Muafiyetli Kaskoda Coğrafi Sınır

Muafiyetli kasko, sigorta şirketlerinin sunduğu alternatif bir kasko ürünü. Bütçe aşımı nedeni ile kasko yaptırmaktan vazgeçen tüketiciler için oluşturulan muafiyetli kasko ürününde hasar gerçekleşmesi durumunda sigorta şirketi tarafından yapılacak ödeme kesintiye uğruyor ancak buna karşılık poliçede indirim uygulanıyor.

Muafiyetli kasko; çalınma, yanma, ağır hasar gibi durumlara karşı düşük ücretler ile aracınızı korumaya alır. Muafiyetli kasko yaptırmayı düşünüyorsanız göz önünde  bulundurmanız gereken bazı durumlar var. Örneğin yaşanan şehirdeki trafik yoğunluğu ve sizin araç kullanma sıklığınız muafiyetli kasko yaptırmayı düşünenlerin göz önünde bulundurması gereken durumlardan. Yaşadığınız şehirde trafik yoğunluğu az ise yani trafik kazası riski düşük ise muafiyetli kasko sizin için avantajlı bir seçim olacaktır. Ancak, yaşadığınız şehirde kaza riski yüksekse ve aracınızı sıklıkla kullanıyorsanız normal kasko sizin yararınıza olacaktır.

Gelelim muafiyetli kaskoda coğrafi sınır konusuna. Poliçede ek bir teminat olmadığı sürece yaptıracağınız muafiyetli kasko poliçesi Türkiye sınırları içinde geçerli olacaktır. Eğer aracınızla yurt dışına çıkmayı planlıyorsanız poliçenize yurt dışı teminatını da ek bir ücret ödemek suretiyle ekletebilirsiniz. Yurt dışında aracınızın başına gelebilecek kötü durumlara karşı bu teminatı ekletmek sizin yararınıza olacaktır.

En avantajlı kasko sigortası ürününe ulaşmak için Hangikredi.com Sigorta sayfasından destek alabilirsiniz. Hangikredi.com Sigorta sayfası aracılığı ile sigorta sorgulayabilir, kasko fiyatlarını öğrenebilir ve online kasko satın alabilirsiniz.
Kasko Sorgula

Makaleyi faydalı buldunuz mu?
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Henüz yorum yapılmamış, yorumunuzu aşağıya ekleyin!


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir