İnternetten güvenli ‘taşıt kredisi’ başvuru nasıl yapılır?

Hayatımızı her alanda kolaylaştıran internetin sağladığı kolaylıklardan biri de şubeye gitmeye gerek kalmadan kredi başvurusu yapabilmek. Ancak internetten kredi başvurusu yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar var…

Peki internetten taşıt kredisi başvurusu yaparken nelere dikkat etmek gerekiyor?

Araba satın almak için taşıt kredisi kullanmayı düşünüyorsanız internetten kolayca kredi araştırması yapabilirsiniz. İnternet üzerinden bankaların sayfalarını tek tek ziyaret ederek kredi hesaplaması yapabileceğiniz gibi, kredi karşılaştırma hizmeti veren sitelerden de yararlanabilirsiniz.

Kredi karşılaştırma siteleri hız kazandırır

Kredi karşılaştırma sitelerini kullanmak, kredi ürünlerini toplu bir şekilde tek ekranda görmenizi sağladığından sizin için avantajlı olacak krediyi daha hızlı bulmanızı sağlar. Ancak kişisel verilerinizin korunması adına bu tip sitelerden araştırma yaparken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var.

Kredi araştırmanızı yaparken bilgilerin güncel olması daha sağlıklı bir seçim yapmanızı sağlayacaktır. Bu nedenle araştırma yaptığınız sitenin BDDK denetiminde olup olmadığına dikkat edin.

Taşıt kredisi başvurunuzu internetten yapacaksanız kişisel verilerinizin güvenliği açısından başvuru yapacağınız sitenin SSL sertifakısının olup olmadığına bakabilirsiniz.

BDDK denetimine tabi ve SSL sertifikasına sahip Hangikredi.com’dan güvenle taşıt kredisi başvurusu yapabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

0 Yorum

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Burada yer alan bilgi, yorum ve cevaplar, sorularınızı cevaplayan Hangikredi.com uzmanlarının kişisel bilgileriyle sınırlıdır ve sadece yardımcı olmak amaçlıdır. Bu yorum ve cevaplar bir danışmanlık veya tavsiye niteliğinde değildir. Sorunuza ve somut olaya uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak karar verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Sorununuzla ilgili profesyonel ve mesleki bilgisi olan kişilerden görüş almadan hareket etmemenizi öneririz