Kredi Kartlarında Sevgililer Günü Kampanyaları

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken herkesi bir alışveriş telaşı sardı. Sevgililer Günü alışverişlerinizi kredi kartlarının düzenlediği Sevgililer Günü kampanyalarından yararlanarak kârlı hale getirebilirsiniz.

Bankaların kredi kartları için düzenlediği Sevgililer Günü kampanaları ile Şubat ayında yaptığınız giyim, restoran, elektronik, çiçek, kuyum, optik, saat, kozmetik gibi sektörlerden yapacağınız alışverişlerinizden ekstra puanlar kazanabilirsiniz. İşte Sevgililer Günü alışverişlerinizi yaparken yararlanabileceğiniz kredi kartı kampanyaları!

Garanti Bonus Kart

Garanti Bonus kredi kartınızla Bonus üye iş yerlerinden tek seferde yapacağınız ilk 125 TL’lik giyim, elektronik ve kozmetik alışverişlerine 10 TL, üçüncü alışverişe 15 TL, beşinci alışverişe 25 TL değerinde olmak üzere toplam 50 TL değerinde bonus kazanabilirsiniz.

Garanti Bonus Kart Başvurusu İçin Tıklayın!

QNB FinansBank CardFinans

Şubat ayı boyunca CardFinans ile yapacağınız giyim, restoran ve kozmetik sektörlerinde tek seferde yapacağınız her 125 TL ve üzeri harcamalarınız için anında 10 TL, toplamda 100 TL’ye varan ParaPuan kazanabilirsiniz.

CardFinans Başvurusu İçin Tıklayın!

Akbank Axess Kredi Kartı

Giyim, çiçek, saat, kuyum, optik, restoran ve elektronik sektörlerindeki alışverişlerinizi Akbank Axess kredi kartınızla yaparak her 150 TL ve üzeri alışverişiniz için %14 oranında olmak üzere toplam 50 TL’ye kadar chip-para kazanabilirsiniz.

Axess Başvurusu İçin Tıklayın!

Yapı Kredi WorldCard

Yapı Kredi WorldCard ile yapacağınız giyim, ayakkabı, aksesuar, kuyum, saat, optik, kozmetik, elektronik ve çok katlı mağaza alışverişlerinizden 50 TL değerinde world puan kazanabilirsiniz. Bahsettiğimiz sektörlerdeki üye iş yerlerinden yapacağınız ilk 125 TL ve üzeri harcama sonrası yapacağınız her 125 TL harcamada 10 TL, toplamda 50 TL world puan kazanabilirsiniz.

WorldCard Başvurusu İçin Tıklayın!

TEB Bonus Card

Giyim, kozmetik ve elektronik sektörlerinden TEB Bonus Card ile yapacağınız 125 TL ve üzerindeki ilk harcamaya 10 TL, üçüncü harcamaya 15 TL, beşinci harcamaya 25 TL olmak üzere toplam 50 TL’ye kadar bonus kazanabilirsiniz.

TEB Bonus Card Başvurusu İçin Tıklayın!

En avantajlı kredi kartına sahip olmak için hemen Hangikredi.com’dan kredi kartı sorgulaması yapın, online kredi kartı başvurusu ile vakit kaybetmeden başvurunuzu yapın.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Henüz yorum yapılmamış, yorumunuzu aşağıya ekleyin!


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir