Halkbank’tan Esnaf ve Sanatkarlara Özel Krediler

Esnaf kredileri ya da diğer adıyla KOBİ kredileri alanında kredi veren bankaların hemen hepsi, esnaflar ve sanatkarlar için en uygun kredi seçeneklerinin yanı sıra onların ihtiyaçlarına ve işlerine yönelik en uygun esnaf destek paketlerini de hazırlamak için son derece avantajlı koşullarla geliyorlar.

Biz de Hangikredi.com olarak gerek esnaf kredisi hesaplama  seçeneğinin de dahil olduğu kredi hesaplama sayfası üzerinden esnaf kredisi başvurusu yapmak isteyenlere doğrudan en güncel faiz ve koşulları getirirken, öte yandan bu alanda hazırlanan en yeni kredi kampanyaları ve bankacılık ürünlerini de ekrana getirmeye devam ediyoruz.

Halkbank KOBİ konsepti kapsamında hazırlanan en yeni esnaf kredisi ürünleri de bu yazımızın konusu olarak karşımıza çıkıyor. Halkbank, gerek esnaf kredisi seçenekleri gerekse esnaf destek hizmetleri ile hem finansman hem de bankacılık hizmetleri alanında esnafların yanında duruyor.
Güncel Esnaf Kredisi Kampanyaları

Bu kredi ve destek ürünleri ile Halkbank KOBİ konsepti üzerinden;

150000 TL esnaf kredisi seçeneğine kadar işletme sermayesi olarak finansman sağlanabiliyor. Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri (ESKKK) kefaleti ile yılda yüzde 4’ten başlayan kredi faiz oranları ile kredi kullanılabiliyor

Hazine faiz destekli kredilerin haricinde ayrıca Halk Esnaf Destek Paketi ile de ayrıcalıklı koşullara sahip olunabiliyor. Peki, nedir bu Halkbank Esnaf Kredisi seçenekleri ve koşulları? Detaylarıyla inceleyelim.

Halkbank ESKKK Kefaleti ile Krediler

ESKKK kefaleti ile Halkbank üzerinden işletmeleriniz ya da yatırımlarınız için bütçenize ve planlarınıza en uygun esnaf kredisi seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Halkbank İşletme Kredisi seçeneklerini hammadde ve döner sermaye ihtiyaçlarınızın karşılanması için aylık, 3  ya da 6 aylık periyotlarla ödeme seçenekleri üzerinden 60 aya kadar vadeli alabilir ve bağlı bulunan ESKKK’nın risk grubuna göre 75.000, 100.000 ya da 150.000 TL limitli olarak kullanabilirsiniz.

ESKKK Kefaleti Olmaksızın Kullandırılabilen Esnaf Kredileri

Halkbank esnaf kredisi başvurusu için mutlaka ESKKK kefaleti gerekmiyor. Sadece Hazine desteği ile sunulan ve oldukça uygun koşullar ile avantajlı faiz oranları üzerinden verilen Halkbank İşletme Kredileri de kullanıma açık. Yine aylık, 3 ylık ya da 6 aylık ödeme seçenekleriyle 60 aya kadar vadeli olarak sunulan kefaletsiz işletme kredileri ile 100000 TL, 125000 TL ya da 150000 TL arasında değişen tutarlarla kredi kullanmanız mümkün.

Halkbank Sıfır Faizli Esnaf Kredileri

Faizsiz esnaf kredisi koşullarından faydalanarak Halkbank üzerinden sıfır faizli kredi çekmek isteyenler için de yasal olarak bu mümkün.

Ancak faizsiz esnaf kredisi başvurusu yapmak için 15 Haziran 2012 tarih ve 28324 sayılı Resmi Gazete’de  yayımlana 6322 sayılı Kanun’a göre kaybolmaya yüz tutan el dokuma işleri, bakır işletmeciliği, çini ve çömlek yapımı, sedef kakma ve ahşap oyma işleri, kaşıkçılık, bastonculuk, semercilik, yazmacılık, yorgancılık, keçecilik, lüle ve oltu taşı işçiliği, çarıkçılık, yemenicilik, oyacılık gibi işlerde bu avantajdan faydalanabiliyorsunuz. Ayrıca bu dallarda en az 3 yıllık Ustalık Belgesi sahibi ve son 1 yıl da kendi adınıza bir işletmenin sahibi olmanız gerekiyor.

Halkbank Esnaf Destek Paketi

KOBİ kategorisi altında yer alan küçük işletme, mikro işletme, esnaf ve sanatkar müşteriler için işletme sermayesi ve ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olan paket ile, talep edilmesi durumunda ödemesiz dönem alternatifi de dahil olmak üzere dönemsel taksitli, aylık veya 3 aylık eşit taksitli kredi şansı sunuluyor.

150.000 TL esnaf kredisi tutarına kadar 36 ay vade üst limitinde sunulan kredide ödemesiz dönem seçenlerde bu dönem işletmelerin nakit akışlarına uygun olarak en fazla ilk 6 ay için öngörülebilecek.
KOBİ Kredisi Hesaplama

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

4 yorum

  1. Kırathane işletmek için verilebilecek kredilerden yararlanmak istiyorum.

  2. Sayın Mehmet,

    Kredi talebiniz için sitemizden esnaf kredisi ürünlerine başvuruda bulunabilirsiniz.

  3. siteniz sayesinde çok bilgileniyoruz bu krediyi kullanacağım teşekkürler.

  4. Hayvancılık yapmaktayım destekleriseniz sevinirim tşkr ederim.


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir