Araçtaki Ek Aksesuarlar Kasko Poliçesine Dahil Ettirilebilir Mi?

Araç sahiplerinin sıkça merak ettiği konulardan biri araçlarındaki ek aksesuarların kasko poliçesine dahil edilip edilemeyeceği. Ek aksesuarların kaskoya eklenmesi konusunu sizin için derledik.

Kasko sigortası, olası kaza durumlarına karşı aracınızı koruma altına alır. Araç sahipleri, araçlarına aldıkları ek aksesuarların da kasko sigortası ile korunma altında olmasını ister. Araçta bulunan orijinal aksesuarlar dışındaki aksesuarlar kasko teminatları içinde yer almaz fakat dilediğiniz aksesuarı ek teminat ile koruma altına almanız mümkün. Aracınızı kaskolatacağınız zaman kasko değer listesi aracılığı ile kasko bedeline dair fikir sahibi olabilirsiniz.

Kasko yaptırmaya karar verdiğinizde poliçeniz hazırlanırken aracınızın orijinal parçaları ile ilgili sigorta şirketini bilgilendirmenizde fayda vardır. Güvence altına alınmasını istediğiniz ek aksesuarları da yine poliçe hazırlandığı sırada belirterek ek teminat olarak poliçeye dahil ettirebilirsiniz. Bu durumda ek teminat düzenlenerek dilediğiniz parçalar kasko kapsamı içinde değerlendirilir.

Kasko hesaplama işlemi yapmak ve kasko fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olmak için Hangikredi.com Sigorta sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Hangikredi.com Sigorta sayfası aracılığı ile her türlü sigorta sorgulama işlemi sadece 3 dakika!

En Avantajlı Kaskoyu Bulmak İçin Tıklayın

0 Yorum

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


*

Burada yer alan bilgi, yorum ve cevaplar, sorularınızı cevaplayan Hangikredi.com uzmanlarının kişisel bilgileriyle sınırlıdır ve sadece yardımcı olmak amaçlıdır. Bu yorum ve cevaplar bir danışmanlık veya tavsiye niteliğinde değildir. Sorunuza ve somut olaya uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak karar verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Sorununuzla ilgili profesyonel ve mesleki bilgisi olan kişilerden görüş almadan hareket etmemenizi öneririz