Garanti Bankası Konut Kredisi Hesaplama

Garanti Bankası, “Mortgage Uzmanı Garanti” adını verdiği konseptine uygun, özel sertifikalı uzmanları, geniş konut kredisi ürünleri, 20 yıla varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları ile mortgage hizmeti sunmaya devam ediyor. İşte Mortgage Uzmanı Garanti’nin çok sayıda konut kredisi ürünlerinden birkaçı:

Garanti Artan Taksitli Mortgage ve Azalan Taksitli Mortgage

Kredi taksitlerini, başlangıçta düşük tutarlarda, daha sonra ise kademeli şekilde artırarak ödemek isteyenler için Garanti Artan Taksitli Mortgage son derece uygun. Ya da bunun tam aksine, Garanti Azalan Taksitli Mortgage kullanarak, kredi başlangıcında daha yüksek taksit ödeyebilir, ileri dönemlerde de kademeli olarak düşürebilirsiniz.

Özel Ödemeli Mortgage

Garanti Bankası’nın sunduğu bu konut kredisi ürünü geliri yılın belli dönemlerinde değişiklik gösteren kredi kullanıcıları için oldukça avantajlı. Bu mortgage ürünü ile yılın istediğiniz belli dönemlerinde ara ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Bir diğer ürün olan Ara Ödemeli Mortgage’da da yine aynı şekilde baştan belirlediğiniz ara dönemlerde daha fazla ödeme yaparak kredi borcunuzu daha erken bitirebilirsiniz.

Değişken Faizli Mortgage

Değişken faizli mortgage ürününde kredinizin faiz oranı tercihinize göre 1, 3, 6 ya da 12 aylık dönemlerde, bulunulan aydan iki ay öncesine ait TÜİK tarafından açıklanan TÜFE yıllık yüzde değişimine göre otomatik olarak değişir. Böylece siz kredinizi öderken faiz oranları düşecek olursa siz de bu durumdan faydalanabilirsiniz.

 Konut kredisi için Garanti Bankası ile diğer bankalar arasında kredi karşılaştırması yapmak istiyorsanız  Hangikredi.com konut kredisi hesaplama aracı yanınızda.
Konut Kredisi Hesaplama


0 Yorum

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


*

Burada yer alan bilgi, yorum ve cevaplar, sorularınızı cevaplayan Hangikredi.com uzmanlarının kişisel bilgileriyle sınırlıdır ve sadece yardımcı olmak amaçlıdır. Bu yorum ve cevaplar bir danışmanlık veya tavsiye niteliğinde değildir. Sorunuza ve somut olaya uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak karar verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Sorununuzla ilgili profesyonel ve mesleki bilgisi olan kişilerden görüş almadan hareket etmemenizi öneririz