Akbank Bayram Kredisi Kampanyası

2016 Ramazan Bayramı öncesi, en uygun ihtiyaç kredisi seçeneklerini gerek bayram masrafları gerek diğer ihtiyaçlar için müşterilerine sunmak isteyen bankalar arasında bir seçenek de  ihtiyaç kredisi hesaplama işlemi yapanlar için Akbank‘tan geldi. Bayram kredisi kampanyaları arasına katılan Akbank ve bayram kredisi kampanyasının içeriğini,  ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler için özetledik.

Akbank bu bayram, iki bayram arasında ödeme olmaz diyerek 3 ay ertelemeli kredisi ile öne çıkıyor. Bu Ramazan Bayramı’nda Akbank’ın avantajlı faiz oranları ile sunduğu bayram kredisi ürününden faydalanarak sevdiklerinizle güzel bir bayram geçirebilir, ödemeye üç ay sonra başlayabilirsiniz.

Bayramda ihtiyaç bitmez diyorsanız Akbank’ın cazip faiz oranları ve avantajlı geri ödeme fırsatları ile bayram kredisi çekebilirsiniz. Akbank bayram kredisi ile güzel bir bayram geçirip ödemenizi küçük taksitler halinde aydan aya gerçekleştirebilirsiniz.

Tutar Vade Faiz Oranı Aylık Taksit Toplam Tutar
3.000 TL 9 Ay %1,39 361,75 TL 3.270,75 TL
5.000 TL 12 Ay %1,39 463,21 TL 5.583,52 TL
10.000 TL 24 Ay %1,39 509,04 TL 12.266,96 TL
Bayram Kredileri

En uygun ihtiyaç kredisi seçeneklerine tüm ihtiyaç kredisi faiz oranları arasından ulaşmak ve güvenle ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için Hangikredi.com ihtiyaç kredisi hesaplama aracı 7/24 bir tık ötenizde.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 Yorum

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Burada yer alan bilgi, yorum ve cevaplar, sorularınızı cevaplayan Hangikredi.com uzmanlarının kişisel bilgileriyle sınırlıdır ve sadece yardımcı olmak amaçlıdır. Bu yorum ve cevaplar bir danışmanlık veya tavsiye niteliğinde değildir. Sorunuza ve somut olaya uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak karar verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Sorununuzla ilgili profesyonel ve mesleki bilgisi olan kişilerden görüş almadan hareket etmemenizi öneririz