Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

Fiber internet altyapı sorgulama

Merve Mumcu

Merve Mumcu

9.09.2016

Fiber internet altyapısı her geçen gün daha fazla alana yayılıyor.

Fiber internet altyapı sorgulama

Günümüz teknolojisindeki en hızlı ve kaliteli internet hizmetini sağlayan fiber interneti farklı internet sağlayıcıları sunmakta.

Fiber internet altyapısı her geçen gün daha fazla alana yayılıyor. Günümüz teknolojisindeki en hızlı ve kaliteli internet hizmetini sağlayan fiber interneti farklı internet sağlayıcıları sunmakta. Peki evinize fiber internet hattı çekilip çekilemeyeceğini nereden öğrenebilirsiniz?

Fiber internet altyapı hizmetinin henüz her yerde bulunmamasının sebebi fiber iletimi sağlayan fiberoptik kabloların döşenmesi gerekliliğinden kaynaklanıyor. ADSL olarak tabir ettiğimiz standart internet halihazırda ülkenin her yerinde bulunan telefon kabloları vasıtasıyla iletiliyorken fiber internet ayrı bir kablo hattından iletiliyor. Fiber internetin bu kadar hızlı ve yüksek kalitede olmasının sebebi de bu fiberoptik kablolar. Fiberoptik kabloların ülkenin her yerine yayılması ise maalesef zaman alıyor.

Fiber nerede?

Fiber internet altyapısı nerede var diye merak ediyorsanız internet sağlayıcılarının kendi web sayfalarında bulunan sorgulama haritalarından destek alabilirsiniz.

En avantajlı fiber internet paketini bulmak için Hangikredi.com İnternet Kampanyaları sayfasını ziyaret ederek internet tariflerini ve paket seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Fiber İnternet Fiyatları İçin Tıklayın

Yazar Hakkında

Merve Mumcu

1990 yılı doğumlu olan Merve Mumcu Bayraklı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunu olup, 2014 yılından bu yana HangiKredi’de editörlük ve kıdemli pazarlama uzmanı görevlerini başarıyla sürdürmektedir.

Devamını Oku

Bu makale size ne kadar faydalı oldu?

0 Oy

-

0 Puan

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz. 😊

Yorum Yazın

Konuyla ilgili sormak ya da eklemek istedikleriniz için yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Son Eklenen İçerikler

 • Hangi Krediyi Alsam Diyenler İçin Tavsiyeler 22.01.2021

  Hangi Krediyi Alsam Diyenler İçin Tavsiyeler

 • Adım Adım Tapu Alım ve Satım İşlemleri 4.01.2021

  Adım Adım Tapu Alım ve Satım İşlemleri

 • Parite Nedir? 3.01.2021

  Parite Nedir?

 • En Hızlı İnternet Altyapısı Sunan Firmalar 3.01.2021

  En Hızlı İnternet Altyapısı Sunan Firmalar

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.