Güncel Esnaf Kredisi Kampanyaları

Esnaflar için kredi veren bankalar arasında öne çıkan kampanyaları sizin için derledik. Esnaf kredisi seçenekleri herkesin bütçesine ve ihtiyaçlarına en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranları ve koşullarıyla hazırlanıyor.

Garanti Esnaf Destek Paketi

Garanti BBVA Esnaf Destek Paketi ile kendi işinin sahibi esnaf ve sanatkârlara çeşitli imkanlar sunuyor. Esnaflar bu paket sayesinde Garanti BBVA’dan indirimli faiz oranları ile kredi kullanabilir, temel bankacılık hizmetleri için sunulan avantajlardan faydalanabilirsiniz.

İş Bankası Kadın Girişimci Kampanyası

İş Bankası Kadın Girişimci Kampanyası ile kendi işini kurmuş kadınlara destek oluyor.  Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kadın girişimcilerin;

  • Bünyesinde 250’den az tam zamanlı işçi çalıştırıyor olması,
  • Yıllık cirosunun 50 milyon Euro’yu geçmemesi,
  • Kadın İşletmelerine Finansman ve Danışmanlık Programı kapsamında “Kadın Girişimci” tanımına uygun olması

koşullarını karşılıyor olması gerekmektedir.

Esnaf Kredisi Hesapla

ING KOBİ Kredisi

KOBİ kredisi kullanabileceğiniz bankalardan biri de ING. ING farklı iş grupları için farklı nakit çözüm önerileri sunmakla birlikte iş ve iş yerlerini geliştirmek için de faydalı ürünler sunmakta. Esnaf Paketi, Mali Müşavir Paketi, Eczacı Paketi gibi özel çözüm paketleri sayesinde ING Bank’tan nakit desteği sağlayabilirsiniz.

VakıfBank Esnafa Halden Anlayan Kredi

VakıfBank, esnaflara özel farklı kredi seçenekleri sunmaktadır. VakıfBank’tan 36 aya varan vade seçenekleri ile Mini Kredi ürününde 20.000 TL’ye kadar, Standart Kredi ürününde ise 50.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. VakıfBank esnaf kredisi ürünlerinin geri ödemesi için şu seçenekler mevcuttur:

  • Aylık eşit taksitli
  • 3 ayda bir ödemeli eşit taksitli
  • 3 aya kadar ödemesiz dönemli
  • Değişken taksitli
  • 1 yıl içerisinde 4 taksite kadar ertelemeli

Esnaf kredisi hesaplama aracı ile siz de bütçenize en çok uyan esnaf kredisi seçeneklerine ulaşabilir ve Hangikredi.com güvencesiyle esnaf kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Esnaf Kredisi Hesapla
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Henüz yorum yapılmamış, yorumunuzu aşağıya ekleyin!


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir