Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

Ucuz Kasko Nasıl Yaptırılır?

Merve Mumcu

Yayımlama Tarihi: 8.08.2015 Güncelleme Tarihi: 19.11.2020

Araç sahiplerinin trafikte olası risklere karşı kendilerini ve araçlarını ekonomik garanti altına alma amacı ile yaptırdıkları kasko sigortası, sigorta türleri arasında oldukça popüler.
Ucuz Kasko Nasıl Yaptırılır?
 Kasko şirketleri her müşteriye en uygun kasko seçeneklerini sunmak için her dönemde uygun koşullar sunsa da araç sahipleri de olabilecek en ucuz kasko seçeneğini arıyor.

Araç sahiplerinin trafikte olası risklere karşı kendilerini ve araçlarını ekonomik garanti altına alma amacı ile yaptırdıkları kasko sigortası, sigorta türleri arasında oldukça popüler. Kasko şirketleri her müşteriye en uygun kasko seçeneklerini sunmak için her dönemde uygun koşullar sunsa da araç sahipleri de olabilecek en ucuz kasko seçeneğini arıyor…

Elbette en ucuz kasko seçeneğine ulaşmak için kötü ve güvensiz bir sigorta yaptırmak çok mantıklı değil ancak birkaç mantıklı yöntem ile ucuz kasko yapmak mümkün.

Kasko Poliçesinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Peki ucuz kasko nasıl yapılır? Aslında tamamen yasal sınırlar içerisinde ve bilinçli birkaç yöntemle bunu sağlamak mümkün. Kısaca özetlemek gerekirse;

Her şeyden önce elbette kasko karşılaştırma işlemleri yapın. İnternetten sigorta yaptırmak halen birçok tüketici için güvensiz görünse de bugün gelinen teknolojik ve sektörel durumda tüm kaygıları aşacak kadar güvenilir markalar ve adresler mevcut. Hangikredi.com olarak da sunduğumuz kasko karşılaştırma aracı ile en güncel seçeneklerde hangi şirketlerin hangi fiyatları sunduğunu bir arada görerek ucuz seçeneklere kestirmeden ulaşabilirsiniz.

Kasko teminatları, kasko paketlerindeki fiyatları artıran unsurlardır. Bu yüzden de kasko başvurusu yapmadan önce gerçekten hangi teminatlara ihtiyacınız olduğunu iyice belirleyin ve ihtiyacınız olmayan teminatları, hele bir de sizden habersiz olarak poliçeye yazılması suretiyle alma ihtimalinden uzak durun.

Kasko indirimleri konusundan haberdar olun. Birçok açıdan işinize yarayabilecek olan kasko indirimlerinden hangilerinin size hitap ettiğini araştırın ve ayrıca kasko hasarsızlık indirimi adı verilen, kasko yenileme esnasında hasara uğramayanlara sunulan indirimden faydalanın.

Kasko fiyatı üzerinden yüzde 1 ya da yüzde 2 olarak sunulan muafiyetli poliçe ile küçük hasarlarınızı kendinizin ödemesi durumunda yüzde 40 gibi oranlara varan indirimlerin de sahibi olabilirsiniz.

En Avanjtalı Kaskoyu Bul

Yazar Hakkında

yazar
Merve Mumcu

1990 yılı doğumlu olan Merve Mumcu Bayraklı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunu olup, 2014 yılından bu yana HangiKredi’de editörlük ve kıdemli pazarlama uzmanı görevlerini başarıyla sürdürmektedir.

Devamını Oku

Bu makale size ne kadar faydalı oldu?

0 Oy

-

0 Puan

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz. 😊

Yorum Yazın

yorum yaz

Konuyla ilgili sormak ya da eklemek istedikleriniz için yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Son Eklenen İçerikler

 • En Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar 12.04.2021

  En Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar

 • Gayrinakdi Kredi Nedir?  8.04.2021

  Gayrinakdi Kredi Nedir? 

 • Aylık Faturalarınızı Azaltmanın Yolları 7.04.2021

  Aylık Faturalarınızı Azaltmanın Yolları

 • Bütçe Kontrolü Nedir? 5.04.2021

  Bütçe Kontrolü Nedir?

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon