En Uygun Eğitim Kredisi

Özel okulda okumakta olan ya da özel okulda okutmayı planladığınız çocuğunuz varsa eğitim masraflarını nasıl karşılayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki okul masrafları nasıl daha kolay karşılanır?

Kredi veren bankalar tarafından ihtiyaç kredileri alanında sunulan eğitim kredileri ya da diğer adıyla öğrenci kredileri ile siz de uygun faiz ve vadelerle özel okul masraflarını karşılayabilirsiniz. Eğitim kredisi çalışan öğrencilere ya da öğrencinin velisine verilir yani banka doğrudan öğrenciye kredi vermez. Kendi eğitim masraflarınız için de kullanabileceğiniz eğitim kredisinden yararlanabilmek için öğrencinin okul kaydını gösteren belge ile kredi başvurusu yapacak kişinin kimliği ve gelir belgesi yeterli.

İş Bankası Eğitim Kredisi

Çocuğunuz özel okul ya da üniversite masraflarını karşılamak için İş Bankası’nın avantajlı faiz oranları ile sunduğu eğitim kredisi olanaklarından faydalanabilirsiniz. Bu öğrenci kredisinin başvurusunda okul kayıt belgesi ya da okul masraflarına ait fatura talep edilmektedir.

Yapı Kredi Bankası Eğitim Kredisi

Yapı Kredi eğitim kredisi ile hem yurt içi hem de yurt dışındaki eğitim masraflarınızı karşılayabilirsiniz. 50.000 TL’ye kadar eğitim kredisi olanağı sunan banka, 36 aya varan vade imkanı da sunmaktadır. Yapı Kredi Bankasından isterseniz dosya masrafsız isterseniz düşük faiz oranlı öğrenim kredisi kullanabilirsiniz. Bu öğrenci kredisine başvuru sırasında kayıt belgesi ve eğitim giderlerini gösteren fatura istenmektedir.

ING Eğitim Kredisi

Kendinizin ya da çocuğunuzun eğitim ihtiyaçlarını karşılamak üzere eğitim kredisi başvurusu yapabileceğiniz bankalardan biri de ING. Maksimum 36 ay vade ile 50.000 TL’ye kadar eğitim kredisi olanağı sunan ING avantajlı faiz oranları uygulamaktadır.

Kredi Hesaplama
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Henüz yorum yapılmamış, yorumunuzu aşağıya ekleyin!


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir