Bizi Tanıyın!

Türkiye’nin ilk online “kredi hesaplama” sitesi olan Hangikredi.com olarak 2006 senesinde kurulduk.

‘2010 senesinde iLAB Holding bünyesine katıldık’

Hangikredi.com, bünyesinde Kariyer.net, Arabam.com, Sigortam.net, Emlakjet.com, Neredekal.com, Hangisi.net, Cimri.com, Steelorbis.com, Chemorbis.com gibi Türkiye’nin önemli internet sitelerini barından iLAB Holding çatısı altına 2010 senesi içerisinde katıldı.

‘İlk 20 şirket arasında’

Kuruluş amacımıza yönelik çalışmalara bu tarihten sonra daha da hız verdik. Bu çalışmaların meyvesini 2015’te gerçekleştirdiğimiz yüzde 425’lik büyüme oranıyla aldık. Bu büyüme oranıyla da TOBB tarafından Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 20 şirketi arasına girdik

‘Ücretsiz hizmet’

Asıl amacımız; hizmet veren kuruluşlar ile tüketicileri internet ortamında buluşturmak. Bu hizmeti ise kullanıcılarımıza hiç bir ücret yansıtmadan yapıyoruz. Hangikredi.com olarak değerli kullanıcılarımıza, hesaplama, karşılaştırma, başvuru ve bilgilendirme hizmetleri sunuyoruz.

‘Personel sayısında 50’ye ulaştık’

Bu dönemde büyümemize paralel olarak çalışan sayısında da ciddi bir artışa giderek 50’ye yakın çalışanımızla kullanıcılarımıza her gün bir önceki güne göre daha kaliteli hizmet verebilmek için çalışıyoruz…

‘Teknoloji firması’

Güçlü bir teknolojik alt yapısı ve alanında eğitimli, uzman bir kadromuzla temelde tüketicilere yarar sağlamayı amaç edinen bir teknoloji firması olarak karşınızdayız.

EKİBİMİZ…