Yapı Kredi Self Servis World Nedir?

Yapı Kredi World Kart’tan tüketicinin yüzünü güldürecek bir yenilik geldi: Self Servis World. KOBİ’ler için oluşturulmuş bu özel kredi kartı sistemi ile esnaflar kazançlı çıkıyor.

İş Yerinize özel puan ve indirim kampanyası kurgulamanızı sağlayan Self Servis World ile aynı zamanda, oluşturduğunuz kampanyaları SMS ve e-posta yoluyla hedef kitlenize de duyurabilirsiniz. Böylece hazırlamış olduğunu kampanyayı hedef kitlenize duyurarak katılım oranını ve kazancınızı arttırabilirsiniz.

Müşterilerinize özel kampanyalar oluşturabilirsiniz!

Müşterilerinze özel kampanya oluşturabilmeniz için hazırlanmış bazı seçenekler var. Bu seçenekler şu şekilde:

  • Aktif müşteri kampanyası
  • Potansiyel müşteri kampanyası
  • Eski müşteri geri kazanım
  • Genel kampanya

Bu seçeneklerden biri ile kampanya oluşturarak tam olarak istediğiniz hedef kitleye en hızlı ve etkili şekilde ulaşmanız mümkün.

Sunulan avantajlardan biri de “Akıllı Kitle Seçimi” uygulaması. Bu uygulama sayesinde sayısı milyonları bulan Yapı Kredi kredi kartı kullanıcıları arasından oluşturduğunuz kampanyaya en uygun tüketici kitlesini bularak özel bir puan ya da indirim kampanyası oluşturabilirsiniz.

Kampanyalarınızı kolayca duyurabilirsiniz…

Hazırladığınız kampanyayı duyurmak için de Self Servis World tarafından bir kolaylık sunulmakta. Hazırlanan SMS ve e-posta şablonlarından istediğinizi seçerek kampanyanızın müşterilerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca hazırladığınız kampanya World Card’ın web sayfasında size özel tasarlanan bir sayfa ile de duyurulur.

Self Servis World ile hazırlayacağınız kampanyanın süresi maksimum 30 gün olabilir. Oluşturacağınız kampanya ile bir müşteriye en fazla 50 TL ödül verebilirsiniz ve her müşteri kampanyadan sadece tek seferliğine yararlanabilir.

Yapı Kredi Self Servis World’den faydalanabilmek için Yapı Kredi World Üye İş Yeri olmanız gerekmektedir. KOBİ’ler için hazırlanmış en avantajlı kredi ve kredi kartı ürünlerine Hangikredi.com KOBİ Kredisi sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kredileri Karşılaştır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


*

0 Yorum

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Burada yer alan bilgi, yorum ve cevaplar, sorularınızı cevaplayan Hangikredi.com uzmanlarının kişisel bilgileriyle sınırlıdır ve sadece yardımcı olmak amaçlıdır. Bu yorum ve cevaplar bir danışmanlık veya tavsiye niteliğinde değildir. Sorunuza ve somut olaya uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak karar verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Sorununuzla ilgili profesyonel ve mesleki bilgisi olan kişilerden görüş almadan hareket etmemenizi öneririz