Muafiyetli Kaskoda Coğrafi Sınır

Muafiyetli kasko, sigorta şirketlerinin sunduğu alternatif bir kasko ürünü. Bütçe aşımı nedeni ile kasko yaptırmaktan vazgeçen tüketiciler için oluşturulan muafiyetli kasko ürününde hasar gerçekleşmesi durumunda sigorta şirketi tarafından yapılacak ödeme kesintiye uğruyor ancak buna karşılık poliçede indirim uygulanıyor.

Muafiyetli kasko; çalınma, yanma, ağır hasar gibi durumlara karşı düşük ücretler ile aracınızı korumaya alır. Muafiyetli kasko yaptırmayı düşünüyorsanız göz önünde  bulundurmanız gereken bazı durumlar var. Örneğin yaşanan şehirdeki trafik yoğunluğu ve sizin araç kullanma sıklığınız muafiyetli kasko yaptırmayı düşünenlerin göz önünde bulundurması gereken durumlardan. Yaşadığınız şehirde trafik yoğunluğu az ise yani trafik kazası riski düşük ise muafiyetli kasko sizin için avantajlı bir seçim olacaktır. Ancak, yaşadığınız şehirde kaza riski yüksekse ve aracınızı sıklıkla kullanıyorsanız normal kasko sizin yararınıza olacaktır.

Gelelim muafiyetli kaskoda coğrafi sınır konusuna. Poliçede ek bir teminat olmadığı sürece yaptıracağınız muafiyetli kasko poliçesi Türkiye sınırları içinde geçerli olacaktır. Eğer aracınızla yurt dışına çıkmayı planlıyorsanız poliçenize yurt dışı teminatını da ek bir ücret ödemek suretiyle ekletebilirsiniz. Yurt dışında aracınızın başına gelebilecek kötü durumlara karşı bu teminatı ekletmek sizin yararınıza olacaktır.

En avantajlı kasko sigortası ürününe ulaşmak için Hangikredi.com Sigorta sayfasından destek alabilirsiniz. Hangikredi.com Sigorta sayfası aracılığı ile sigorta sorgulayabilir, kasko fiyatlarını öğrenebilir ve online kasko satın alabilirsiniz.
Kasko Sorgula


0 Yorum

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


*

Burada yer alan bilgi, yorum ve cevaplar, sorularınızı cevaplayan Hangikredi.com uzmanlarının kişisel bilgileriyle sınırlıdır ve sadece yardımcı olmak amaçlıdır. Bu yorum ve cevaplar bir danışmanlık veya tavsiye niteliğinde değildir. Sorunuza ve somut olaya uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak karar verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Sorununuzla ilgili profesyonel ve mesleki bilgisi olan kişilerden görüş almadan hareket etmemenizi öneririz