Fiber internet altyapı sorgulama

Fiber internet altyapısı her geçen gün daha fazla alana yayılıyor. Günümüz teknolojisindeki en hızlı ve kaliteli internet hizmetini sağlayan fiber interneti farklı internet sağlayıcıları sunmakta. Peki evinize fiber internet hattı çekilip çekilemeyeceğini nereden öğrenebilirsiniz?

Fiber internet altyapı hizmetinin henüz her yerde bulunmamasının sebebi fiber iletimi sağlayan fiberoptik kabloların döşenmesi gerekliliğinden kaynaklanıyor. ADSL olarak tabir ettiğimiz standart internet halihazırda ülkenin her yerinde bulunan telefon kabloları vasıtasıyla iletiliyorken fiber internet ayrı bir kablo hattından iletiliyor. Fiber internetin bu kadar hızlı ve yüksek kalitede olmasının sebebi de bu fiberoptik kablolar. Fiberoptik kabloların ülkenin her yerine yayılması ise maalesef zaman alıyor.

Fiber nerede?

Fiber internet altyapısı nerede var diye merak ediyorsanız alttaki haritadan destek alabilirsiniz. Haritada üstünde oturduğunuz konumu bulup mavi ay yıldızı bu noktanın üstüne getirerek “Fiber İnternet Sorgula” butonuna tıklayabilirsiniz. Yapacağınız bu işlem neticesinde evinizin ya da iş yerinizin bulunduğu konuma fiber internet altyapısının olup olmadığı bilgisi ekranınıza gelecektir.

En avantajlı fiber internet paketini bulmak için Hangikredi.com İnternet Kampanyaları sayfasını ziyaret ederek internet tariflerini ve paket seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Fiber İnternet Fiyatları İçin Tıklayın

0 Yorum

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


*

Burada yer alan bilgi, yorum ve cevaplar, sorularınızı cevaplayan Hangikredi.com uzmanlarının kişisel bilgileriyle sınırlıdır ve sadece yardımcı olmak amaçlıdır. Bu yorum ve cevaplar bir danışmanlık veya tavsiye niteliğinde değildir. Sorunuza ve somut olaya uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak karar verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Sorununuzla ilgili profesyonel ve mesleki bilgisi olan kişilerden görüş almadan hareket etmemenizi öneririz