Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

Online Sigorta Nedir, Faydaları Nelerdir?

Merve Mumcu

Yayımlama Tarihi: 11.09.2015 Güncelleme Tarihi: 19.11.2020

Hangi alanda olursa olsun, risklere karşı güvence sağlayan sigorta ürünleri pek çok kişinin tercihi.
Online Sigorta Nedir, Faydaları Nelerdir?
Sigortaların fiyatları ve teminatları ise şirketten şirkete değişim gösterebiliyor.

Hangi alanda olursa olsun, risklere karşı güvence sağlayan sigorta ürünleri pek çok kişinin tercihi. Sigortaların fiyatları ve teminatları ise şirketten şirkete değişim gösterebiliyor. Bu noktada sizin için en avantajlı olacak sigorta ürününü bulmak için karşılaştırma ihtiyacı ortaya çıkıyor.

Sigorta yaptırarak pek çok şeyi güvence altına alabilirsiniz. Bunların başında tabii ki sağlık geliyor. Özel sağlık sigortası, kapsamında bulunan teminatlar neticesinde; tedavi, muayene, ilaç ve tetkik imkanı sağlar. Yine en sık tercih edilen sigortalar arasında aracınızda oluşabilecek hasarları güvence altına almanızı sağlayan kasko sigortası var. Trafik sigortası ve deprem sigortası gibi bazı sigortalar ise ülkemizde yapılması zorunlu olan sigortalar kapsamında yer almakta.
Neden Sigorta Yaptırmalıyız?

Peki en avantajlı sigortayı nasıl bulabilirsiniz? Bunun için sigorta şirketlerinin sunduğu teminatları ve bu teminatlar için istenen poliçe fiyatlarını araştırmanız ve karşılaştırmanız gerekiyor. Bunu yapmak için sigorta şirketlerini tek tek dolaşmak ve teklif almak oldukça zahmetli olacaktır. Online sigorta, bu noktada size yardımcı olur. Online sigorta imkanlarından faydalanarak tek seferde pek çok farklı sigorta şirketinden teklif alabilir, poliçe satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

En Avantajlı Sigorta Teklifine Nasıl Ulaşırım?

Online sigorta teklifi almak size hem zaman hem de nakit tasarrufu sağlar. Olmasını istediğiniz teminatları içeren en uygun sigortayı bu yolla rahatlıkla bulabilirsiniz. Online sigorta teklifi alırken en doğru teklifi alabilmeniz için kişisel bilgilerinizi doğru şekilde vermenizde fayda var. Sigorta teklifleri kişinin yaşına, cinsiyetine, mesleğine ve bunlara benzer durumlara göre değişebileceğinden doğru bilgileri vererek en doğru sonuca ulaşabilirsiniz. Örneğin trafik sigortası yaptırmak istediğinizde hasar geçmişiniz, yaşınız, cinsiyetiniz ve mesleğiniz sigorta teklifinin tutarı açısından oldukça önemli.

En uygun sigorta teklifi için Hangikredi.com’un Sigorta sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Hangikredi.com’dan özel sağlık sigortası, zorunlu trafik sigortası ve kasko sigortası için faydalanabilirsiniz.
En Avantajlı Sigorta Teklifini Al

Yazar Hakkında

yazar
Merve Mumcu

1990 yılı doğumlu olan Merve Mumcu Bayraklı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunu olup, 2014 yılından bu yana HangiKredi’de editörlük ve kıdemli pazarlama uzmanı görevlerini başarıyla sürdürmektedir.

Devamını Oku

Bu makale size ne kadar faydalı oldu?

0 Oy

-

0 Puan

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz. 😊

Yorum Yazın

yorum yaz

Konuyla ilgili sormak ya da eklemek istedikleriniz için yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Son Eklenen İçerikler

 • Gayrinakdi Kredi Nedir?  8.04.2021

  Gayrinakdi Kredi Nedir? 

 • Aylık Faturalarınızı Azaltmanın Yolları 7.04.2021

  Aylık Faturalarınızı Azaltmanın Yolları

 • Bütçe Kontrolü Nedir? 5.04.2021

  Bütçe Kontrolü Nedir?

 • İşsizlik Maaşı Yardımı Nedir? 31.03.2021

  İşsizlik Maaşı Yardımı Nedir?

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon