Güncel İnternet Kampanyaları

İnternet artık her evin vazgeçilmezi. Pek çok internet tarifesi seçeneği arasından en hızlı, en ucuz ya da adil kullanım kotası en yüksek olanı bulmak ise zahmetli bir iş. Tüm internet kampanyalarını, kriterlerinize uygun olarak filtreleyebileceğiniz Hangikredi.com İnternet Kampanyaları sayfası ile aradığınız internet tarifesini kolayca bulabilirsiniz. Avantajlı güncel internet kampanyalarından bazılarını sizin için derledik.

Türk Telekom Yeni Yıl Kampanyası

En hızlı, en kaliteli interneti en ucuz fiyata arıyorsanız seçeneklerden biri Türk Telekom’un Yeni Yıl Kampanyası. Bu kampanya ile 50 GB limitsiz internet her şey dahil 49,90 TL. 24 ay taahhüt ve 8 Mbit bağlantı hızı ile hizmet veren bu ADSL kampanyasından hemen faydalanmak için sitemizden hızla başvuru yapabilirsiniz. Kampanya 30 Haziran 2016’ya kadar geçerlidir.

Doping’ten Doping+Digiturk Merhaba Kampanyası

Hem internet hem de TV yayınını bir arada paket halinde isteyenler için en avantajlı kampanyalardan biri Doping’ten geliyor. 8 Mb’e kadar sınırsız internet ve Digiturk Merhaba Paketi 24 ay taahhüt ile sadece 53,99 TL. Bu kampanyada aylık internet kullanım limiti 35 GB’dır. Kampanya 30 Haziran 2016’ya kadar geçerlidir.

Turkcell Superonline 3’lü Süper Paket Kampanyası

Fiber internete uygun fiyata sahip olmak isteyenler için en avantajlı kampanya Turkcell Superonline’dan geliyor. 25 Mbps fiber internet, Alo hizmeti, Turkcell TV ve Ev Paketi 24 ay taahhütle sadece 69,90 TL. Kampanyada yer alan fiber internet limitli olup aylık adil kullanım kotası 75 GB’dır. Bu kampanya ile Turkcell TV içinde yer alan dizi, film ve canlı kanal içeriklerinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz ve kullanımlar fiber internet kotanızdan düşmez. Kampanya 1 Temmuz 2016’ya kadar geçerlidir.

En avantajlı internet paketlerini incelemek, karşılaştırmak ve başvuruda bulunmak için Hangikredi.com İnternet Tarifeleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İnternet Kampanyalarına Hemen Başvur

0 Yorum

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


*

Burada yer alan bilgi, yorum ve cevaplar, sorularınızı cevaplayan Hangikredi.com uzmanlarının kişisel bilgileriyle sınırlıdır ve sadece yardımcı olmak amaçlıdır. Bu yorum ve cevaplar bir danışmanlık veya tavsiye niteliğinde değildir. Sorunuza ve somut olaya uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak karar verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Sorununuzla ilgili profesyonel ve mesleki bilgisi olan kişilerden görüş almadan hareket etmemenizi öneririz