Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

Güncel İnternet Kampanyaları

Merve Mumcu

Yayımlama Tarihi: 8.06.2016 Güncelleme Tarihi: 13.11.2020

İnternet artık her evin vazgeçilmezi.
Güncel İnternet Kampanyaları
Pek çok internet tarifesi seçeneği arasından en hızlı, en ucuz ya da adil kullanım kotası en yüksek olanı bulmak ise zahmetli bir iş. Tüm internet kampanyalarını, kriterlerinize uygun olarak filtreleyebileceğiniz Hangikredi.com İnternet Kampanyaları sayfası ile aradığınız internet tarifesini kolayca bulabilirsiniz. Avantajlı güncel internet kampanyalarından bazılarını sizin için derledik.

İnternet artık her evin vazgeçilmezi. Pek çok internet tarifesi seçeneği arasından en hızlı, en ucuz ya da adil kullanım kotası en yüksek olanı bulmak ise zahmetli bir iş. Tüm internet kampanyalarını, kriterlerinize uygun olarak filtreleyebileceğiniz Hangikredi.com İnternet Kampanyaları sayfası ile aradığınız internet tarifesini kolayca bulabilirsiniz. Avantajlı güncel internet kampanyalarından bazılarını sizin için derledik.

Türk Telekom Yeni Yıl Kampanyası

En hızlı, en kaliteli interneti en ucuz fiyata arıyorsanız seçeneklerden biri Türk Telekom’un Yeni Yıl Kampanyası. Bu kampanya ile 50 GB limitsiz internet her şey dahil 49,90 TL. 24 ay taahhüt ve 8 Mbit bağlantı hızı ile hizmet veren bu ADSL kampanyasından hemen faydalanmak için sitemizden hızla başvuru yapabilirsiniz. Kampanya 30 Haziran 2016’ya kadar geçerlidir.

Doping’ten Doping+Digiturk Merhaba Kampanyası

Hem internet hem de TV yayınını bir arada paket halinde isteyenler için en avantajlı kampanyalardan biri Doping’ten geliyor. 8 Mb’e kadar sınırsız internet ve Digiturk Merhaba Paketi 24 ay taahhüt ile sadece 53,99 TL. Bu kampanyada aylık internet kullanım limiti 35 GB’dır. Kampanya 30 Haziran 2016’ya kadar geçerlidir.

Turkcell Superonline 3’lü Süper Paket Kampanyası

Fiber internete uygun fiyata sahip olmak isteyenler için en avantajlı kampanya Turkcell Superonline’dan geliyor. 25 Mbps fiber internet, Alo hizmeti, Turkcell TV ve Ev Paketi 24 ay taahhütle sadece 69,90 TL. Kampanyada yer alan fiber internet limitli olup aylık adil kullanım kotası 75 GB’dır. Bu kampanya ile Turkcell TV içinde yer alan dizi, film ve canlı kanal içeriklerinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz ve kullanımlar fiber internet kotanızdan düşmez. Kampanya 1 Temmuz 2016’ya kadar geçerlidir.

En avantajlı internet paketlerini incelemek, karşılaştırmak ve başvuruda bulunmak için Hangikredi.com İnternet Tarifeleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İnternet Kampanyalarına Hemen Başvur

Yazar Hakkında

yazar
Merve Mumcu

1990 yılı doğumlu olan Merve Mumcu Bayraklı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunu olup, 2014 yılından bu yana HangiKredi’de editörlük ve kıdemli pazarlama uzmanı görevlerini başarıyla sürdürmektedir.

Devamını Oku

Bu makale size ne kadar faydalı oldu?

0 Oy

-

0 Puan

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz. 😊

Yorum Yazın

yorum yaz

Konuyla ilgili sormak ya da eklemek istedikleriniz için yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Son Eklenen İçerikler

 • Gayrinakdi Kredi Nedir?  8.04.2021

  Gayrinakdi Kredi Nedir? 

 • Aylık Faturalarınızı Azaltmanın Yolları 7.04.2021

  Aylık Faturalarınızı Azaltmanın Yolları

 • Bütçe Kontrolü Nedir? 5.04.2021

  Bütçe Kontrolü Nedir?

 • İşsizlik Maaşı Yardımı Nedir? 31.03.2021

  İşsizlik Maaşı Yardımı Nedir?

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon