İnternetten Güvenli Konut Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Online kredi başvurusu seçenekleri sayesinde şubeye gitmeye gerek kalmadan kredi başvurusunda bulunabilmek mümkün ancak internetten kredi başvurusu yaparken güvenlik açısından dikkat edilmesi gereken noktalar var…

Merve Mumcu Bayraklı/Hangikredi.com

Konut kredisi ipotekli bir kredi ürünü olduğundan kredi araştırması yapmadan önce almak istediğiniz eve karar vermeniz gerekir. Alacağınız evi seçtikten sonra evi elinizden kaçırmamak için hızla avantajlı bir konut kredisi bulmalı ve başvuruda bulunmalısınız. Kredi araştırmanızı internetten yaparak vakit kazanabilirsiniz.

İnternetten bankalara ait sayfalardan tek tek sorgulama yapabileceğiniz gibi tüm kredi ürünlerini size tek ekranda sunan sitelerden de faydalanabilirsiniz ancak bu noktada güvenliğiniz için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var.

Kredi araştırması yapacağınız sitenin, bilgilerin doğruluğu açısından BDDK denetiminde olması oldukça önemli. Eğer başvurunuzu da şubeye gitmek yerine internet üzerinden yapacaksanız, başvuru için vereceğiniz kişisel verilerin korunması adına sitenin SSL sertifikasının olup olmadığına dikkat edin.

BDDK denetimine tabi ve SSL sertifikasına sahip Hangikredi.com’dan güvenle konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

KONUT KREDİSİ HESAPLAMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Henüz yorum yapılmamış, yorumunuzu aşağıya ekleyin!


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir