Araçtaki Ek Aksesuarlar Kasko Poliçesine Dahil Ettirilebilir Mi?

Araç sahiplerinin sıkça merak ettiği konulardan biri araçlarındaki ek aksesuarların kasko poliçesine dahil edilip edilemeyeceği. Ek aksesuarların kaskoya eklenmesi konusunu sizin için derledik.

Kasko sigortası, olası kaza durumlarına karşı aracınızı koruma altına alır. Araç sahipleri, araçlarına aldıkları ek aksesuarların da kasko sigortası ile korunma altında olmasını ister. Araçta bulunan orijinal aksesuarlar dışındaki aksesuarlar kasko teminatları içinde yer almaz fakat dilediğiniz aksesuarı ek teminat ile koruma altına almanız mümkün. Aracınızı kaskolatacağınız zaman kasko değer listesi aracılığı ile kasko bedeline dair fikir sahibi olabilirsiniz.

Kasko yaptırmaya karar verdiğinizde poliçeniz hazırlanırken aracınızın orijinal parçaları ile ilgili sigorta şirketini bilgilendirmenizde fayda vardır. Güvence altına alınmasını istediğiniz ek aksesuarları da yine poliçe hazırlandığı sırada belirterek ek teminat olarak poliçeye dahil ettirebilirsiniz. Bu durumda ek teminat düzenlenerek dilediğiniz parçalar kasko kapsamı içinde değerlendirilir.

Kasko hesaplama işlemi yapmak ve kasko fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olmak için Hangikredi.com Sigorta sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Hangikredi.com Sigorta sayfası aracılığı ile her türlü sigorta sorgulama işlemi sadece 3 dakika!

En Avantajlı Kaskoyu Bulmak İçin Tıklayın
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Henüz yorum yapılmamış, yorumunuzu aşağıya ekleyin!


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir