Artı Trafik Sigortası

Trafik sigortasına teminat eklenmesi ile poliçe sahiplerinin de zararının karşılanmasını sağlayan Artı Trafik Sigortası ile ilgili detaylı bilgileri sizin için derledik.

Trafik sigortası ülkemizde zorunlu olarak yapılması gereken sigorta çeşitlerinden biri. Trafiğe çıkan her aracın yaptırmakla yükümlü olduğu zorunlu trafik sigortası, kapsam gereği, herhangi bir hasar durumunda karşı tarafta oluşacak maddi ve bedeni zararı karşılamaya yöneliktir.  Bu yüzden sürücüler genellikle herhangi bir hasar durumunda kendi zararlarının da karşılanması için kasko yaptırırlar. Fakat, trafik sigortası poliçenize ekleteceğiniz ek teminatlar ile kaskoya gerek kalmadan trafik sigortanız ile sizin tarafınızda oluşacak zararın da karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Artı teminatlı olarak düzenlenen sigorta poliçesi ile hasar durumlarında siz de sigorta olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Temelde karşı tarafı korumaya yönelik olan trafik sigortası poliçeniz, artı teminatlı olarak düzenlendiğinde hasar durumlarında siz de sigorta olanaklarından faydalanabilir, risklere karşı korunabilirsiniz. Artı trafik sigortası poliçesi, trafik sigortası teminatlarına ek olarak aşağıdaki teminatları içerir:

  • Yol yardımı
  • Hukuksal koruma
  • Konut yardımı
  • Aracınız için kısmi kasko
  • Mini onarım

Trafik sigortası sorgulama işlemleri için Hangikredi.com Sigorta sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Trafik Sigortası Sorgulama
Makaleyi faydalı buldunuz mu?
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Henüz yorum yapılmamış, yorumunuzu aşağıya ekleyin!


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir