Ucuz Kasko Nasıl Yaptırılır?

Araç sahiplerinin trafikte olası risklere karşı kendilerini ve araçlarını ekonomik garanti altına alma amacı ile yaptırdıkları kasko sigortası, sigorta türleri arasında oldukça popüler. Kasko şirketleri her müşteriye en uygun kasko seçeneklerini sunmak için her dönemde uygun koşullar sunsa da araç sahipleri de olabilecek en ucuz kasko seçeneğini arıyor…

Elbette en ucuz kasko seçeneğine ulaşmak için kötü ve güvensiz bir sigorta yaptırmak çok mantıklı değil ancak birkaç mantıklı yöntem ile ucuz kasko yapmak mümkün.

Kasko Poliçesinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Peki ucuz kasko nasıl yapılır? Aslında tamamen yasal sınırlar içerisinde ve bilinçli birkaç yöntemle bunu sağlamak mümkün. Kısaca özetlemek gerekirse;

Her şeyden önce elbette kasko karşılaştırma işlemleri yapın. İnternetten sigorta yaptırmak halen birçok tüketici için güvensiz görünse de bugün gelinen teknolojik ve sektörel durumda tüm kaygıları aşacak kadar güvenilir markalar ve adresler mevcut. Hangikredi.com olarak da sunduğumuz kasko karşılaştırma aracı ile en güncel seçeneklerde hangi şirketlerin hangi fiyatları sunduğunu bir arada görerek ucuz seçeneklere kestirmeden ulaşabilirsiniz.

Kasko teminatları, kasko paketlerindeki fiyatları artıran unsurlardır. Bu yüzden de kasko başvurusu yapmadan önce gerçekten hangi teminatlara ihtiyacınız olduğunu iyice belirleyin ve ihtiyacınız olmayan teminatları, hele bir de sizden habersiz olarak poliçeye yazılması suretiyle alma ihtimalinden uzak durun.

Kasko indirimleri konusundan haberdar olun. Birçok açıdan işinize yarayabilecek olan kasko indirimlerinden hangilerinin size hitap ettiğini araştırın ve ayrıca kasko hasarsızlık indirimi adı verilen, kasko yenileme esnasında hasara uğramayanlara sunulan indirimden faydalanın.

Kasko fiyatı üzerinden yüzde 1 ya da yüzde 2 olarak sunulan muafiyetli poliçe ile küçük hasarlarınızı kendinizin ödemesi durumunda yüzde 40 gibi oranlara varan indirimlerin de sahibi olabilirsiniz.

En Avanjtalı Kaskoyu Bul
Makaleyi faydalı buldunuz mu?
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Henüz yorum yapılmamış, yorumunuzu aşağıya ekleyin!


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir