Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

Garanti BBVA Konut Kredisi Hesaplama

Merve Mumcu

Yayımlama Tarihi: 14.06.2012 Güncelleme Tarihi: 22.12.2020

Garanti BBVA, “Mortgage Uzmanı Garanti” adını verdiği konseptine uygun, özel sertifikalı uzmanları, geniş konut kredisi ürünleri, 20 yıla varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları ile mortgage hizmeti sunmaya devam ediyor.

Garanti BBVA Konut Kredisi Hesaplama
İşte Mortgage Uzmanı Garanti’nin çok sayıda konut kredisi ürünlerinden birkaçı: Garanti Artan Taksitli Mortgage ve Azalan Taksitli Mortgage Kredi taksitlerini, başlangıçta düşük tutarlarda, daha sonra ise kademeli şekilde artırarak ödemek isteyenler için Garanti Artan Taksitli Mortgage son derece uygun.

Garanti BBVA, “Mortgage Uzmanı Garanti” adını verdiği konseptine uygun, özel sertifikalı uzmanları, geniş konut kredisi ürünleri, 20 yıla varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları ile mortgage hizmeti sunmaya devam ediyor. İşte Mortgage Uzmanı Garanti’nin çok sayıda konut kredisi ürünlerinden birkaçı:

Garanti Artan Taksitli Mortgage ve Azalan Taksitli Mortgage

Kredi taksitlerini, başlangıçta düşük tutarlarda, daha sonra ise kademeli şekilde artırarak ödemek isteyenler için Garanti Artan Taksitli Mortgage son derece uygun. Ya da bunun tam aksine, Garanti Azalan Taksitli Mortgage kullanarak, kredi başlangıcında daha yüksek taksit ödeyebilir, ileri dönemlerde de kademeli olarak düşürebilirsiniz.

Özel Ödemeli Mortgage

Garanti BBVA’nın sunduğu bu konut kredisi ürünü geliri yılın belli dönemlerinde değişiklik gösteren kredi kullanıcıları için oldukça avantajlı. Bu mortgage ürünü ile yılın istediğiniz belli dönemlerinde ara ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Bir diğer ürün olan Ara Ödemeli Mortgage’da da yine aynı şekilde baştan belirlediğiniz ara dönemlerde daha fazla ödeme yaparak kredi borcunuzu daha erken bitirebilirsiniz.

Değişken Faizli Mortgage

Değişken faizli mortgage ürününde kredinizin faiz oranı tercihinize göre 1, 3, 6 ya da 12 aylık dönemlerde, bulunulan aydan iki ay öncesine ait TÜİK tarafından açıklanan TÜFE yıllık yüzde değişimine göre otomatik olarak değişir. Böylece siz kredinizi öderken faiz oranları düşecek olursa siz de bu durumdan faydalanabilirsiniz.

 Konut kredisi için Garanti BBVA ile diğer bankalar arasında kredi karşılaştırması yapmak istiyorsanız  Hangikredi.com konut kredisi hesaplama aracı yanınızda.
Konut Kredisi Hesaplama

Yazar Hakkında

yazar
Merve Mumcu

1990 yılı doğumlu olan Merve Mumcu Bayraklı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunu olup, 2014 yılından bu yana HangiKredi’de editörlük ve kıdemli pazarlama uzmanı görevlerini başarıyla sürdürmektedir.

Devamını Oku

Bu makale size ne kadar faydalı oldu?

0 Oy

-

0 Puan

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz. 😊

Yorum Yazın

yorum yaz

Konuyla ilgili sormak ya da eklemek istedikleriniz için yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Son Eklenen İçerikler

 • Gayrinakdi Kredi Nedir?  8.04.2021

  Gayrinakdi Kredi Nedir? 

 • Aylık Faturalarınızı Azaltmanın Yolları 7.04.2021

  Aylık Faturalarınızı Azaltmanın Yolları

 • Bütçe Kontrolü Nedir? 5.04.2021

  Bütçe Kontrolü Nedir?

 • İşsizlik Maaşı Yardımı Nedir? 31.03.2021

  İşsizlik Maaşı Yardımı Nedir?

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon