En Uygun Eğitim Kredisi

Özel okulda okumakta olan ya da özel okulda okutmayı planladığınız çocuğunuz varsa eğitim masraflarını nasıl karşılayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki okul masrafları nasıl daha kolay karşılanır? Kredi veren bankalar tarafından ihtiyaç kredileri alanında sunulan eğitim kredileri ya da diğer adıyla öğrenci kredileri ile siz de uygun faiz ve vadelerle özel okul masraflarını karşılayabilirsiniz.

Garanti Bankası Eğitim Kredisi

Eğitim ihtiyaçlarının karşılanması için ihtiyaç kredisi veren bankalardan biri Garanti Bankası. Özel okullar için hazırlanan eğitim kredisi kampanyası ile 48 aya varan vade seçeneği ile kredi kullanmanız mümkün. Bu kredinin başvurusunda öğrencinin okul kaydı istenmektedir.

İş Bankası Eğitim Kredisi

Çocuğunuz özel okul ya da üniversite masraflarını karşılamak için İş Bankası’nın avantajlı faiz oranları ile sunduğu eğitim kredisi olanaklarından faydalanabilirsiniz. Bu öğrenci kredisinin başvurusunda okul kayıt belgesi ya da okul masraflarına ait fatura talep edilmektedir.

Yapı Kredi Bankası Eğitim Kredisi

Yapı Kredi eğitim kredisi ile hem yurt içi hem de yurt dışındaki eğitim masraflarınızı karşılayabilirsiniz. 50.000 TL’ye kadar eğitim kredisi olanağı sunan banka, 48 aya varan vade imkanı da sunmaktadır. Yapı Kredi Bankası’ndan isterseniz dosya masrafsız isterseniz düşük faiz oranlı öğrenim kredisi kullanabilirsiniz. Bu öğrenci kredisine başvuru sırasında kayıt belgesi ve eğitim giderlerini gösteren fatura istenmektedir.

VakıfBank Eğitim Kredisi

Çocuğunuzun ilkokuldan üniversiteye kadar olan tüm eğitim masrafları için VakıfBank eğitim kredisi olanağından faydalanabilirsiniz. VakıfBank’tan 12 aya varan vade seçenekleri ile 40.000 TL’ye kadar öğrenci kredisi kullanabilirsiniz.

ING Bank Eğitim Kredisi

Kendinizin ya da çocuğunuzun eğitim ihtiyaçlarını karşılamak üzere eğitim kredisi başvurusu yapabileceğiniz bankalardan biri de ING Bank. Maksimum 48 ay vade ile 50.000 TL’ye kadar eğitim kredisi olanağı sunan ING Bank avantajlı faiz oranları uygulamaktadır.

Kredi Hesaplama

0 Yorum

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


*

Burada yer alan bilgi, yorum ve cevaplar, sorularınızı cevaplayan Hangikredi.com uzmanlarının kişisel bilgileriyle sınırlıdır ve sadece yardımcı olmak amaçlıdır. Bu yorum ve cevaplar bir danışmanlık veya tavsiye niteliğinde değildir. Sorunuza ve somut olaya uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak karar verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Sorununuzla ilgili profesyonel ve mesleki bilgisi olan kişilerden görüş almadan hareket etmemenizi öneririz