Kredi Kartı Başvurumun Sonucunu Nasıl Öğrenirim?

Kredi kartı almak için en kolay başvuru yöntemi online başvuru. Hangikredi.com’dan da yapabileceğiniz online başvurunun sonucunu nasıl öğreneceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Hazırladığımız bu yazıda online kredi kartı başvurunuzun sonucunu nasıl öğrenebileceğinizi anlatıyoruz.

Öncelikle belirtmeliyiz ki kredi başvurunuzu online da yapmış olsanız banka şubesinde de yapmış olsanız başvuru ile ilgili süreç aynı. Çoğu zaman biriyle iletişim kurarak bu tarz başvurularda bulunmak daha güvenilir gelse de online kredi kartı başvurusu yapmanın şubeden kredi kartı başvurusu yapmaktan bir farkı yok.

Kredi kartı başvurusu yaptığınızda başvurunuz banka tarafından değerlendirilir. Başvurunun olumlu olması halinde genellikle banka tarafından tüketici ile iletişim kurularak bilgi verilir ya da doğrudan onaylanan kredi kartı, kişinin adresine postalanır.

Kredi kartı başvurunuzla ilgili herhangi bir bilgilendirme yapılmadıysa ya da talep ettiğiniz kart adresinize gönderilmediyse banka ile iletişim kurarak başvurunuzla ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra pek çok banka kredi kartı başvuru takibi için resmi web sitelerinde bir sorgulama aracı sunmakta. Başvuru yaptığınız bakanın kredi kartı başvuru takibi sorgulama aracını kullanarak kredi kartı başvurunuzun sonucunu öğrenebilirsiniz.

En avantajlı kredi kartını bulmak için Hangikredi.com kredi kartı sorgulama aracını kullanarak kriterlerinize uyan tüm kredi kartlarını tek ekranda görebilir, karşılaştırabilir ve online başvuruda bulunabilirsiniz.

En Avantajlı Kredi Kartı Hangisi?
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

4 yorum

  1. Kredi kart nakit para için talep ediyorum

  2. Garanti bankasi yapı Kredi Bankasi ziraat Bankası ve deniz bank bu bankalara kredi kartı için başvurdum sonucunu öğrenmek istiyorum.

  3. Sayın Resul,

    Başvurularınızın sonucunu öğrenmek için başvuru yaptığınız bankalarla iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir