Fibabanka Kredi Başvurusu

Fibabanka kredi başvurusu yaparak birbirinden farklı ihtiyaç kredisi kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Hızlı ve size özel seçeneklerden birisini seçebilir ve nakit para sıkıntınızı gönül rahatlığı ile bir son verebilirsiniz.

Fibabanka tüketici kredileri kapsamında ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi ürünleri sunmaktadır. Fibabanka’nın öne çıkan en önemli özelliği masrafsız ihtiyaç kredisi vermesi. Aynı zamanda avantajlı faiz oranları da sunan Fibabanka’dan rahatlıkla kredi kullanabilirsiniz.

Online Hesaplama ve Başvuru

Hangikredi.com ihtiyaç kredisi hesaplama sayfası ile oturduğunuz yerden tüm bankaların tekliflerini ve başvuru koşullarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Bu sayede bütçeniz için en uygun seçeneği tercih edebilirsiniz. Fibabanka kredi ürünlerine de Hangikredi.com’dan hızla başvuruda bulunabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Başvurusu
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

3 yorum

  1. Lafa geldiğinde kredi notu düşük olanlara kredi verildiği söyleniyor ama kredi başvurusunda bulunduğumuzda direkt olumsuz sonuç geliyor. İnsanları kandırmayın kardeşim! Olumsuz sonuçlanan kredi bile kredi puanını düşürüyor. İnternetten 5.000 TL 12 ay kredi başvurusunda bulundum ve direkt ret verdi. Olumsuz olarak olmayan hiçbir şeyi varmış gibi göstermeye hakkınız yok!

  2. ya benim anlamadıgım neden kredi başvurusu yapıyorum ret cevabı veriyorsunuz millet ile dalgamı geçiyorsunuz ben başvuru yaptım hemen ret cevabı olumsuz cevabı aldım konu ile alakalı tarafıma bilgi verilmesini rica ediyorum.

  3. Sayın Birol,

    Hangikredi.com, Hangisi İnternet ve Bilgi Hizmetleri A.Ş. tarafından kredi veren kuruluşlarla tüketicileri (kredi kullanıcılarını) internet ortamında buluşturmak için geliştirilmiş bir platformdur. Hangikredi.com, kredi başvurularınızı başvuru yaptığınızı bankaya iletmekte ve başvuru süreçleriniz tamamen banka tarafından yürütülmektedir. Kredi başvurunuzun reddedilmesinin sebebi kredi notunuzun düşük olması, takipte olan borcunuz olması, sigortalılık sürenizin yeterli olmaması ya da gelirinizin talep ettiğiniz kredi tutarı ile uyuşmaması olabilir.


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir