Kredi Kartı Bayram Kampanyaları

bayram kredi kartı

Bankalar, bayram dönemlerinde bayram kredisi kampanyaları gibi kredi kartı kampanyaları da düzenliyor. Bayrama özel düzenlenen kredi kartı kampanyaları ile bayram alışverişlerinizi hem daha uyguna getirebilir hem de puan biriktirebilirsiniz.

Yapı Kredi Worldcard Bayram Kampanyası

Kredi kartı bayram kampanyaları arasında Worldcard öne çıkıyor. 1 Mayıs – 9 Haziran tarihleri arasında Worldcard ile yapacağınız 125 TL ve üstü gıda marketi, kasap, manav ve şarküteri sektöründeki harcamalarınıza 10 TL, toplamda 100 TL Worldpuan hediye!

Yapı Kredi Worldcard Ramazan’a Özel Restoran Harcamaları Kampanyası

1 Mayıs – 9 Haziran tarihleri arasında Worldcard ile kafe, restoran, fast-food sektörlerinde tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri harcamalarınızın %10 değerinde Worldpuan hediye! Bu kampanya ile 100 TL’ye kadar Worldpuan kazanabilirsiniz.

Garanti BBVA Bonus’tan Ramazan’a Özel 70 TL Bonus

Bonus üyesi market ve akaryakıt sektörlerinde 125 TL ve üzeri ilk harcamaya 10 TL, üçüncü harcamaya 20 TL, altıncı harcamaya 40 TL olmak üzere toplamda 70 TL Bonus kazanabilirsiniz.

Garanti BBVA Bonus Flaş’a Özel Bayram Kampanyası

Garanti BBVA’nın uygulaması Bonus Flaş’a özel kampanya kapsamında 23 Mayıs – 9 Haziran tarihleri arasında giyim ve kozmetik sektöründeki üye iş yerlerinden yapacağınız 125 TL ve üzeri ilk harcamada 10 TL, üçüncü harcamada 10 TL olmak üzere toplamda 20 TL bonus kazanabilirsiniz.

Yapı Kredi Worldcard Bayrama Özel Giyim Kampanyası

24 Mayıs – 9 Haziran tarihleri arasında giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, aksesuar, kuyum, optik, saat ve kozmetik sektörlerindeki Yapı Kredi üye iş yerlerinde tek seferde yapacağınız 125 TL ve üzeri tutardaki alışverişinizden sonraki her 125 TL ve üzeri alışverişinize 10 TL olmak üzere toplamda 30 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

İş Bankası Maximum Kart Bayram Kampanyası

Maximum Kart ile 3 Mayıs – 3 Haziran tarihleri arasında anlaşmalı marketlerde tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 125 TL ve üzeri 4. peşin alışverişinize 50 TL, 6. peşin alışverişinize ilave 25 TL olmak üzere toplamda 75 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz.

Halkbank Paraf Card Ramazan Kampanyası

2 Mayıs – 9 Haziran tarihleri arasında gıda marketi ve restoran sektörlerinde Paraf ile yapacağınız ilk 125 TL’lik harcamanızdan sonraki her 125 TL ve üzeri harcamanıza 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL ParafPara kazanabilirsiniz.

Bankaların Bayram Kredisi Kampanyaları

Kredi kartı kampanyalarının yanı sıra bankalar bayram dönemine özel, avantajlı faiz oranlarına sahip bayram kredisi ürünleri de sunuyor. Bayrama özel oluşturulan bu kredi kampanyaları ile daha avantajlı faiz oranları ya da daha avantajlı ödeme koşulları ile kredi almanız mümkün.

Ramazan Bayramı 2019 bayram kredisi kampanyaları arasında CEPTETEB  ve ING öne çıkıyor. 2019 bayram kampanyaları arasında ayrıca Garanti BBVA ve Akbank da var. “İki bayram arası ödeme olmaz” sloganı ile yola çıkan Akbank’tan aldığınız bayram kredisini şimdi kullanım ödemelerinize Ağustos’ta başlayabilirsiniz.

Bayram Kredisi Faiz Oranları

Bankaların bayram kredisi faiz oranları güncel faiz oranlarından farklı olabiliyor. Bayram döneminde artan harcamaların karşılanması için oluşturulan bu dönemlik kampanyalar daha uygun faiz oranı, ertelemeli ödeme ya da avantajlı ödeme koşulları içerebiliyor.

10.000 TL 36 ay vade için bazı bankaların faiz oranı, aylık taksit ve toplam ödeme tutarları şu şekilde:

 

BankaFaiz OranıAylık TaksitToplam Tutar
CEPTETEB%2,15429,79 TL15.472,44 TL
Garanti BBVA%2,54461,32 TL16.660,02 TL
ING%2,24436,97 TL15.780,92 TL
Akbank%2,58464,62 TL16.776,32 TL

 

2019 Kredi Kartı Kampanyaları

Bayrama özel hazırlanan kredi kartı kampanyalarının yanı sıra yararlanabileceğiniz güncel başka kampanyalar da var. Ancak bu noktada hatırlatmak isteriz ki bu kampanyalar genellikle aidat ödediğiniz kartlar için geçerli oluyor. Aidatsız kredi kartı ile aidatlı kartlar arasındaki farkları da görebileceğiniz doğru kredi kartı seçme rehberimizi inceleyerek sizin için en avantajlı olacak kredi kartını nasıl bulacağınızı öğrenebilirsiniz.

QNB Finansbank CardFinans Market ve Benzin Kampanyası

CardFinans ile yapacağınız market ve benzin harcamalarınız için 300 TL’lik paketi seçmeniz durumunda ayda 30 TL, 500 TL’lik paketi seçmeniz durumunda ayda 50 TL’ye kadar indirim kazanabilirsiniz.

Yapı Kredi Worldcard 40 TL Opet Puan Kampanyası

1 Mayıs – 15 Haziran tarihleri arasında farklı günlerde Worldcard ile yapacağınız 4 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz alışverişinizden 25 TL OpetPuan kazanabilirsiniz.

Garanti BBVA Restoranlarda Geçerli %10 Bonus Kampanyası

Bonus Flaş’a özel kampanya kapsamında kafe, fast food, restoran ve kahve zincirlerinde Garanti POS’larından yapacağınız her temassız veya mobil ödeme işleminize %10 olmak üzere toplamda 20 TL bonus kazanabilirsiniz.

Avantajlı kredi kartı kampanyalarından yararlanmaya hemen başlamak için sitemiz üzerinden kolayca kredi kartı başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Henüz yorum yapılmamış, yorumunuzu aşağıya ekleyin!


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir