaylayabilirsiniz.

Trafik Sigortası Nedir?

Trafik sigortası sorgulaması yapıp poliçe imzalamanız yasal bir zorunluluktur. 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’na göre Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde trafiğe çıkan her araç bu poliçeye sahip olmalıdır.

Olası kazalarda karşı tarafta meydana gelebilecek maddi zararlar ile fiziksel zararların  (yaralanma, ölüm) ekonomik bedellerini belli bir sınıra kadar karşılayan zorunlu sigorta türüdür. Poliçe, sigortayı yaptıran tarafın zararlarını değil, karşı tarafın zararlarını karşılar. Her yıl yenilenmesi gerekmektedir. Trafiğe poliçesiz çıkılması halinde kolluk kuvvetlerinin cezai işlem uygulama hakkı bulunmaktadır.

Sizde daha fazla zaman kaybetmeden ve yorulmadan; en ucuz trafik sigortası poliçesinin hangi sigorta şirketinde olduğunu öğrenmek için sorgulamanızı yapın, gönül rahatlığı ile en ucuz teklife başvurun!

En Avantajlı Trafik Sigortasını Bul

Yazar Hakkında

yazar
Merve Mumcu

1990 yılı doğumlu olan Merve Mumcu Bayraklı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunu olup, 2014 yılından bu yana HangiKredi’de editörlük ve kıdemli pazarlama uzmanı görevlerini başarıyla sürdürmektedir.

Devamını Oku

Bu makale size ne kadar faydalı oldu?

0 Oy

-

0 Puan

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz. 😊

Yorum Yazın

yorum yaz

Konuyla ilgili sormak ya da eklemek istedikleriniz için yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Son Eklenen İçerikler

 • Gayrinakdi Kredi Nedir?  8.04.2021

  Gayrinakdi Kredi Nedir? 

 • Aylık Faturalarınızı Azaltmanın Yolları 7.04.2021

  Aylık Faturalarınızı Azaltmanın Yolları

 • Bütçe Kontrolü Nedir? 5.04.2021

  Bütçe Kontrolü Nedir?

 • İşsizlik Maaşı Yardımı Nedir? 31.03.2021

  İşsizlik Maaşı Yardımı Nedir?

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon